החממה, למעריצים ולמתעניינים

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

החממה

מהי החממה?

החממה היא סדרת טלוויזיה לנוער המשודרת בערוץ ניקלודיאון ב-yes והינה הסדרה המצליחה ביותר לשנים 2013-2014. הסדרה נמכרה לבריטניה בשנת 2014. הסדרה מתארת את עלילותיהם של בני נוער מוכשרים המקובצים בבית ספר למנהיגים המכונה "החממה". יוצר הסדרה הוא גיורא חמיצר. שיר הנושא של הסדרה הוא "צעד קטן" אותו כתב והלחין לי בירן שגם מבצע אותו בפתיח הסדרה. בעקבות הצלחת הסדרה יצאו שני ספרים "החממה - בעקבות גן העדן האבוד" ו"החממה - הרפתקה במאיץ" שנכתבו על ידי דניאלה זליגובסקי ובנוסף אף יצאה אפליקציה הנקראת על שם הסדרה. באפריל 2014 עלה מופע "החממה live" בהיכל נוקיה, שכלל בתוכו שירים וריקודים שהוצגו ע"י שחקני החממה.

בתאריך ה-6.12014 החממה עלתה לשידור בבריטניה לאחר שנרכשה על ידי הנהלת ויאקום. הסדרה הייתה אמורה להיות מצולמת מחדש באנגלית, אך ההחלטה שהתקבלה בהנהלת ויאקום היא לא לצלם מחדש אלא לדובב. בבריטניה הסדרה נקראת  the greenhouse.

 

החממה

החממה הוא בית ספר למנהיגים ליד הכנרת שמנוהל על ידי לואיס קלייין. בית הספר מחולק לשתי קבוצות, הנשרים (ספורטאים) והעורבים (מחוננים) שמתחרים זה בזה במשך השנה. במשך השנה הם מגלים הפתעות, אהבות, וחברויות.

 

שחקני החממה

אלה לי (עורבים)- גאיה שליטא כץ

אלפי (נשרים)- ידין גולדמן

יפתח (עורבים)- לי בירן

נטלי (נשרים)- דר זוזובסקי

דינה (עורבים)- ג'וי ריגר

דניאל (נשרים)- דניאל ליטמן

מתי (עורבים) - ליאור שבתאי

רון (נשרים)- תמיר גינזבורג

אלונה (עורבים)- סמדר חייט

סופי (נשרים)- שיר מורנו

איימי (עורבים)- אלי קרן אסף

בתפקיד לואיס: רפי תבורש

אבל היי!!ביוטיוב יש את הפרק הראשון של העונה הראשונה! נסו העצמכם!!

תוכן פוגע