הדמויות - הדלידים .

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

רוני - המנהיג של הדלידים . רוני הוא הבן של ראש הממשלה , אבל למד להיות אחד מכולם . עדיין אוהב את אילנה , אפילו שהם פרודים . רוני השנה רוצה שהכול ייעשה בצורה מושלמת , אבל זה לא מצליח לו ... ברגע שהוא שומע על דגל גנות , הוא נחוש בדעתו למצוא אותו לפני האליפים , שסיפרו לו על הדגל . בסכסוך גדול עם נועם .

 

 

אילנה - היפה של החבורה . נערה שקטה שרוצה לתקן את העולם . אין לה כוח למלחמות חדשות, כפי שהיה בשנותיה הקודמות בגנות . התחברה עם ספיר בשנת הג'מילים . היא בין היחידים שיודע את הסוד של ספיר , הסיבה בה היא יוצאת בלילות . ידידה טובה של רוני , שממנו נפרדה .

 

 

שאולי (קטנצ'יק) - בעונות הקודמות קראו לו קטנצ'יק  ,אבל עכשיו הוא שאולי . נער מצחיק וחביב . חבר של קטי . שאולי בעונה הזאת מתחיל לעבוד אצל חנה , בתקופה הזאת הוא נהיה מסודר יותר , וכמובן , מצחיק יותר . משתף עם רוני פעולה במציאת הדגל .

 

 

גדי - החבר הכי טוב של מיכה . נער מצחיק , גבר מהמושב . בעונה הזאת החברות שלו ושל מיכה תעמוד במבחן גדול בגלל הגיוס הקרב ...

 

 

מיכה - החבר הכי טוב של גדי . נער חכם שאוהב לישון . בדיוק כמו גדי , מקבל הזמנה ליחידה שהוא רוצה בצבא (אותה יחידה) והחברות של גדי ומיכה תהיה פחות טובה לאט לאט , ותעמוד במבחן .

 

 

ספיר - נערה חדשה שהצטרפה בשנת הג'מילים . נערה מצחיקה וחברותית שהרבה רוצים בקרבתה . לספיר יש סוד , שרק מעטים יודעים , ובגללו היא יוצאת מגנות בלילות . החברה הכי טובה של אילנה .

 

 

קטי - אחת מהשלישייה המפורסמת של ברמן , היא ושירי . בעונה הזאת , שירי עוזבת את גנות ,וזה משבר עצום בשביל קטי . היא עצובה ומנסה להחזיר אותה לגנות , אבל מגלה ששירי כבר לא ממש רוצה בקרבתה של קטי . חברה של שאולי וידידה של ברמן .

 

 

ברמן - מומחה במחשבים . ידיד של קטי והיה מאוהב בשירי . נגרר אחרי קטי למסעות החילוץ של שירי , אבל שירי מנפנפת אותם אפילו שהיא צריכה עזרה . סיפר לשירי שהוא אוהב אותה , אבל היא לא נענתה לחיזוריו . אולי בעונה הזאת ימצא אהבה . חבר של כולם .

 

 

תמונות לפי הסדר :

 

צפייה מהנה !

תוכן פוגע