בקלאב פינגווין דמויות

 שונות המכונות "מפורס

חוף המגדלור, כפי שנראה במסיבת הגעתו של רוקהופר

מים", כמו רוקהופר, שהוא שודד ים המגיח לכמה זמן אל תוך העולם הווירטואלי, רוקהופר מלווה בחיית המחמד שלו יאר, פאפל אדום. דמות בולטת אחרת היא גארי, איש ההמצאות, שהוא הממציא והמדען של העולם הווירטואלי, שבעבר המציא רובוט שמאוחר יותר ניסה להשתלט על קלאב פינגווין. עוד דמות היא הדודה אנט ארטיק, עורכת העיתון של המשחק וכותבת בו פינה בשם "שאל את אנט ארטיק", בנוסף התגלה כי היא המנהלת של הסוכנות החשאית במשחק. דמויות אחרות הן קיידנס המוזיקאית וה-D.J. של קלאב פינגווין, סנסאי מדריך הנינג'ות, רוקי המצחיק והטירון בסוכנות, להקת הפינגווינים, PH ועוד רבים.

 • רוקהופר - (אנגלית- RockHopper או Rockhopper) הוא פינגווין שודד ים, שמגיע לקלאב פינגויין כמה פעמים בשנה בזמנים שונים, בדרך כלל, אבל תמיד למסיבת החופשות וליריד. הוא מגיע בעזרת הספינה שלו- ה"מיגאטור" (Migrator), עם חיית המחמד שלו הפאפל האדום יארר (Yarr) שמסתובב אתו. רוקהופר נוהג לבוא במסיבות ופרויקטים, וניתן לפגוש אותו בעולם במקומות בהם הוא מסתובב, שמפורסמים בלוח בתוך הספינה שלו.
בשנת 2008 ספינתו נהרסה וטבעה כשהתקרבה לקרחון בדרכה לקלאב פינגווין. בעקבות כך, החל פרויקט "מצילים את המיגראטור (Saving The Migrator)"- בו היה על השחקנים לבנות צוללת, ולאתר את חלקי הספינה הטרופה בעזרתה. הפרויקט נסגר באפריל באותה שנה ומכך הספינה ניצלה. בשנת 2012 הוא הגיע לקלאב פינגווין כדי לבנות מגדלור באי הספינות הטרופות. בשנת 2013 יגיע עם מראה חדש, שבין השאר יכלול תלבושת פירטים.
 • הדודה ארטיק - (אנגלית- Aunt Arctic) היא פינגווינית ירוקה עם כובע וחולצה ורודה, היא אחת מהפינגווינים המפורסמים הוותיקים ביותר. היא כותבת פינה בעיתון בשם "שאל את אנט ארטיק" ומחברת כתבות לפי הצורך, החל מ-2006. בסוף מבצע בלק אאוט בנובמבר 2012 נחשף כי היא המנהל של סוכנות ה-EPF וה-PSA בקלאב פינגווין, כפי שהיו השמועות רבות בעבר.
יש לה מספר גדול של פאפלים. ניתן לפגוש אותה במספר אירועים. כמו כן, היא מופיעה במספר משימות חשאיות. בשנת 2012 הגיעה עם מראה חדש(שהיה ניתן לראות בסרטון סיום הבלק אאוט).
 • גארי (Gary the Gadget Guy,ולפעמים רק G) הוא המדען והממציא של קלאב פינגווין. הוא היה ממציא המצאות מיוחדות, והוא גם עובד בכיר בסוכנות החשאית. ניתן לפגוש אותו במסיבת ליל כל הקדושים בכל שנה.
כל הרובוטים שהמציא בעבר יחד בנו את "המנהיג" שלהם פרובורט, שמאוחר יותר ניסה להשתלט על קלאב פינגווין, וחזר ביוני 2012 אך גם אז נכשל.
רוב המצאותיו נהרסו בעקבות פיצוץ הפופקורן במאי 2011. המשקה האהוב עליו, שהוא גם במאכל האהוב עליו הוא קפה.
 • המנהל - (The DIRECROR, לפעמים גם "המנהיג" או "המייסד") הוא אחת הדמויות המסתוריות ביותר בקלאב פינגווין. הוא ייסד בשנת 2005 את הסוכנות החשאית (PSA), וב-2008 את סוכנות העילית (EPF). הוא אחראי כמעט לכל הפעולות הסודיות של הסוכנות. איש לא פגש אותו מעולם (פרט לסרטון קצר מטושטש באחת המשימות). רבים משווים אותו לדודה ארטיק כי טוענים ששניהם בעצם אותו האדם (טענה שמחזקת את זה- בראיון בלעדי אתו- הדודה ארטיק לא ראיינה אותו- אלא מישהו אחר). לא ניתן לפגוש אותו. במבצע בלק אאוט בנובמבר 2012 הוא נראה כאשר הוא קפוא במכונת ההקפאה של הרברט, לאחר שמשלימים את משימה 6 (החלק האחרון במצבע בלק אאוט) ניתן לראות סרטון שבו הקרן הסולרית של הרברט נהרסה וזהותו הסודית של המנהל נחשפת, הדודה ארטיק. מאז 2006 המון שחקנים חשבו שדודה ארקטיק היא המנהל, והם צדקו.
