ספרים עם הנושא הBFF.

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

ספרים בנושא: החברות הכי טובות BFF

ספר ראשון:

הספר הזה אני קראתי אותו (אסול) הוא ספר ממש מעניין. השאלתי אותו בספריית קריית חיים (בית נגלר) אני ממליצה עליו בחום רב! 

 

תקציר:

ימית וליה הן החברות הכי טובות אפילו יש להם 2 אוגרים זהים באותו השם: אנג'לו הם היו לובשות את אותו הדבר כל יום. עד שליה התחילה להתעניין בבנים, לקנות בגדים שונים אבל נלא מתאימים לגילה (כמו:חצאית מיני וגופיה שרואים הכל.) ובדברים אישיים יותר. ימית לא ידעה מה קרה לליה. אז ימית הצתרפה לקבוצת כדורגל והתחילה להתעסק בעניינים שוונים. (ליה וימית היו לובשות את אותן הבגדים כל הזמן).

 

 

 

 

 

 

תקציר ספר שני:

ימית פוגשת בקבוצת הכדורגל ילד נחמד בשם קובי. קובי הוא ילד מקובל שערו בצבע בלונדיני תתלים ועיניים חומות. ימית שמעה שגם ליה מאוהבת בו. ליה כל הזמן ניסתה לקחת את קובי מימית. קובי רצה יותר את ימית מאשר את ליה. (כי ליה חשה את עצמה). יש תחרות קשה בין ליה לבין ימית. ולא רק זה אמא של ימית רוצה לעבור דירה. הם פגשו דירה נחמדה אבל יהיו ביחד עם ימית שותפים. לשותפה קוראים הדר ואמא שלה גרות ביחד. האם ימית תעבור דירה? כדי לדעת עם תקנו את הספר מחיר עד 80 ש''ח.

 

 

 

תקציר ספר שלישי:

ימית עוברת דירה יחד עם שותפיה הדר ואמא של הדר. ימית ואמה והשותפים מארגנים מסיבת חנוכת בית, ימית מזמינה את כל חברי קבוצת הכדורגל שלה מכיתה ואת השכנים שלה!!!! ימית מתחילה לחשוד בין קובי להדר הם כל הזמן ביחד היא שמה לב. אבל בסוף מתגלה משהו במסיבה. במסיבה עצמה הגיעה ליה (החברה הכי טובה של ימית (שהיא כבר לא) ליה הייתה עכשיו עם בגדים רגילים ג'ינס וחולצה לא מיני ולא גזרה! היא באה אל ימית ונותנת לה את האוגר ואומרת לה:" אני לא יכולה יותר איתו כל הזמן כשאני מסתכלת עליו אני נזכרת בריב שלנו." ימית עונה:"אני לא צריכה שני אנג'לואים שיזכירו לי אותך. לפחות אני לא מוותרת  כל כך מהר!!!.

 


 


תוכן פוגע