משחקי חברה לכול הכיתה!

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

משחקי חברה לכול הכיתה : )

 את משחקי החברה אפשר לשחק גם עם בנים וגם עם בנות. אלו משחקים שאפשר לשחק מ- 6 ומעלה. את המשחקים כדי לשחק ביום הולדת, לגיבוש או שסתם משעמם.

 

נשיקה סטירה-

משחק מאוד פופולארי. מושיבים בן ובת גב אל גב סופרים עד שלוש ואומרים להם או לעשות פרצוף שמח או עצוב או אדיש, אם הבן והבת עשו אותו דבר הבן נותן לבת נשיקה בלחי, אם הם לא עשו אותו הדבר הבת נותנת לבן סטירה :)

גירסה נוספת למשחק היא שמושיבים בן ובת גב אל גב ואומרים להם לבחור לאיזה צד להסתכל ( ימין או שמאל ) סופרים עד שלוש והם מסתכלים לכיוון שבחרו, כך עושים שלוש פעמים בסוף אם הם עשו את הכול לאותו צד אז הבן נותן לבת נשיקה בפה/בלחי אם הם לא עשו לאותו כיוון באף פעם אז הבת נותנת לבן בעיטה בטוסיק. אם יצא שפעם ככה ופעם ככה הבן צריך לתת לבת חיבוק על כול פעם שעשו לאותו כיוון ועל כול פעם לא עשו לאותו כיוון הבת תיתן לבן סטירה.

הפתעה באהבה-

כל הילדים עומדים בשורה עם עיינים עצומות ויד מושטת מלבד הילד/ה החוגג/ת.

החוגג/ת בוחרים ילד אחד ובמקום לקרוא לו דופקים לו על הגב אז הוא יוצא מהשורה בלי שאף אחד ידע שזה הוא ואז החוגג/ת נותנים לו משימה כמו לחבק את כולם וכדומה... הילד/ה צריכים לבצע את המשימה בסוף אומרים לכולם לפתוח עיינים ועדיין לא מגלים להם מי זה היה וזה יכול לגרום לאקשן בין ילדים.

 

נשיקה משימה-

משחק זה חייב להיות עם מוזיקה. נציג/ה מתחיל/ה את המשחק אם זה בן הוא מנשק בת לפי בחירתו אם זו בת היא מנשקת בן לפי בחירתה אז הוא/היא מתיישב במקום של מי שנישק ואז הוא/היא עושים את אותו דבר עד שעוצרים את המוזיקה ואז מי שאמור עכשיו לנשק עושה משימה לפי בחירת החוגג/ת אחרי שהוא/היא מבצע/ת את המשימה הוא/היא ממשיכים לשחק.

 

 

 

 

תוכן פוגע