איך לשרוד את הלילה הראשון
אוקי, אז אתה כבר מאותחל את העותק החדש של Minecraft ומוצא את עצמך באופן בלתי מוסבר אבוד במדבר. יש לך כמה דקות יקרות כדי לחקור הנוף הזה לפני שהוא צולל לתוך החשכה. אם לא הוגדר כראוי בבית כדי לשרוד את הלילה, אתה צפוי להיות נטבח על ידי המוני יצורים ערמומיים שיוצאים בלילה. מדריך זה ילמד אותך איך לבלות את היום הראשון פרודוקטיבית אז אתה מצויד להתמודד עם הלילה הראשון שלך.

ראשית, להיכנס לעולם החדש שלך ולבחון את הסביבה שלך. יש כמה "Minecraft biomes", שהם סוגים שונים של סביבות. אלא אם כן אתה מאוד חסר מזל, אתה בטח תופיע ליד כמה עצים ומים. אם אתה מופיע במדבר, הטונדרה או סגנון מישורים של הסביבה, להכין לעשות קצת הליכה רצינית כדי לצאת מאזור זה (או שאתה יכול להתחיל עולם חדש).
המטרה הראשונה היא למצוא עצים. עץ הוא החומר החשוב ביותר בשלב זה במשחק. מעל ראש עץ והחזק את הכפתור השמאלי של העכבר כדי לקצור בלוקים של עץ. שמור על פירוק עצים עד שיש לך 11 או יותר בלוקים של עץ.
המטרה הבאה היא למצוא פחם. פחם הוא מינרל שחור המצוי במרבצי אבן. בדרך כלל עם קצת לחקור אתה תבוא על פני הפקדת פחם כזה. ברגע שתמצא פחם, להעביר את העץ במלאי שלך לתוך crafting ולהפוך אותו לקרשים. מניחים קרש עץ אחד לכל אזור של  crafting לעשות שולחן עבודה. עכשיו צריך לעשות כמה מקלות ולעשות מכוש. מכוש מאפשר לך לקחת אבן ופחם. לשבור את פיקדון הפחם ולאסוף את המינרלים.
בשלב זה ככל הנראה מתחיל לקבל מאוחר בשעתי אחר הצהריים. לחפור חור קטן לתוך פני הסלע שבו אתה מוצא פחם. זה ישמש כביתך הקטן הראשון ללילה. לחפור כמה מקומות לאחור ולאחר מכן לחפור בליטה קטנה בצד שמאל או לימין. זה יהיה לוודא ששלדים לא יכולים להכות אותך עם חצים.
לבנות כמה לפידים כדי להאיר את המערה הקטנה שלך. לאטום את הכניסה עם איזה אבן או אדמה, ולהשאיר חור קטן לחלון, כך שאתה יכול לדעת מתי זה בוקר. הקפד להביא את שולחן העבודה מבפנים ובלה את זמנך להכין וכלים ולבנייה.
התרחק מהחלון או שאתה עלול למשוך כמה מבקרים לא רצויים.
כאשר סוף סוף מגיע בבוקר, הקפד להיות זהיר במיוחד כאשר אתה עוזב את הבית שלך. לא כל המפלצות נשרפות באור היום.

תוכן פוגע