היי בנות יפות שלי , מה נשמע?

אז כן , כמו שבטח הבנתן - זה האתר בשבילכן , ורק בשבילכן.

אז הנה כמה שאלות שוודאי עוברות בראשיכן:

אז מה כבר מיוחד בנו , הבנות?

ה כ ל !!!  אנחנו יפות , חכמות , מצחיקות , שנונות , מסוגלות לעשות כמה דברים ביחד , יש לנו זיכרון טובה , יצירתיות , יש לנו גוף 100לף  ובקיצור אנחנו מושלמות.

מה יהיה באתר?

יותר נכון לשאול , מה  *לא* יהיה באתר. למה ? כי יהיה בו מליארד ואחד דברים. למשל:

           ♥משחקי בנות

                                  ♥טיפים שווים לטיפוח

              ♥מתכונים טעימים / בריאים

                                ♥איך לארגן את המסיבות הכי שוות בעולם

  ♥ איך להראות יפה

                        ♥ מלא דברים על אבסב ובנים

 

וזה כמובן , רק התמצית של התמצית ממה שיהיה באתר.

מי את? (זאת אומרת , מי אני:)

טוב אז , אני אשלי. אני בת 14ואני בכיתה ז.נולדתי בקנדה וחייתי שמה עד גיל 3 (בגלל זה יש לי שם לא ישראלי... ההורים שלי לא מפה)ואז עברתי לישראל עד שהייתי בת 9 ואז עברנו שוב לקנדה ואני שם כבר 5 שנים. את האמת , שקנדה מושלמת אבל זה ממש קשה להיפרד מהחברים... וגם לגור בארץ זרה(בשבילי) , עם שפה שונה זה ממש קשה. אבל... מתגברים. לכל דבר יש גם ייתרונות. ופה הייתרונות הן כמובן לחוות חוויות שונות , לראות נופים מדהימים , להכיר את המשפחה המורחבת שלי , לשפר את האנגלית וללמוד קנדית וכמובן - להכיר תרבויות ואנשים שונים.

אממ מה עוד יש לספר עלי? יש לי אמא , אבא , אחות קטנה בת 7 , עוד אחות קטנה בת שנה ועוד אח גדול בן 16. כולנו בלונדינים , זה ממש ממש מגניב.

המראה שלי: יש לי שיער בלונדיני , שטני עד למותניים. עיניים כחולות ירקרקות כגדולות עם ריסים ענקיים , פה יחסית עבה (קצת כמו של בראץ) , עור לבן נוטה לשחום , אני רזה.מדי... חח. ומה עוד...זהו נראה לי.

התכונות שלי: אני טובה בחשבון ובמדעים , באנגלית כמובן. אני ממש אוהבת לצייר ומוכשרת בזה , אני רוקדת כבר 7 שנים בלט וגאז , אני שרה יפה ויש לי מקהלה שאני הסולנית שלה , אמממ , אני אוהבת ילדים ... ו...זהו.

בקיצור , אני מקווה שתהנו בדף.

אוהבת , אשלי♥♥♥

 

תוכן פוגע