אתר מעריצים של one direction

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

One DIrection ForEver

 היוש מה קורה זה אתר המעריצים הרשמי של הלהקה הכי חמודה והכי 100ממת שיש EVER!!!!! יש כאן סירטונים,תמונות,שירים,חדשות סקרים ושאלונים על וואן די כאילו דה.

אני מציעה לכם להיכנס לדף של הסקרים יש שם משחק טריוויה

חקרתי קצת על לוח ההופעות כאילו של וואן די וגיליתי שקצת לפני יולי הם טסים להופיע באמריקה(כנראה ארצות הברית) ואחר כך הם נוסעים בכלל לאוסטרליה וניו זילנד שזה בערך 20 שעות טיסה מישראל עם עצירה

אם יש לכם אייפון או אייפוד כדאי לכן להוריד את האפליקציה fanzone 1D, וגם את me fore harry styles או zayn malik וכל השאר ב-fanzone יש תמונות חדשות ושירים ובאחר אתם יכולות לצלם את עצמכם ולשתול תמונה של כל אחד מחברי הלהקה. אהה ויש באפליקציה כתבה שיש שם רקעים מהממים בטירוף תנסו למצוא את זה.

 

קראתי שמעריצה של וואן די באטני נהרגה מאוטובוס בזמן שחצתב את הכביש בחזרה מבית הספר. קרובים מספרים שהיא הייתה אמורה ללכת להופעה של וואן דיירקשן ומאוד התרגשה מכך.

מה קורה?שמעתם את השיר החדש של וואן די one way or another כן זה עם הילדים באפריקה.שיר ממש יפה!וואן די משתפים פעולה עם ארגון שעוזר לילדים באפריקה שנקרא קמינג רליף או משהו כזה (coming relife) כנראה שזה יהיה השיר הראשון באלבום השלישי של הלהקה ווהו!

אין לי מושג איך קוראים לאלבום אם one way or another או red nose day אם מיהי יודעת אני אשמח מאוד לשמוע

 

מזל טוב למשפחת הורן!

אחיו של נייל גרג הורן התחתן

נייל לקח פסק זמן מסיבוב ההופעות כדי לבוא לחתונה של אחיו הגדול

לאחרונה נודע לזוג הטרי כי מצפה להם תינוק!מזל טוב דוד נייל

רוצות להכין תמונה שמורכבת ממלא תמונות של וואן די הנה הוראות פשוטות:

 מרכיבים-

1.לוח שעם או בלוק ציור או קרטון גדול שלא עבה מדי (כמו אלה של הקורונפלקס)

2.דבק סטיק או דבק נוזלי אפשר את שניהם

3. הרבה תמונות (לא גדולות מדי!) של דברים שקשורים לוואן די כמו הלהקה הסמל או כתבות ועוד

4.מדבקות או כל מני קישוטים אחרים שאפשר להדביק

ההכנה-שימו את המשטח (מרכיב 1) על רצפה או שולחן שיהיה מקום,וסדרו את התמונות (בלי להדביק עדיין) במקום שאתם רוצים אחרי.שכל התמונות במקום או שאתן מרוצות מהכמות שיש על המשטח תדביקו אותן אחת אחת בלי להזיז אותם אחרי שהתמונות מודבקות אפשר לשים קישוטים ובסוף לשים את זה בשמש או מקום יבש כדי שייתבש. אחרי שהתמונה התייבשה אפשר לתלות אותה בחדר או במקום אחר.

אפשר לעשות באתר פיזאפ http://www.pizap.com/ או באפליקציה שנקראת pic collage אני חושבת שכדאי לעשות בעצמך אבל בתכלס אתן בוחרות

 

 

 

 

 

 

 

 
תוכן פוגע