אתר הכול כלול!!! (:

סרטי יומנו של חנון:בהתאם לסדרת הספרים,עד כו 3 סרטים יצאו בקרוב יצא הרבעי.

 

סרטי הארי פוטר:בהתאם לסדרת הספרים,עד כו יצאו 7 סרטים.

 

ראלף ההורס:סרט המספר על ראלף,דמות במשחק מחשב המשחקת את האיש הרע. לראלף נמאס להיות הרע ורוצה להיות אהוב בקרב שאר השחקנים.לכן הוא יוצא למסע הרפתקאות מרתק כדי להיות אהוב.

 

הקרודים:סרט המספר על משפחה קדמונית הנקלאת לרעידת אדמה ועובר מסע ארוך ומסוכן כדי להגיע למקום בטוח מפני הרעידות.סרט מהנה ומצחיק

 

הדרדסים 1:בסרט זה הדרדסים נשאבים למערבולת שנוצרת בירח הכחול וכך הם נשאבים לעולם שלנו.יחד הם פוגשים בזוג המצפה לילדם הראשון ומנסים לחזור לכפר הדרדסים ולברוח מגרגמל. לבסוף הם מצלחים וגרגמל נשאר בעולם שלנו.מקרה לו ולדרדסים? תדעו בסרט הבא.

 

ארץ אוז\עוץ:הסרט מספר על מה שקרה לקוסם מארץ עוץ\אוז לפני שהגיע לשם. הוא היה אז קוסם רמאי ששבר לב לנשים רבות. בעקבות סערה, הוא מגיע לארץ אוז, שם פוגש שתי מכשפות טובות אחיות. הם אומרות לו שהוא אמור להציל את ארץ אוז מידי המכשפה הרעה מהדרום-גלינדה .במהלך החיפוש שלו אחרי גלינדה מתברר שהיא הטובה ואחת מהאחיות היא הרעה. האחות הרעה משקרת לאחותה שהקוסם רקד איתה אחרי שהוא נישק את המכשפה הטובה הטובה .מיד לאחרי זה האחות הטובה בוכה והאחות הרעה מציעה לה תפוח שישכיח לה את הקוסם ואת  העצב. אך מתברר שהתפוח הפך את  הקוסמת הטובה לרעה ומכוערת.בהמשך גלינדה ותושבי הכפר עוזרים לקוסם לנצח את המכשפות הרעות. הוא לא בדיוק ניצח אותם, אלה הבריח אותם. בקוסם מארץ עוץ, הממד שבו הייתה דורתי התרסק על המכשפה הרעה שתמיד הייתה  רעה ממש שהגיע לארץ אוז. בהמשך פגשה את המכשפה הרעה שהייתה פעם טובה ונלחמה בה.

תוכן פוגע