גאליס-למכורים ומעריצים

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

גאליס זה הכל

הדמויות:

 
  • יונתן מיטרני (תובל שפיר): מגיע מבית האומנה למחנה גאליס. בן זוגה של דני, הבן של רות וארי מיטרני ואחיה החורג של נינה עמליה אמו החורגת מצא את אבן המשאלות (מהחולמים), לוחות הגורל ואת העיר האבודה. בעיר האבודה, בסוף עונה 3, יונתן קפא. בעונה 4, יונתן נחטף על ידי רפאל ואנה לחוות דבורים ורפאל משקר ליונתן שהוא אבא שלו, משום שיונתן לא זוכר כלום ואנה מתחזת לאחותו של יונתן. בעונה הראשונה חבר של דני, במהלך העונה הראשונה נפרד ממנה ונהיה חבר של נינה (לפני שהוא ידע שהיא אחותו), בעונה השנייה חזר להיות חבר של דני, אך יצא תקופה מסוימת עם גאיה. בתחילת העונה הרביעית הוא לא מאוהב בדני ומנסה לגלות על עברו. לשם כך הוא ודני יוצאים לשאול את טיראן מה הוא יודע על רפאל ומדוע רפאל חטף את יונתן.

  • דניאלה "דני" רובין (אליאנה תדהר): החברה של יונתן. מגיעה עמו למחנה גאליס. עוזרת לו עם לוחות הגורל והעיר האבודה. בעונה הראשונה חזרה להיות החברה של תום ובסוף העונה חזרה ליונתן. בעונה השנייה והשלישית, עוזרת ליונתן עם העיר האבודה. בסוף עונה 3, יונתן קופא. בעונה 4, היא מקבלת סרטון שיונתן חי בחוות דבורים, היא ודורי יוצאים לחפש אותו, מוצאים אותו ומגלים שהוא איבד את הזיכרון. בעונה הראשונה חברה של יונתן, במהלך העונה נפרדת ממנו ונהפכת להיות חברה של תום, בעונה השנייה חברה של יונתן ושוב נפרדת ממנו ונהיית חברה של אדי (ברק), בסוף העונה השלישית נפרדת ממנו וחוזרת ליונתן. בעונה הרביעית, מחפשת את יונתן ומנסה להחזיר לו את הזיכרון. לצערה הוא לא אוהב אותה בהמשך העונה מתגלה לה כי דורי שעזר לה לחפש את יונתן מאוהב בה.

  • ליעם בן בסט (דניאל מורשת): חברו של יונתן שמגיע יחד עמו למחנה מבית האומנה. אחיהם של מירון ואשל (מהחולמים). עזר ליונתן עם לוחות הגורל והעיר האבודה. בעונה הראשונה בן זוגה של שרון, בעונה השנייה של נטלי ובעונה השלישית והרביעית של יולי. בעונה הרביעית, רותם מצליחה להפריד בינו לבין יולי כיוון שרותם רוצה לנקום ביולי. הוא חושב שיולי חוזרת להיות יולי הרעה, לאחר שראה תמונות שלה מתנשקת עם אריק ואז גילה שאריק עזב את המחנה, ונפרד ממנה.

  • דורי אהרוני (דניאל גד): בן זוגה של יולי בעונה הראשונה. בסוף העונה הראשונה, הופך לבן זוגה של רונה. בעונה השנייה הופך להיות בן זוג של דפני, אך בעונה השלישית חוזר לרונה. בעונה השנייה לו ולהוגו היה הסכם, שהוגו יעשה לו את המבחן משום שהוא רוצה להתקבל למכבי ודורי יהיה חבר של דפני.לבסוף זה הצליח, ודורי נהיה חבר של דפני כשהוא גם רצה, אך דפני נפרדת ממנו כשמגלה על התוכנית שלו ושל הוגו. הוא חוזר לרונה בעונה השלישית, אך נפרד ממנה בעקבות כך שהיא הכשילה אותו בבחינות הקבלה. בעונה הרביעית עוזר לדני למצוא את יונתן ולהחזיר לו את הזיכרון, ומתאהב בדני תוך כדי. הוא עצבני כי הוא חושב שדני רוצה לחזור ליונתן ולבסוף הוא לא יכול להחזיק את עצמו ואומר לה שהוא אוהב אותה. אחיו הגדול יואב מת בגיל 13.

  • נינה בראון (ליאור כהן): בתה של עמליה, בתו החורגת של ארי ואחותו החורגת של יונתן. בעונה הראשונה מנצלת את יונתן בהחלטה של ארי, משום שיונתן המיועד לפתוח את לוחות הגורל ולבסוף, מתאהבת בו, אבל היא לא יודעת שהיא אחותו של יונתן. בעונה השנייה עוזרת ליונתן עם העיר האבודה. בעונה השנייה והשלישית היא בת הזוג של אלכס. בעונה הרביעית ברחה עם ארי ורות לאוסטרליה בעקבות שיונתן קפא, ורפאל מעתיק את מבנה הפנים שלה ונותן אותו לאנה כדי שתערים על יונתן ותוביל אותו לרפאל.

  • יולי סער (שירן סנדל): בת זוגו של דורי בעונה הראשונה. בעונה הראשונה סוחטת את רונה וגורמת לה להיפרד מדורי. בעונה השנייה, יולי משתנה ונעשית טובה, פותחת בלוג כדי לעזור לבני נוער ואף הופכת לבת זוגו של ליעם. דוגמנית לשעבר. בעונה הרביעית, רותם מצוות טורינו, שיולי פגעה בה בימי בית הספר, מצלמת סרט שבו יולי מתנשקת עם אחיה של רותם, וגורמת לליעם להיפרד מיולי.

  • הוגו (נווה צור): נער שמנמן אך מחונן שמשתמש ביתרונו האינטלקטואלי כדי לכפות על מגבלותיו הפיזיות. עזר ליונתן עם העיר האבודה בלי שהוגו ידע. בעונה השנייה, מגיע דפני, אחותה של עדי שאף פעם לא היה לה חבר, אז עדי מחליטה להסתיר את הזוגיות שלה ושל הוגו, לבסוף הם נפרדים באמת משום שהיא מגלה על התוכנית שלו ושל דורי, שהוגו יעשה בשבילו את המבחן ודורי יהיה חבר של דפני. ואז חוזרים כאשר הוגו שר לה שיר יחד עם כל חניכי "גאליס". בעונה הרביעית הוא מעמיד פנים שהוא עדיין במערכת יחסים עם עדי כשזאת כבר לא במחנה.

  • במיוחד לכם מאיתנו המעדכנות25

תוכן פוגע