איך לחתום את החברות בינכן

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

איך לחתום את החברות ביניכן:

 

"טקס" הוא מחווה שמורכבת ממילים וממעשים מיוחדים, שמבצעים אותם לפי סדר קבוע מראש. טקס חברות יחתום בחותם את החברות שלך עם חברותייך ויביא מזל טוב לך וגם להן. הנה טקס שמתאים לשתי חברות ויותר.

 

אביזרים:


• שמיכה או מפה נקייה •קנקן לימונדה •כוס לכל חברה ועוד כוס אחת •פריט אישי מכל חברה, כמו תצלום אהוב או מתנה מתוצרת עצמית.

 

התפאורה:


הכי טוב לעשות הכל בחוץ. בפינת החצר האחורית, למשל, או מתחת לעץ בפארק. פרשו את המפה על האדמה. בקשי מכל חברה להניח במרכז המפה את הפריט שהביאה איתה, ואז תתיישבי על המפה, ליד הפריטים שלהן.


טיפה ועוד טיפונת:


מזגו את הלימונדה אל אחת הכוסות ובקשו מכל אחת לשתות ממנה לפי תור. הקפידו שכל אחת תשאיר משקה גם לבאה אחריה. את המשקה שנותר בכוס חלקי בין הכוסות האישיות ותני כוס לכל חברה. עכשיו עלייך להגיד: " כמו שכולנו חלקנו את המשקה בינינו, כך נחיה בשלום ביחד,לעולם!!!"

 

מכל הלב:


הגיע הזמן להעביר בין הבנות את הפריטים האישיים. הפריט יכול להיות תצלום אהוב, ואולי אפילו תיבת חברות (ראי קטגורית "איך מכינים קופסת חברות".) או צמיד חברות (ראו קטגורית "איך להכין צמיד חברות"). בקשי מכל בת שתיקח מהמפה את הפריט שהיא הביאה ותעביר אותו לבת שמשמאלה. הבת שנותנת את הפריט צריכה להבטיח את ההבטחה הזאת: " ה *שם הפריט* הוא מסמל אותי, ובזאת אני נותנת לך חלק מליבי לנצח." אחר כך, על הבת שמקבלת את הפריט צריכה להגיד: "אני מקבלת את ה*שם הפריט* כסמל של מי שאת, ואני מבטיחה לנצור אותו ואת חברותך לעד." 

 

המעגל הקדוש:


לאחר שהחלפתן ביניכן את כל הפריטים, בקשי מחברותייך לתת ידיים, לעצום עיניים ולדקלם את שיר החברות המקודש הבא:

 

[אנחנו חברות לנצח נצחים]

[בימים קשים ובימים שמחים]

[את ליבי נתתי, נצרתי את ליבך]

[זכרי שתמיד אהיה לצידך.]

 

שירות לחברות:

 

בקשי מכל אחת מחברותייך שתשנן את המילים מבעוד מועד (אלא אם יש לך חברה שמסוגלת לקרוא מדף בזמן שעיניה עצומות....)

 

חברות לנצח:


מזל טוב! עכשיו אתן חברות לנצח. בכל פעם שתתווכחו או שתריבו, תיזכרו בטקס שעברתן ובמה שהרגשתן כשהבטחתן את ליבכן זו לזו. זה יקל לסלוח לשכוח- ולדבוק בחברות.

 

בהצלחה!!!

תוכן פוגע