 • רוקי - (באנגלית- rookie) פינגווין סוכן ב-EPF בעל דרגת טירון. הפך למפורסם לראשונה במסיבת ה-1 באפריל 2011 והוסיף לבגדיו חולצת הוואי אדומה עם פרחים ובמסיבה התת-ימית 2012 גם הוא הגיע ולרוב היה במבוך התת-ימי. רוקי מופיע בכל שנה במסיבת ה-1 באפריל,אך בעקבות ביטול המסיבה בשנת 2013 לא הגיע. מופיע ברוב המשימות.
 • איש מנוע הסילון - (Jet Pack Guy- או בקיצור- JPG) פינגווין סוכן ב-EPF בעל דרגת טורס עם חליפה שחורה, משקפיים ומנוע סילון.יש לו כנראה זהות שאיש לא יודע מה היא, פינגווינים מעטים חושבים שהוא רוהופר הפיראט,על פי כך שצבעו אדום ובזמן שרוקהופר לא באי הוא מופיע יותר. הוא מופיע ברוב המשימות.
 • דוט - (באנגלית dot) פינגווינית סוכנת ב-EPF. אוהבת אופנה ומופיעה בהרבה משימות DS. מעולם לא הייתה מפורסמת.
 • להקת הפינגווינים - (אנגלית- The Penguin Band) להקה בעלת ארבעה חברים (במקור חמישה). הלהקה הופיעה לראשונה במשחק Penguin Chat 3 בשנת 2005, וחזרה לקלאב פינגווין בינואר 2006 כלהקה הוואית, כאשר שם הופיע חבר הלהקה "הלא ידוע" שעד היום לא נחשפה זהותו ולא חזר. לאורך הזמן היא חזרה במספר חגים, אולם לא יכלו ללחוץ על השחקנים שלהם, להוסיף אותם לרשימת החברים ולקחת רקע. ביוני 2008 חזרו במסיבת המוסיקה (Music Jam) כלהקת קאנטרי, שניתן לפגוש (רק בימים האחרונים של המסיבה, תלוי בשרת שדרכו התחברת). הלהקה חזרה ב-17 ביוני 2011 עם מראה חדש, וסגנונות מוסיקה חדשים (פרנקי עבר לקלידים, וסטומפין בוב עבר לגיטרה חשמלית).
 • סנסאי - (באנגלית sensei) הוא מדריך הנינג'ות, מאסטר הנינג'ות וכאמור הנינג'ה החזקה ביותר. לראשונה הופיע סנסאי על גג הדוג'ו בסוף מסיבת ליל כל הקדושים 2008,בהתחלה הוא לא הפסיק לחפור בשלג שעל הגג, ועם הזמן נחשף הדוג'ו החיצוני יותר ויותר. מאז שהחפירות הסתיימו אפשר למצוא אותו בדוג'ו אבל בלי יכולת הכרה כמפורסם. סנסאי לא מרבה להסתובב ולשוחח עם פינגווינים, הוא המפורסם הנדיר ביותר. הזמן היחיד שבו הוא יוצא לטייל זה כאשר יש דברים מיוחדים הקשורים לנינג'ות (מאז שסנסאי הגיעה, כל שנה אחרי ליל כל הקדושים יש משחק נינג'ות חדש, למעט 2012). העובדה שהוא מטייל רק פעם בשנה הופכת אותו לאחד הפינגווינים המפורסמים הקשים ביותר לאיתור, ובנוסף העובדה שבשנת 2012 לא הופיע הופכת אותו ליותר נדיר. ישנם הסוברים שסנסאי הוא אביו של רוקהופר זה בגלל העובדה שלשניהם יש זקן, גבות, וכובע על הראש. אבל עבודה זאת מעולם לא אושרה כנכונה. בשנת 2013 יגיע עם מראה חדש.
 • קאדנס - ה-D.J. של קלאב פינגווין ואחות של פרנקי מלהקת הפינגווין-בנד. הופיעה לראשונה בינואר 2009 במסיבה למנויים בלבד, ומאותה שנה גם במסיבות המוסיקה. ניתן לפגוש אותה מספר פעמים בשנה.
