גאליס עמוד המעריצים

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

תובליאנה 3>גאליס אתר המעריצים הכי שווהה! בדוק    אליאנה תדהר:

הידעת ש...(על אליאנה)
הסצנה האהובה עלי בסדרה היא שאני ויונתן נפרדים.
זו גם הסצנה שהכי ריגשה אותנו
 
פדיחות... הייתה סצנה שהייתי בבית חולים והניצבת ששיחקה את הרופאה שלי עשתה תנועה חדה מידי והכניסה לי את המחט לשקית האיפנוזיה שהייתה מלאה בפטל והפטל התחיל להשפריץ לכל הכיוונים וזה היה נראה כמו חלק מסרט אימה...
 
אני הכי נהנית לעבוד עם תובל שפיר כמובן,אנחנו עובדים הרבה זמן יחד,
יש לנו כימיה אדירה.
 
הזיכרון הכי טוב שלי מהלימודים הוא שיעורי המשחק במגמת התיאטרון.

מערכות שעות של אליאנה תדהר3>

תובל שפיר רק בן 19 אבל מאחוריו כבר 3 סדרות ילדים וסרט של אבי נשר. לקראת עליית "גאליס" בכיכובו הוא מדבר על איך זה לגדול מול המצלמה, על המעריצות ועל אגם רודברג

"לא הייתי משנה שום דבר". שפיר (צילום: כפיר חרבי)

כשתובל שפיר מגיע לסט של סדרת טלוויזיה, במקרה הנוכחי "גאליס", סדרת הנוער החדשה של ערוץ הילדים של HOT, הוא כבר מרגיש לגמרי בבית. רק בן 19, אבל עם קילומטראז' עשיר בזמן מסך ובתוכניות נוער. הרזומה שלו כולל כבר שלוש סדרות כאלה – "השמינייה", "נשרים", "החולמים" ובראשון הקרוב תעלה הרביעית שלו. "אני זוכר איך זה היה בהתחלה, כשהייתי בן 12 והתקבלתי ל'שמינייה'", הוא אומר. "המצלמות, התאורה, השחקנים. זה היה מאוד מרגש וגם הייתי תמיד הכי קטן. היום זה סוף סוף התיישב במקום, אני בגיל של כולם ויש אווירה נורא כיפית. אני מרגיש בדיוק במקום הנכון".

שבע שנים מאוחר יותר, הילד בן ה-12 כבר צמח מזמן לתאגיד קטן של איש אחד: הילדות מתות עליו, הילדים מעריצים אותו, מפיקי התוכניות יודעים שהוא ידאג להושיב את אלה וגם אלה מול המסך וכך באינטגרציה מופלאה נוצר כוכב ילדים משגשג. בפסטיגל 2011 הוא קיבל את האישור הסופי למעמדו כמלך הילדים החדש – השיר ששר יחד עם אליאנה תדהר, זכה שם במקום הראשון, לקול צווחות הילדים. במקביל הוא גם ניסה את מזלו בעולם המבוגרים בסרטו של אבי נשר "פעם הייתי", שם גילם נער בן 15 שמתחבר לניצול שואה.

כך למרות המעמד שהצליח לצבור בגילו הצעיר, הוא מודה שלא תמיד היה נעים להתבגר מול המצלמה. "כשאתה נמצא בעולם המבוגרים מגיל צעיר, אתה לומד המון. יש לזה גם חסרונות, לא הכל ורוד. אתה נחשף להרבה מאוד דברים שלא היית אמור להיחשף אליהם בגיל צעיר. דברים בשפה, למשל. אפילו קללות שבגיל 12 אתה בשוק לשמוע. לא בא לי להיכנס לעניין הזה. אבל אין מה לעשות, לא הייתי משנה שום דבר".

הוא יליד ראש העין, בנם של בנקאית ומורה. כל קשר בין משפחתו לעולם הזוהר היה מקרי בהחלט. ובכל זאת, כשהיה בן 10, החליט ששם הוא רוצה להיות. "צפיתי בסדרות מצוירות וגיליתי שיש אנשים שמדובבים אותן, הכרתי מישהו שעשה את זה, וזה נראה לי שיא המגניב, חלום חיי. בתור ילד, לחשוב שאני יכול לעשות את הקולות לדמויות שאני רואה על המסך. אמא שלי הכירה מישהו באולפן הקלטות והיא סידרה לי אודישן. בסוף יצא שדובבתי במשך שש שנים".

איך נעשה המעבר מדיבוב למשחק מול המצלמה?

"זה היה מעין המשך טבעי של זה. אהבה למשחק. אז במקביל התחלתי לשלוח תמונות לסוכנות. וכשאני אומר התחלתי לשלוח, אני מתכוון כמובן שביקשתי מאמא שלי שתשלח. אז שלחנו תמונות, התחלתי ללכת לאודישנים ואז התקבלתי ל'שמינייה'. בגיל צעיר זה יכול להיות רצון להיות שם על המסך, הכל נראה נורא ורוד ומגניב. בואי נגיד שאם זה לא מתחלף מהר מאוד באהבה למה שאתה עושה, לריגוש הזה, למצלמות, זה לא יימשך הרבה זמן. ואני שמח שאני אוהב את זה".

 

 אוהבים את האתר שלי3>....!!ברור....!!!!

תוכן פוגע