one direction - וואן דיירקשן

ואן דיירקשן (באנגלית: One Direction) היא להקת בנים ופופ בריטית בת חמישה חברים, שהוקמה בשלב האחרון של מחנה האימונים בתוכנית הטלוויזיה הבריטית The X Factor 

היסטוריה

הלהקה נוסדה על ידי סיימון קאוול, אחד משופטי התוכנית. במסגרת התוכנית עבר כל אחד מחברי הלהקה מבחן והגיע לשלב הסופי של מחנה האימונים, שאותו לא עבר. למרות זאת התבשרו על איחודם כלהקה חדשה בתוכנית. הלהקה הגיעה למקום השלישי בגמר התוכנית. למרות שלא זכו בתוכנית החליט קאוול להחתימם על חוזה הקלטות.

חברי הלהקה

נייל הורן

נייל ג'יימס הורן (באנגלית: Niall James Horan) נולד ב-13 בספטמבר 1993, במולינגרמחוז וסטמית'אירלנד. הורן היה תלמיד תיכון בבית ספר Coláiste Mhuire. הוא בנם של מאורה גלאגר ובובי הורן. הוריו התגרשו כשהיה בן חמש. הוא ואחיו חיו אצל אמו ואביו בתקופות למשך כמה שנים עד שהחליטו בסופו של דבר לגור עם אביהם. הורן היה במקהלת בית הספר, ומנגן על גיטרה מילדותו.

ליאם פיין

ליאם ג'יימס פיין (באנגלית: Liam James Payne) נולד ב-29 באוגוסט 1993, בוולברהמפטוןמערב המידלנדסהממלכה המאוחדת. פיין הוא בנם של קארן וג'ף פיין. עד גיל 4, פיין ערך בדיקות בבית החולים, כאשר הרופאים גילו שכליה אחת שלו לא מתפקדת. כדי לסייע לו להתמודד עם הכאב, פיין קיבל 32 זריקות בזרוע, בבוקר ובערב, כילד. פיין סבל מהצקות בבית הספר ולכן לקח שיעורי אגרוף בגיל 12. הוא התחרה בריצה זה בצורה מקצועית, וגם שיחק כדורסל. הוא היה סטודנט למוזיקה וטכנולוגיה בוולברהמפטון קולג'. בשנת 2008, כשהיה בן 14, נבחן ל-X פקטור, אך סיימון קוואל חשב שהוא עדיין לא מוכן וביקש ממנו שיחזור בעוד כמה שנים. הוא נבחן שנית ב-2010, אך לא צלח את מחנה האימונים ובסוף צירפו אותו ללהקה ואן דיירקשן.

הארי סטיילס

הארי אדוארד סטיילס (באנגלית: Harry Edward Styles) נולד ב-1 בפברואר 1994, בהולמס צ'אפל, צ'שיירהממלכה המאוחדת. החבר הצעיר ביותר בלהקה. הוא בנם של אן קוקס ודס סטיילס. הוא תלמיד לשעבר במקיף הולמס צ'אפל. כאשר היה בן 7 הוריו התגרשו ואמו התחתנה שוב מאוחר יותר. בעקבות הגירושים, הארי, אחותו ואמו עברו לאזור כפרי בצ'שייר ובגיל 12 חזר הארי להולמס קפלה. לפני שהגיע לאקס פקטור, סטיילס היה סולן להקת "White Eskimo". הם נכנסו לקרב בתחרות הלהקות, שבו הם ניצחו פעם אחת. כילד, סטיילס אהב מאוד לשיר, וציין את אלביס פרסלי כאחד מהשפעותיו.

לואי טומלינסון

לואי ויליאם טומלינסון (באנגלית: Louis William Tomlinson) נולד ב-24 בדצמבר 1991, בדונקאסטר, יורקשייר דרוםהממלכה המאוחדת. החבר המבוגר ביותר בלהקה. בנם של ג'ואנה פולסטון וטרוי אוסטין. הוריו נפרדו כשהיה צעיר והוא קיבל את השם משפחה של אביו החורג, מארק טומלינסון. ללואי יש ארבע אחיות צעירות. הוא למד בבית הספר הול קרוס, בית ספר ממלכתי מקיף. לואי אוהב לעסוק במשחק, ובילדותו שיחק בתפקידים ראשיים רבים בהצגות בבית ספרו.