 • PH מאמנת הפאפלים - (PH-Puffle Handler) פינגווינית שמאמנת את הפאפלים ואחראית על עניין הפאפלים. מופיעה המון במשחקי ה-DS.
בפברואר 2012 שינתה את המראה: שמה לעצמה כובע חדש ומעיל, בשנת 2013 שונה המראה שלה שוב כאשר התווספו מספר דברים. ניתן לפגוש אותה במסיבות הפאפלים מ-2012.
 • הרברט דב הקוטב - (אנגלית: Herbert P. Bear) הוא האויב המושבע של הסוכנות החשאית. הוא תמיד מנסה לחבל בתכניות של הסוכנות, אבל תמיד מסכלים את תכניותיו ולפעמים בקושי. הוא רוצה להשתלט על קלאב פינגווין ולהפשיר אותו.
במשימה ה-6 (Question For A Crab), הרברט מצליח ללכוד את הפינגווין שמבצע את המשימה (הפינגווין שלך) בתוך מערה, ומספר שהוא הגיע מהקוטב הצפוני, כיוון שלא סבל את הקור השורר שם, שט על קרחון, בתקווה להגיע לאי טרופי, הוא אומר שבקלאב פינגווין נעים לו יותר אף על פי שקלאב פינגווין קר יותר מאשר מהקוטב הצפוני שממנו הגיע. הוא מספר שסרטן הציל אותו כשטבע (הוא לא יודע לשחות), והביא אותו לאי של קלאב פינגווין. הוא הוסיף שמיד תיעב את הפינגווינים, ושיום אחד הוא ישתלט על האי.
הרברט שחזר את פרוטובוט 1000, ולאחר ששיתף פעולה עם הסוכנות החשאית כדי להרוס אותו הוא בגד בהם, ותקף את הבסיס שלהם. מאותו הזמן, הרברט מתעב את פרוסורט 1000 ומתכנן להשמיד אותו לתמיד.
הרברט שונה מאוד משאר דובי הקוטב. הוא צמחוני, הוא אוהב חום, הוא לא יודע לשחות, והוא גם נכנס לשנת חורף. היה ניתן לפגוש אותו במבצע בלק אאוט בשנת 2012,כאשר הופיע בתור מפורסם לראשונה נוסף לו בול,מה שאומר שיחזור להסתובב פעם נוספת.
 • קלאטזי הסרטן - (אנגלית: Klutzy) הוא שותפו של הרברט דב הקוטב. מאז שהציל את חייו מטביעה, הם מתכננים להשתלט על האי של קלאב פינגווי יחד. קלאטזי לא חכם במיוחד, ופעמים רבות מאכזב את הרברט ואף מכשיל את משימותיו.
 • פרוטובוט 1000 - (אנגלית: Ultimate Proto-Bot 10000) הוא רובוט ענקי שנוצר על ידי הרובוטים שפרופסור G המציא באחת המשימות (של ה-DS, לא במחשב רגיל) שיצאו מכלל שליטה. לאחר מאבק ממושך, כוחות העילית של הפינגווינים (EPF) הצליחו להשתלט עליו ולהרוס אותו. הרברט הצליח לתקן אותו, וגרם נזק עצום לסוכנות החשאית, בתכניות שלהם להשתלט על האי. לבסוף, נמאס להרברט מהרובוט שתמיד עושה ממנו צחוק ולאחר מכן יצר קשר עם הסוכנות כדי להרוס אותו. לבסוף, הם מאחדים כוחות ומנתקים את הרובוט.
ביוני 2012 הגיעה מסיבה חדשה שנקראת מסיבה גיבורי העל של מארוול (marvel superheroes takeover),שכמה ימים לפני המסיבה הצוות של קלאב פינגווין הודיע בעיתון על מטאור שעומד לנחות באי ועל מכונה מוזרה שהתגלתה בשממה של קלאב פינגווין.
המכונה המוזרה בעצם הייתה פרוטובוט 10000 שקיבל כוחות מהמטאור רב העוצה וחזר, פרובורט איחד כוחות עם הנבלים של מארוול וכך נוצרה המסיבה.
 • רוקי וסיסי (באנגלית:Cece and Rocky) דמויות חדשות שהגיעו במסיבה חדשה שנקראת הג'אם האולטימטבי (Ultimate jam) שהיא שדרוג של מסיבת המוסיקה. סיסי ורוקי הן דמויות בתוכנית שייק (סדרת טלוויזיה),סדרת טלוויזיה מבית ערוץ דיסני שהגיעו לקלאב פינגווין בעקבות שקלאב פינגווין שייך לדיסני. ניתן לפגוש אותם במסיבת הג'אם אולטימטיבי. אורחות חד פעמיות, לכן לא יחזרו
תוכן פוגע