מידע על הסוכנות החאשאית

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

בשנת 2005 נוסדה בקלאב פינגווין הסוכנות החשאית, ה-(Penguin Secret Agency (PSA - סוכנות הפינגווינים החשאית. במסגרת הסוכנות, פינגווינים יכלו לבצע משימות מיוחדות, שבסופה של כל אחת הסוכן מקבל גביע/פרס- חלקם עבור שירותים סודיים במשימה. נכון לאפריל 2011, היו 11 משימות, מאז לא היו משימות,אך בקרוב עם בנית ה-EPF החדשה תצא משימה חדשה.

יש מספר סוכנים מוכרים, שבכל משימה מופיעים חלקם. המנהיג של הסוכנות החשאית (DIRECTOR) מופיע באחת המשימות. אף אחד לא יודע מי הוא, וחלק טוענים שהוא בכלל הפינגווין שמחבר טורים לעיתון (הדודה ארטיק). על מנת להתקבל לסוכנות, על פינגווין היה להיות לפחות בן 30 יום, ולענות על שאלון. אם הוא מצליח, הוא מקבל גישה למפקדת הסוכנים, ופלאפון של סוכנים חשאיים.

באפריל 2010, התפוצצה פצצת פופקורן במפקדה של הסוכנים החשאיים (HQ), ובעקבות כך המפקדה נהרסה. בעקבות הפיצוץ, נחשפה רשת ריגול סודית אף יותר ה- (Elite Penguin Force (EPF- כוחות העילית של הפינגווינים.

אם פינגווין רוצה להתקבל לסוכנות החשאית הנוכחית, עליו לקבל בדואר מכתב שמזמין אותו למבחן, שאפשר לקבל מכל פינגווין. המבחן הנוכחי מעשי (ולא בתאוריה, כמו הקודם), ובו ארבעה שלבים: פגיעה במטרה, ריצה, מציאת מקום מסתור, והשלב הרביעי כולל מלכודת, שאותה צריכים לנטרל.

בסיום המבחנים, השחקן שעבר אותם בהצלחה מקבל גישה לחדר הסוכנים החשאיים, ובאפשרותו לבצע משימות מיוחדות.

כיום שחקנים יכולים לשחק במשחק מיוחד של הסוכנות החשאית, ה- System Defender בו יש להרוס ווירוסים לפני שיגיעו למחשבים של הסוכנות. אפשרות נוספת- ה-Field Ops משחק שמשתנה כל שבוע בו הסוכנים צריכים לאתר מתקני אויב ולנטרל אותם. בסוף כל "משימה" כזאת, השחקן מקבל מדליה. אפשר לקנות במדליות האלה בגדים מיוחדים.

בראשון ביוני 2011 נאלצו הסוכנים ללכת לנטרל את רובוט ההידרה שהרבט הדב הלבן גנב (מהמסע השלישי במסיבת ימי הביניים), כדי להרוס את הסוכנות. זוהי הפעם הראשונה שבה נאלצו סוכני קלאב פנגווין לשתף פעולה ולהילחם פנים מול פנים בהרברט.

בסופו של הקרב הרברט לא נתפס ומצליח לברוח. הפינגווינים שהצליחו קיבלו סיכה שנושאת את הלוגו של ה-EPF. קצת לפני "מרוץ השלג הגדול" נוסף שלב חדש ל:"מגן המערכת" בשלב הזה מחפשים את הרברט דוב הקוטב ובסופו מוצאים אותו, ה-EPF מפציצה את המקום באוויר קר ומרדימה את הרברט. ב"מרוץ השלג הגדול" יצטרכו לפלוש למחבוא של הרברט ולנצח אותו אחת ולתמיד. על כל הסוכנים היה לעבור מבוך של קרני לייזר בלתי נראות (היה בגד חינם מחוץ למבוך שצריך ללבוש אותו על מנת לראות את קרני הלייזר) בו היה צריך למצוא מפתח למחבוא של הרברט, וללכוד אותו במכונת תרדמת החורף. מי שסיים את המשימה בהצלחה קיבל סיכה של מכונת תרדמת החורף, סיכת מפתח וכמה מדליות שאתם מנוים יכולים לרכוש בגדי סוכנים (יש בגד אחד שהוא לכולם ועולה מדליה אחת, אוזניה).

לאחר שנבנתה המכונה, היה ניתן לראות שקלאצי הסרטן (klutzy t. crab) ברח מתוך המכונה אך למרות זאת כל כך הרבה חודשים עברו וקלאצי לא עזר לו לברוח. בסופו של דבר הרברט ברח מהמלכודת ושנה אחר כך חשף את תוכניתו והצליח להשתלט לכמה זמן על קלאב פינגווין ולהרוס את הסוכנות.

סוכנות ה-EPF לפני התפוצצות מכונת הפופקורן

סוכנות ה EPF הייתה קיימת עוד לפני פיצוץ מכונת הפופקורן אבל לא הרבה ידעו עליה.

רק פינגווינים שיש להם את המשחק EPF: herbert's revenge יכלו להיכנס למפקדה וגם הם קיבלו את טלפון ה-EPF לפני כולם ואת הפאפל המיוחד "העלית פאפל" (ידוע גם בשם פלייר),פאפל מיוחד שבכל תנועה הוא עושה משהו אחר: בישיבה:הוא עושה אש דרך סוג של משרוקית דרך הפה שלו, בריקוד הוא עשה טבעת אש כחולה וקופץ דרכה, כשמנפנים לשלום הוא נהיה בתוך להבה כחולה.