זאין מאליק

זאין ג'אווד מאליק (באנגלית: Zain Javadd "Zayn" Malik) נולד ב-12 בינואר 1993, בבראדפורדיורקשייר מערבהממלכה המאוחדת. זאין היה תלמיד תיכון בבית הספר טונג, בית ספר ממלכתי מקיף. הוא בנם של יאסר (בריטי-פקיסטני) וטרישה מאליק. יש לו אחות גדולה ושתי אחיות צעירות. זאין לא השתלב בבתי הספר בהם הוא למד בשל המורשת המעורבת שלו. מאליק אומר שהוא הושפע בעיקר ממוזיקה אורבנית, כהשפעה המוזיקלית העיקרית שלו.

דיסקוגרפיה

אלבומי אולפן

  • 2011: Up All Night

  • 2012: Take Me Home

אלבומים אחרים

  • 2012: iTunes Festival: London 2012

אלבומי DVD

  • 2012: Up All Night: The Live Tour

סיבוב הופעות

סיבובי הופעות

  • 2011-12: Up All Night Tour

  • 2013: Take Me Home Tour

  • 2014: Where We Are Tour

פילמוגרפיה

  • 2013 - One Direction: This Is Us

עדכונים מהזמן האחרון

דיירקשנים זועמים

סוף שבוע סוער במיוחד עבר על הדיירקשנים ברחבי העולם!

בעוד אנחנו תקענו ג'חנונים בשבת בבוקר, ברחבי העולם התפתחה לה שערורייה, לא פחות, בקרב מעריצי וואן דיירקשן על הפלנטה, ואם יש צורך בכלל לציין זאת, מדובר במיליוני דיירקשניות ודיירקשנים שהושפעו מהסיפור.

מהתחלה: ביום שישי פרסם ערוץ 4 הבריטי סדר תיעודי שכל כולו עוסק במעריצי וואן דיירקשן.

הסרט עוקב אחר תופעת ההערצה האדירה שיש לחמשת הבנים, ומנסה להבין את סוד האהבה כלפי הבנים. אלא שלא הכל ורוד. במהלך הסרט הוצגו המעריצים באור ממש ממש לא מחמיא, בלשון המעטה, ונטען כי המעריצים "משוגעים" על הלהקה – תרתי משמע. הם מתוארים בו כאובססיביים, פנאטיים, פסיכיים – בקיצור, קוקוריקו. בין היתר טען הסרט כי המעריצות בעיקר שולחות לבנות הזוג של הבנים איומים במוות, שהן יסכימו להתעלל בבעלי חיים על מנת לשהות באותו חדר עם חברי הלהקה ועוד ועוד.

אנחנו כבר יודעים שהדיירקשנים לא פראיירים בכלל ושמדובר במשפחת מעריצים מלוכדת ובעלת כוח אדיר. לכן לא הופתענו לשמוע שלאחר שידור הסרט, הוצפה הרשת בתגובות זועמות על אופן הצגתם של המעריצים. מיליוני מעריצים אחזו בנשק הכי חם שקיים היום,הטוויטר – על מנת לנגח את הערוץ שחצה את הגבול מבחינתם. למעשה התיוג הפופולארי ביותר במהלך הסופ"ש היה #Thisisnotus, שמתכתב כמובן עם שם הסרט של 1D, שעתיד לצאת בסוף החודש.


אלא שאז החלה פאניקה גדולה. הרשת התחילה להתמלא בידיעות על כך שמספר לא מבוטל של מעריצות החליטו להתאבד בעקבות שידור הסרט. אז גם נרשמה תגובה ראשונה מכיוון הלהקה כשליאם פיין הביע דאגה בעקבות השמועות.

