מצב עניינים היה נערות ליווי לביאנקה ומשפחתה. בת , נשואים, שלושה ילדים, ועם בית בקלות מסיביים די ישן בשבילה ואת בעלה לתת לך כסף ל, כלי רכב רק השיעור הראשון די  ישן להם לקנות, ולשמור על הצעירים שלהם של הפקולטות שאינם שירותי ליווי, ספורט צוותי דברים לעשות אירועים כי הרווח התערובת שלהם מנוהלים בקלות לכסות. קח בחשבון ש, הבעל עבודתה הטלה הייתה אמור להיות הרסני. קבלן חוזה, ההכנסה בינונית הישרה שלו הייתה אמורה להיות רבים מספיק על מנת להבטיח כי לשלם עבור כמעט כל מה שהם צריכים, ואילו עבודת הנחה-הכנסותיה כמזכירה כחלופה העבודה של רואה חשבון הייתה היה מוזר די ישן כדי גמר שירותי ליווי בתל אביב הכנסתו של בעלה גים והיצע לחשבונות עיקריים כשהוא היה ואינם דרך חוזה.

נפילתו מסולם, שתוצאתה נערות ליווי שבורה וזרוע יחד עם כמה סוגיות שונות הייתה הולכת להשכיב אותו לעתיד בלתי מוגדר. היא הייתה אסירת תודה שהוא היה אמור להיות בחיים,  אולם זה גדול גדול יותר ממעורב במקצת לעתיד. המכוניות יכולים שירותי ליווי, אך שוק עבור הדיור לא הייתה אמור להיות מבטיח עבורו אחרת ביתה, והוא או היא רוצה שיהיו לוס אנגלס ילדי ללמוד מעולה קשה, ולכן הם לא צריכים לטפל במצב הזהה שהיא היה עובר עכשיו. הדרך כדרך לגמור את החודש הייתה אמור להיות השאלה המציקה מוחו של ביאנקה כשהיא הלכה לעבודה ביום שני בבוקר.

תרחישו של גון היה היה שונה נערות ליווי. הוא סיים את לימודיו במכללת ארבע שנים בשלוש שנים עם תעודה חשבונאית בגיל , לאחר שהחל בראשית שנה. הוא למד על מלגה אקדמית הופעות מלאה. התעודה של אחיזתו בשימוש להסתיים בקלות אחרי כל יום ההולדת שירותי ליווי ואחת שלו, במהירות ייחודי, ו, להיות מעט של להסדיר נשלף, ושרוצה להיות הבוס שלו, בסס את עצמו כרוח נטול פניות יחד עם המשרד האישי שלו בעירהיה הוא היה הקודםהוא עושה לעצמו טוב מחפש ובאמת, ומסלול הקריירה המהיר שלו היה אדיר היה בכל קנה מידה.

ביאנקה נערות ליווי בתל אביבמקום עבודתו חודשים עד כה. הוא בחר אותה מתוך מועמדות שירותי ליווי למספר גורמים: ראשון, לגבי אם שזה לא היה לה ניסיון האם מוקעת, היא נתנה את הרושם שיש זווית גדולה ומוסר עבודה, וגון מעריך את זה. שנית, היא מבקשת להקטין משכורת למדי ממה שהוא ציפה לו, ולמעשה, זה היה לחשוב על חשוב. שלישית, ואולי אף הכי חשוב מאוד, ביאנקה הייתה חמה ועונה אחת. אביו ואמו של ביאנקה היו מברזיל, ואף מעור מבריק, עיניה כהה ושיער ארוך מקסימה היו משתחרר מן ספק לטיניות. היה לוס אנגלס שדיים ענקי, ייתכן נערות ליווי או ג התחת, ולה היו אמור להיות למות. שהיא שירותי ליווי בתל אביב לאמא בגיל צעיר, אתלטי שהיא אוהבת את הריצה, שחיה, מועדון הבריאות, ויוגה, ואופנתי, לא היה שום באמצעות הצעיר קודם שנה , מאוד אינטליגנטי או לא, ייתכן שתצטרך ללכת אותה כעובד.

אז, גון, שנה מאוחר גדול יותר, נערות ליווי מסביב העת, אהב לראות את המזכירה הלוהטת שלו נכנסה למשרד שבבעלותו ובניהול. זה היה סיפוק. קרוב ביאנקה, הוא פנטז עליה, עם זאת בשום אופן לא באמת חשבתי על זה, הפוטנציאל של שירותי ליווי לו סיכוי איתה. היא הייתה אמורה להיות מבוגרת גדול יותר, אחת, והופיעה סביר מרוצה לחלוטין עם המצב שלה. כראוי לעכשיו, הוא היה מהיר היה פעם רק כדרך להתרכז, היא לא נראתה מאושרת מדי. לא מסר זמן כמות מוגזמת של הקודם שהוא מצא על מצב ענייניה: חוסר נערות ליווי בתל אביב של בעלה, את התשלומים עולים, את הקושי של המצב. גון היה אמור להיות סימפתי, וביקש אם היא רוצה נשלט זמן כדרך לעמוד האסון, שהודתה לו על ביאנקה אך אין ספק סרב, שכן, במזומן להיות הבעיה, להפריע יום אחרי יום העבודה היה פעם הדבר האחרון שהיא צריכה. קח את זוג שירותי ליווי בתל אביב של העבודה, מאמין שזה חופשה בתשלום. אני יכול להיות גדול יותר מדי. עיכוב הכנסים שלי, אני אעשה בין מרוויח מתגורר מהבית, ויש לך מבלה מעט זמן עם בעלך. ציפיית משהו יכול להיות להעיף עד כמה עזרה עם זה יכול להיות, מרוצים

ביאנקה הייתה היה אסיר תודה, והלכה לבעלה דירה, שהתרשם לפני כעת על ידי דף  שירותי ליווי דיסקרטיים הספר ואינם משכיל נתפס למעלה בוס, הצעיר של בן הזוג שלו. לא היה לו שום דבר מעולה להגיד על גון, שהוא הרגיש שהיה ילד שחצן, זכה סגל, וביאנקה הייתה נרגזת סגנון שירותי ליווי על ידי תסביך נחיתות הצווארון הכחול של בעלה. היא הייתה אמורה להיות הנאה שהוא היה אמור להיות נערות ליווי להציג כמה הכרת תודה למעסיק שלה.

תוכן פוגע