איך להכין אמבטיית קצף מפנקת:הינה דרך מהירה להכנת תערובת לאמבטיית קצף מפנקת ,שתוכלי להנות בה כשאת מפרגנת לעצמךאת הטיפוח שאת ראויה לו.לחילופין,מזגי קצף מהתערובת לבקבוק זכוכית נאה והביאי לחברתך הטובה כמתנה.

1.תמלאו ביחד בקערה נקייה שתי כוסות של שמפו צבעוני צלול או בהיר,שלוש כוסות מים ושתי כפיות מלח.ערבבי את התערובת בעדינות עד שהיא תסמיך מעט.

2.הוסיפי לתערובת כמות קטנה של צבע מאכל אדום וערבבי שוב.המשיכי להוסיף את צבע המאכל עד שיתקבל גוון ורוד מושלם.

3.הוסיפי 10 טיפות של שמן ארומנטי.שמני ורדים,לבנדר,מיורם,עץ האלמוג(סנדל-ווד)רוזמרין וקמומיל,כולם בעלי איכות מרגיעה וריח מפנק.

4.מזגי את התערובת לבקבוק ואטמי אותו.

איך להיות בטוחה שנעלי הספורט שלך מריחות ממש טוב:להלן כמה דרכים מוכחות לגמרי כדי להימנע מאותם רגעים מביכים שבהם את נישענת אחורה,חולצת את הנעלייםוחברתייך סותמים את האף.טכניקות אלה אומרות שיהיו לך הסניקרס עים הריח הכי נעים בסביבה.

1.דחפי כמה תיונים לא משומשים לכל נעל והשאירי אותם שם לכמה ימים.

2.פזרי בתוך כל נעל אבקת טלק.

3.הזליפי כמה טיפות של תמצית שמן על הצד הפנימי של הסוליה.נסי שמן עץ תה,תמצית ורדים או שמן מנטה.

4.מלאי שני גרביים נקיים בחול חתולים(רצוי מאוד שהחתול עוד לא היתמש בו...)והשאירי אותם בתוך הנעל למשך הלילה.

5.הספיגי נייר מגבת רב פעמי במרכך כביסה והכניסי מיתחת לרפידות שבנעל.

איך לעקוב אחרי חבר מבלי להיתפס:המפתח למעקב מוצלח אחרי חבר הוא לא להיתלבט בהמון,במיוחד לנוכח העובדה שהחבר כבר יודע איך את ניראת.ליבשי צבעים נייטרלים,כגון אפור או חום,והימנעי מבגדים בעלי דגמים בולטים או שיש עליהם לוגו.בחרי בגדים שהסיגנון שלהם שונה מאלה שאת לובשת בדרך כלל.לכי בצד הנגדי של הרחוב במידת האפשר,הרחקמהאדם שאת עוקבת אחריו התאימי את צעדייך לקצב של הנעקב,כך שתיתקדמיבאותה מהירות.היתנהגי בטיבעיות.לעולם אל תבהי ישירות בנעקב, אלה רק תציצי לעברו מדי פעם.אים הוא מביט לכיוונך במיקרה,העמידי פנים שאת עסוקה בדברים אחרים,למשל מחייגת לפאלפון הנייד או מחפשת ביניין מסוים.אים האדם שאת עוקבת אחריו עוצר מאיזו שהיא סיבה,על תעצרי מיד אחריו .המשיכי ללכת זמן מה  ואז עצרי,כשאת מעמידה פנים שאת שורכת שרוכים או מחפשת משהוא בתיק,עד שהוא יחזור ללכת.עים הנעקב ניכנס לאיזשהוא ביניין,מיצאי פינה מרוחקת שתוכלי לצפות מימנה על הכניסה ולהמתין עד שיצא.אים את חושדת שהבחינו בך,אל תיבהלי. אים תגיבי מיד,יהיה ברור שנחשפת.כדי לחמוק מהסיטואציה,הביטי בשעונך או העמידי פנים שאת בודקת מיסרונים בנייד,ואז תיקראי בקול רם:"אוי לא,אני נורא מאחרת!"וחלפי בריצה מעל פני הנעקב(במקום לברוח מימנו).כך זה ניראה הרבה פחוד חשוד.

תוכן פוגע