איך להשתמש בכוח החברות:

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

איך להשתמש ב"כוח החברות":

טוב שיש חברות שאפשר לצחוק ולפטפט איתן, אבל ידעת שאפשר להשתמש בכוח החברות כם כדי להגשים את כל חלומותייך הפרועים?

 

חברות מגיעות למטרות:

את מנסה לחסוך דמי כיס כדי לקנות לעצמך משהו מיוחד? ואולי את משתדלת ללמוד ריקוד מסובך במיוחד? לפעמים יש מטרות שנראות לנו מחוץ להישג ידינו. שימי לב איך "כוח החברות" יכול לעזור לך.

1. תכניסי לך קבוצת חברות-למטרה. תבחרו לכן יום ושעה שבה תיפגשו מדי שבוע לפגישת עדכון. יום ראשון בהפסקת עשר הוא זמן טוב, כי כך תוכלי להתחיל את השבוע בתחושה טובה.

2. הבכימו ביניכן מה המטרה הנבחרת- למשל: לגדל צפורניים עד מעבר קצות האצבעות. הסכימו ביניכן עד מתי אתן אמורות להגיע ליעד.

3. על גב אחת המחברות שלכן הכינו טבלה. בשורה העליונה הכניסו את שמות כל הבנות בחבורה, ובטור מימין כתבו את מועדי פגישות העדכון. במלבנים שבטבלה תוכלו לכתוב את תמונת המצב בכל פגישת עדכון.

4. בכל פגישת עדכון, דברו לפי תור על מצבכן. עודדו זו את זו ותייעצו זו לזו מה ואיך לעשות. למשל, אם מצאת לק מיוחד שעוזר למנוע כסיסת צפורניים, יש לך הזדמנות לחלוק את הסוד הזה עם כל השאר. רשמו את מצבכם של כל אחת במקומה בטבלה.

5. כשהגעתן לסוף הטלה, חגגו יחד, אפילו אם לא כולם הגשימו את יעדיהן במלואם.

טובות השתיים מן האחת

כוח החברות יכול לעזור לכן להפוך כל מטלה משעממת לעבודה כיפית וקלילה. יש לכן כשרונות מגוונים, ולכל אחת מכן כישרון אחר. שימו איך אפשר להשתמש בכשרונות שלכן כדי לתת לכן עוצמה בלא מעצורים.

עשי: לעבוד יחד. כשאת צריכה לעבוד על נושא אישי בבית-הספר, ואין לך מושג מושג אפילו איך להתחיל- תקבעי לך פגישת "כוח החברות". תיפגשו בספרייה או בביתה של אחת מכן, ותתחילו לחפש לכן עובדות חשובות לצורך התחקיר.

עשי: עזרה הדדית. אם את ממש טובה במתמטיקה, אבל חברתך נבהלת כשהיא רק רואה מספר, עזרי לה לחשב חישובים. בתמורה, היא יכולה לעזור לך במקצוע שאת חלשה בו ואצלה הוא הולך בקלי קלות. כך גם תגמרו צ'יק צ'ק את שיעורי הבית וגם יהיה לכן כיף.

אל תעשי: אל תעתיקו שיעורים ועבודות. אתן עלולות למצוא שעזרתן זו לזו להסתבך עם המורים ולא הרווחתן כלום.

 

 

 

תוכן פוגע