ליאם פיין

ליאם דואג (צילום מסך מטוויטר)

 

לאחר שהופרכו כל השמועות האיומות והדאגה הממשית לחייהם של מעריצים חלפה, התפנה ליאם להגיד באמת את מה שעל לבו. הציוצים האלה, נשמעו כבר אחרת לגמרי… 

ליאם פיין

ליאם זועם (צילום מסך מטוויטר)

 

"רק שתדעו שאנחנו אוהבים אתכם ואנחנו יודעים כמה שאתם מסורים. למען האמת, אנחנו לא מאמינים שאתם משקיעים בנו כל כך הרבה זמן. אנחנו לא שמים *&^%$& על אף סרט דוקומנטרי שמנפח את הדרמה רק בשביל הבידור ומלא בשטויות. בכל מקרה אנחנו יודעים כמה קשה אתם עובדים בשבילנו ורואים את זה יום יום בהופעות שלנו. בואו ניקח כולנו צעד אחורה ונחשוב על מה שאנחנו ואתם השגנו. אתם צריכים להיות גאים".


האיומים של המעריצים לא פסחו כמובן על התחנה ששידרה את הסרט, והם פרסמו תגובה רשמית לאירועים: "הסרט נעשה על ידי יוצר סרטים זוכה פרסים והוא עקב אחרי מעריצים, שלהגדרתם הם, אובססיביים ללהקה. אנחנו לא רומזים שהבנות המוצגות בסרט מייצגות את כללי מעריצי וואן דיירקשן, אלא בודקים את השפעת הרשתות החברתיות על תופעת ההערצה בקרב בנות נוער. ערוץ 4 ויוצרי הסרט פעלו כמיטב יכולתם להפיק סרט שוחר כבוד וחיבה אמיתיים כלפי המעריצים".

WOW – אגב, הסרט Crazy about one direction, זמין ביוטיוב. מה אומרת השלוחה הישראלית של מעריצי 1D?


(מערכת R1)

איזה סרט!!!!

This Is Us

This Is you!!! (צילום: ברק פכטר)

 רגע, רגע – מה התאריך היום? נו אז! אף פעם לא מוקדם מדי לשריין כרטיסים לסרט החדש של וואן דיירקשן! פנו מקום, אנחנו תוקעים יתדות לאוהל ועוברים לגור ביס פלאנט עד להקרנה!

המקום: יס פלאנט (גם חיפה וגם ראשל"צ). הזמן: 12:00 בצהריים. האירוע: מכירת כרטיסים מוקדמת ל-This is us, שובר הקופות של הקיץ. מוקדמת עלק, היינו באים כבר לפני חודש אם היה אפשר! מסתבר שלא רק אנחנו, אלא גם מאות דיירקשנים מחייכים שהגיעו מוקדם מוקדם כדי לקנות כרטיס וקיבלו אפילו פוסטר על ההשקעה והמאמץ!

אז כרטיסים ל-29 באוגוסט כבר יש. יופי. אבל בחיאת, אין מצב לראות את הסרט לפני זה?! האמת שיש – למה אתם ישר שליליים? אנחנו ואוראו הרי מחלקים לכם כרטיס להקרנת טרום בכורה פרטית ומושקעת במיוחד!

ועד אז… מה, נשב ונחכה? הו לא!!! ג'וני שון עושה זאת שוב, ונותן לנו הצצה לבקסטייג' אחר – זה של החלק השני בסיבוב ההופעות Take Me Home Tour. מי צריך פפראצי בעולם הזה כשיש לנו תודה לאל, את ג'וני, המנהל המוזיקלי וקלידן לפרקים, שלוקח אותנו מאחורי הקלעים שוב, ומתעד את וואן דיירקשן, בדיוק מהמקום בו עזבנו אותם בפעם שעברה.

הפעם ההצצה קצת פחות נדירה (כי היה כבר חלק ראשון), אך עדיין שווה במיוחד – כי איפה תראו את נייל עושה כל כך הרבה שטויות? טוב, תכלס בכל מקום. הקליפ שמסכם את המסע לאמריקה (מקסיקו+ קנדה+ ארה"ב = 41 הופעות בחודשיים, אבל מי סופר?) – חושף בפנינו את הנסיעות הרבות, אנשי הצוות המסורים והחייכנים, החזרות, ההכנות, המעריצים הנאמנים וכמובן את הבנים – בדגש על הארי ונייל.

הכל עטוף ב-I Want Crazy, של האנטר הייז, שיר שמדיף ריח קאנטרי כיאה לרוח המסע.