בעבר,רק מנוים יכלו להשתמש בפלייר אך כיום הוא פתוח לכל מי שהכניס את הקוד.

פריט זה הוא פריט בייט,זה אומר שאם מנסים להשיג אותו ברמאות, הפינגווין שמרמה מורחק לשלושה ימים או אולי אפילו הרחקה לצמיתות.

מבצעי הסוכנות

לסוכנות החשאית ישנם שלוש מבצעים מיוחדים:

  • מבצע ריגול וחיפוש

המבצע הזה היה של סוכנות ה PSA, המטרה של המבצע היה להציב שלוש מכשירים שאמורים לאתר את הרברט, להציב מצלמה במקום המחבוא של הרברט ולגלות מה הוא מתכנן. אך המבצע נכשל אחרי כמה דקות כשהרברט מצא את המצלמה והרס אותה. המבצע הוא משימה שניתן לעשות בכל עת.

  • מבצע:תרדמת חורף

המבצע היה באוגוסט 2011 במהלך מסיבת מרוץ השלג הגדול. מטרת המבצע הייתה לחדור למחבוא של הרברט וללכוד אותו במכשיר שמכניס אותו לתרדמת חורף. המבצע הצליח והרברט נלכד חודשים רבים. אך כמה ימים לאחר מסיבת החקר התת-ימי (שבו חצי מהאי שקע) היה ניתן לראות במפקדה שהמכונה נהרסה והרברט ברח.

  • מבצע:בלאק אאוט

מבצע בלק אאוט הוא מבצע שבו הרברט משתלט על קלאב פינגווין ומחשיך אותה (מה שגורם להקפאה, כשרק "גן העדן של הרברט" חם ונעים". במסיבת ליל כל הקדושים 2012 הרברט כותב לגארי בעיתון שאלה שתעזור לו לבנות את הקרן הסולרית (הוא לא כתב את שמו האמתי), גארי לא ידע שזה הרברט ועזר לו. לאחר כמה זמן הרברט חטף את גארי, ונעלם. לאחר כמה ימים הרברט משתמש בקרן הסולרית כדי לפוצץ את סוכנות ה EPF ולהחשיך את האי, כשאצלו במבצר חם מאוד ונעים. בנוסף, הוא משנה את שם האי לקלאב הרברט. הרברט חטף גם את הסוכנים האחרים (דוט, רוקי, איש מנוע הסילון ואפילו המנהל)אבל הוא לא חטף את הסוכנת PH (הופיעה מספר פעמים במשימות ה-DS) לפני שהמנהל נחטף, הוא זה שנתן את כל המשימות ואת האביזרים הדרושים על מנת לתקוף את הרברט, במשימה האחרונה הוא כתב "גורל האי תלוי בידך סוכן, אני חייב ללכת הרברט כבר פה---". כשפינגווינים שאלו את הרברט אם הוא יודע מי זה המנהל הוא אמר:כן, אני יודע מי זאת,מה שאמר שהמנהל זה בת. כאשר הפינגווינים הביסו אותו היה מוצג סרטון שבו רואים את הקרן הסולרית מתפוצצת ואת זהותו של המנהל נחשפת. מאז 2005,הרבה מהסוכנים חשבו שהדודה ארטיק היא המנהלת, ואותו סרטון הוכיח את הפינגווינים. בנוסף, הצוות של קלאב פינגווין פתח להרברט חשבון טוויטר ואתר, שבו מוצגת תמונה של המחשב האישי שלו עם תמונות של הסוכנים ורשימה עם השמות שלהם.

זהות המנהיג

מאז שקטלוג הסוכנים החשאיים נוצר, הרבה פינגווינים ניסו להבין מיהו המנהיג (the director) של הסוכנות החשאית. היו מספר שמועות על אנשים מוכרים בקלאב פינגווין שיכלו להיות המנהל:

  • גארי

הרבה פינגווינים חשבו שאולי גארי הוא המנהיג. אך טענה זו אושרה כלא נכונה במשימה 10 כשמסך עם המנהל קפץ על המסך וגארי דיבר אתו.

  • דוט

היו גם שמועות על כך שדוט היא המנהיג (ה). טענה זו אושרה כלא נכונה במשימה 11 כאשר גארי מדבר בטלפון עם המנהיג ודוט עומדת ליד גארי.

  • הדודה ארטיק

זוהי אחת השמועות הגדולות ביותר בקלאב פינגווין על כך שהיא המנהיג (ה) ישנן מספר טענות לכך: 1.בראיון בלעדי איתו, היא לא ראיינה אותו, אלא מישהו אחר. 2.במסיבת גיבורי העל של מארוול שאלו אותה האם היא גיבורת על, היא ענתה:"אני מניחה שזה אפשרי, אני יכולה להיות מנהיגה של גיבורים ששומרים על האי מרוע.." התשובה שלה תומכת בשמועת המנהיג. 3.כאשר שמים עליה את העכבר בפינת "תשאלו את הדודה ארטיק" המשקפיים שלה נהיים שחורים כמו משקפים של סוכנים. בסופו של דבר זהותו נחשפה. בסוף מבצע בלקאאוט, לאחר שמביסים את הרברט, עולה סרטון ובו נראה שמזימתו של הרברט נכשלה, האי חוזר להיות מואר, והמנהל חושף את זהותו. זהותו הסודית, שאותה היא החביאה כל כך הרבה שנים, היא הדודה ארטיק, פינגווינים רבים התאכזבו מזהות המנהיג.

תוכן פוגע