איך מעצבים חולצה קבוצתית:

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

איך מעצבים חולצה קבוצתית:

קל מאוד להכין חולצות טי מגניבות. הכי לכן חולצות זהות, ותלבשו אותן לכל מקום שאתן יוצאות אליו יחד- כך כולם יידעו לזהות ממרחקים חבורה של חברות טובות!

אביזרים:

• נייר עבה •חולצת טי נקייה לבנה לכל אחת. •קרטן בגודל החולצה

•עיפרון •עטים צבעוניים לצביעה על הבד. •צבעי בד ומכחול.

1. שבו יחד להמציא שם לחבורה. כתבו כמה רעיונות על נייר. אתן יכולות לבחור כל שם שתירצו. למשל, אם אתן אוהבות ספורט, אתן יכולות ליהיות "האלופות", ואם אתן אוהבות אביזרי בנות נוצצים, אתן יכולות ליהיות "כוכבות הזוהר". לא משנה איך יקראו לכן, אבל חשוב שכולכן תבחרו יחד את השם.

2. יכשיו תיבחרו לכן "סמל"- איזו צורה שמייצגת את החבורה. חשוב לבחור משהוא שאתן יכולות לצייר. הסמל גם צריך להתאים לשם של החבורה. למשל, אם קראתם לעצמכן "כוכבות הזוהר", אתן יכולות לצייר ציור של כתר מעל לכוכב.

3. השחילי את הקרטון אל תוך החולצה, כדי שהבד יהיה מתוך וחלק. כך יהיה לכן קל יותר לצייר על החולצה את הדוגמה שרציתן. וכך גם תמנעו מהצבע להכתים את גב החולצהץ

4. בעזרת עיפרון ציירו את הסמל שבחרתן על חזית החולצה, בפינה הימנית העליונה, במרחק של כ-12 ס"מ מהכתף. כתבו את שם החבורה באותיות שחורות גדולות מתחת לסמל. חשוב שהסמל ושם יהיו גדולים וברורים.

5. אל תוציאו עדיין את הקרטון. בעזרת העט המיוחד לצביעה על בד, עברו שוב על שם החבורה ועל מתווה הסמל. הניחו לחולצות להיתייבש.

6. בעזרת מכחול, מלאו את הסמל בצבע בד. הניחו לחולצות להתייבש.

7. לאחר שהחולצה התייבשה, הפכו אותה והתחילו לעצב את הגב. בעזרת עיפרון, כתבו באותיות גדולות את שמכן, או את כינוי החיבה שלכן בערך האזור שבין השכמות. ציירו שוב את הסמל  במרכז הגב (כאן הוא צריך להיות גדול יותר מאשר בחזית החוצה). מתחת לסמל כתבו את שם החבורה.

8. עברו שוב על שם החבורה ועל מתווה הסמל בעזרת העט המיוחד לכתיבה על בד והניחו לחולצה להתייבש.

9. צבעו אל תוך הסמל, כפי שעשיתן בקדמת החולצה. בניחו לחולצה להתייבש.

10. כדי לקבע את הדוגמה על החולצה, כך שהיא לא תימחק גם אחרי הרבה כביסות, קראו היטב את ההוראות המצורפות לחבילת העטים לצביעה על הבד. רוב צבעי הבית מתקבעים בגיהוץ: מניחים פיסת בד כותנה מעל לדוגמה שעל החולצה ומגהצים את הבדים יחד. בקשו מאדם מבוגר שיעשה זאת למענכם.

שירות לחברות: למה שלא תקשטו את הדוגמה שלכן גם בנצנצים? בעזרת דבק מיוחד לבד, הדביקו לחולצתכן נצנצים, כפתורים או פרפרים ועוד...

תוכן פוגע