 

 

אז למרות שעוד שניונת יגיע אלינו This is us, התיעוד הנוכחי הוא פרייסלס ומה שבעיקר אהבנו בו זה את הכבוד העצום שרוחשים בו למאות האנשים שתומכים ועוזרים לדבר הזה שנקרא וואן דיירקשן, לקרות – והכל עם חיוך ענק!

BTW – אנחנו כבר לא יכולים לחכות לחלק השלישי בטרילוגיה של ג'וני (אוסטרליה, מוכנים?), שאגב מצלם את כל החומרים באייפון. כבר אמרנו תודה מיסטר שון?

(מערכת R1)

פעם שלישית, גלידה!

וואן דיירקשן

שוב אתם?! (צילום מסך מפייסבוק)

"להיות בשער של טין ווג פעם אחת זה ענק, אבל להיות פעמיים באותה שנה זה אמייזינג", כך מספר לואי. וול, דה!!! וואן דיירקשן מככבים על גיליון ספטמבר של טין ווג!
 
גיליון ספטמבר הוא אולי הגיליון הכי חשוב של בית ווג. הוא מעביר את הלפיד מהקיץ אל החורף וחושף את נבואות אנשי האופנה. אז מי אם לא וואן דיירקשן צריכים לככב על גיליון כל כך חשוב?! אז מה אם הם כבר עשו גיליון אחד השנה.. או חמישה.

בראיון מאחורי הקלעים, הבנים מספרים על רכבת ההרים שנקראת חייהם ובעיקר מודים למעריצים הנאמנים: "מגזינים שמים על שעריהם אנשים שהם חושבים שהם רלוונטיים, אנשים שהם חושבים שקוראיהם יאהבו. תודה לאל שיש לנו כאלה מעריצים אדירים, אחרת כל זה לא היה קורה" כך מספר נייל. "תמיד שואלים אותנו אם המעריצים שלנו במדינות שונות מתנהגים שונה אבל למען האמת, הם די דומים" מספר לואי. דומים?? "הם תמיד רועשים וחרוצים והם תמיד מצליחים למצוא אותנו גם כשאנחנו לא יודעים היכן אנחנו" עונה הארי.

אין הופעה של וואן דיירקשן בלי פדיחה של הארי סטיילס - לפעמים המעריצים נותנים יד ולפעמים חברי הלהקה עצמם תורמים לקלחת: "אין שתי הופעות זהות. בדרך כלל באמצע הופעה אנחנו כאילו רבים אבל כל פעם אנחנו עושים מתיחה אחרת כמו למשוך להארי את המכנסיים למטה… זה תמיד מצחיק, אז למה לא?", מספר ליאם. 

אבל מספיק שטויות, התכנסנו כאן היום בכדי לענות על שאלה אחת חשובה, מה הבנים מחפשים בבת זוג! (חוץ מזאין כמובן…)

הארי: "מישהי עם חוש הומור טוב, מישהי שפשוט נחמדה. אני מחפש מישהי שלא אכפת שלא נעשה כלום אלא העיקר שנהיה ביחד".

נייל: "מישהי חמודה. אני מעדיפה חמודה על סקסית אם לומר את האמת.. מישהי שאני יכול לנהל איתה שיחות על הדייט הראשון מבלי שיהיה מביך".

ליאם: "הדיל ברייקר שלי עם בנות זה כשהן יותר מדי בתוך עניינך. אני פשוט לא יודע להתמודד עם זה".

לואי: "מישהי שלא לוקחת את החיים ברצינות. אני שונא אנשים שהם טיפה לחוצים"… אמר הליצן הגדול מכולם.

 

 

אגב, הבנים גם מככבים בימים אלה על לא פחות מאשר חמישה שערים שונים למגזין הגברים המצליח, GQ וכך מוכיחים לנו שאין קהל יעד שלא משוגע עליהם. לא יתואר.

1D – אפשר ביס קצת יותר גדול מכם? אנחנו רעבים. רק ב-30 באוגוסט אה?!

מערכת ראש 1

ותמונות ^^ 


הנסיחים שלנו

בלוניםםםםם 

בהופעה

 

 

 

 

 

תוכן פוגע