השקעות בנדל"ן ברחבי העולם

העידן המודרני הפך את העולם כולו לכפר גלובלי אחד קטן. המשקיעים הישראלים כבר לא מסתפקים עוד בהיצע השקעות הנדלן שיש בארץ, הם נושאים עיניהם אל מעבר לים ומגלים אפיקי השקעה חדשים בארצות הברית, באירופה, במזרח הרחוק. פרויקט נדל"ן שמוקם בברלין או במרכז ארצות הברית פתוח בפני משקיעים מכל רחבי העולם. הזדמנויות חד פעמיות לרכישת נכסי נדל"ן מניבים במחירים אטרקטיביים ניתן למצוא כיום במדינות ארצות הברית, בברלין וביוון. המשבר הכלכלי שפקד את האזורים הללו הביא לירידה במחירי הדירות. מדובר לכל הדעות בירידת מחירים זמנית, המחירים צפויים לעלות בקרוב והרווחים של המשקיעים יגיעו בהתאם.

איך מנהלים את ההשקעות?

השקעות נדל"ן בארץ או בחו"ל דורשות ניהול ותחזוקה. השכרת דירות דורשת איתור שוכרים, גביית שכר דירה ותחזוקה שוטפת לנכס. כאשר הדירה נמצאת בארץ אפשר לנהל את ההשקעה ללא כל מאמץ. נכסי נדל"ן בחו"ל קצת פחות נגישים, אך גם אותם אפשר יהיה לנהל ללא כל קושי. כל שיש לעשות הוא לשכור שירותי ניהול נכסים. הצוות המקצועי ינהל בעבורכם את הנכס, יאתר שוכרים, יבצע תיקונים ויגבה את שכר הדירה. המשקיעים מתבקשים אך ורק לספק פרטי חשבון בנק אליו יועברו התשואות בהתאם להסכם. כמו כן, הם מקבלים דיווחים שוטפים אודות הנכס ותחזוקתו.

בתקופה בה ניתן להתעדכן במתרחש בכל רחבי העולם בלחיצת כפתור פשוטה, אין כל סיבה שלא לבחור השקעות נדל"ן בחו"ל. התשואות גבוהות יותר, הפוטנציאל רב והמחירים נמוכים. בעלות של דירה קטנה ורעועה בפריפריה בישראל, ניתן יהיה לרכוש בית פרטי משופץ בארצות הברית או 2 דירות בברלין. יועצי הנדל"ן ישמחו להציג בפניכם את כל הנתונים, לפרט אודות היתרונות והחסרונות. רגע לפני שאתם רוכשים עוד דירה קטנה בישראל, כדאי לבחון מה מציע שוק הנדל"ן העולמי.

תשלומי מסים בעבור השקעות נדלן בחו"ל

כמו כל השקעה אחרת, גם כאשר מדובר בתחום הנדל"ן יש לשלם מס. השקעות נדל"ן בחו"ל דורשות תשלומי מס בהתאם לתקנות המס במדינת היעד. מדינות ארצות הברית קובעות תקנות מס אישיות, מדינות אירופה דורשות תשלומי מסים וכך גם מדינת ישראל. ההחלטה היכן לבצע את ההשקעה מושפעת מתעריפי המס המקובלים במדינת היעד. קיימות מדינות שמציעות תנאים טובים למשקיעים  הן עושות זאת במטרה לעודד כניסת משקיעים אל האזור. לקראת כל השקעת נדל"ן בחו"ל יש לברר אודות תעריפי המס המקובלים, ישנם מקרים בהם המס הגבוה הופך את ההשקעה לפחות אטרקטיבית למשקיעים הזרים.

 

תוכן פוגע