וואן דיירקשן המדהימים (:

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

בתור התחלה מידע על וואן דיירקשן:

 

 

 הארי: הארי הוא הצעיר שבחבורה, הוא רק בן 19 ורוב הבנות אוהבות אותו. יש לו אחות ששמה ג'מה והוא גר עם משפחתו ואביו החורג שהתחתן עם אמו. הארי מאוד אוהב חתולים.
להארי תלתלים בשפע והייתה תקופה שרצה לתרום אותם לחולי סרטן אך המעריצות סרבו ובסופו של דבר הוא לא עשה זאת. הארי אוהב מאוד להצחיק אבל הוא לא המצחיק של החבורה (:

 

 

  זאין: זאין בן 20 ויש לו 3 אחיות גם אותו הרבה בנות אוהבות. יש לו חברה ששמה פרי אדוארדס שהיא זמרת בלהקת ליטל מיקס. לשניהם יש כלב המכונה "האטצ'י". זאין חצי מוסלמי בגלל זה ויש בנות ששונאות אותו בגלל זה אבל אני חושבת שזה מטופש לשנוא אותו בגלל זה. לזאין יש 3 אחיות אבל הוא גר עם פרי חברתו (:

 

 

 

 לואי:  לואי המבוגר מהחבורה למרות שהוא ילדותי וממש מצחיק D: לואי המצחיק של החבורה. ללואי יש 4 אחיות, אבל אינו גר עם משפחתו משום שגר עם חברתו אלינור קלדר.
לואי אוהב ללכת עם חולצות עם פסים ואומרים שזה הסטייל שלו (:

 

 

 

 

נייל: נייל בן 20 ויש לו אח גדול ונשוי. נייל היה מעריץ של ג'סטין ביבר בעבר אבל כיום הוא רק אוהב לשמוע חלק משיריו.בעבר לנייל היה גשר ולפני זמן קצר הורידו לו אותו. נייל הוא ממוצא אירי והוא ידוע בתור האירי של החבורה. לרוב בנות קוראות לו "אפרוחי" (:

ליאם: ליאם בן 21 ויש לו שתי אחיות שגדולות ממנו. לליאם הייתה חברה ששמה דניאל אך הם נפרדו ): ליאם עבר הרבה כשהיה קטן ואת 7 שנתיו הראשונות עבר בבית החולים. הבנות נוהגות לקרוא לו "ליאמומו" (:

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תוכן פוגע