איך להראות שאתן חברות:

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

איך להראות לכולם שאתן חברות טובות:

 

טוב, אז את כבר יודעת מי החברות הכי טובות שלך. עכשיו הגיע הזמן לספר זאת לכולם. הנה כמה עצות איך להראות לעולם את מי את הכי אוהבת:

 

לחיצת יד פרטית:
לחיצת יד פרטית היא הוכחה מוחצת לחברות איתנה. לחיצת יד פרטית צריכה להיות בולטת לעין ולמשוך כמה שיותר תשומת לב. אתן יכולות להמציא לכן אחת כזו, או להשתמש בזו המתוארך כאן.

1. עמדי מול חברתך והצמידי בעדינות את אגרופך לאגרופה.

2. עשו אותו הדבר האגרות יד שמאלי

3. מחאו כך ימין לכף ימין ומשכו אחורה לאט את כפות ידיכן

4.לבסוף, תנו חיבוק מלווה בטפיחה על השכם.

 

חברות טובות- המראה

שתי חברות הלבושות בדיוק אותו דבר יוצרות מראה טיפונת מוגזם ולא משכנע. זה בהחלט לא אופנתי. מה שכן, אם תתאמו ביניכן את הלבוש, תיהיו מגניבות, לגמרי. למשל, שכאחת מכן לובשת מכנסי ג'ינס שחורים וחולצה לבנה, חברתה תלבש חולצה שחורה ומכנסי ג'ינס לבנים. זה כבר נראה מסוגנן, וככה תמשכו תשומת לב רצוייה.

 

חברות ססגוניות:

בחרו צבע ששתיכן אוהבות והקפידו ללבוש מדי יום פריט אחד בצבע הזה. בבית הספר זה צריך להיות משהו פשוט ולא צעקני: למשל, קשרו סרט סגול לשערכן, או שתלבשו גופייה בגוון לילך מתחת לחולצה. כך תראו לעולם שאתן חברות, בלי לצעוק אתזה לשמיים. אבל בסופי שבוע אתן יכולות להשתולל עם הצבע הנבחר.

 

המציאו לעצמכן שמות:

חברות טובות באמת לא יקראו זו לזו בשמן האמיתי. הן ימציאו שמות חיבה. בשביל להמציא שם חיבה, חשבו תחילה על כל מיני מילים מצחיקות המבוססות על שמכן האמיתי. למשל: אם שמך הוא שיר, אפשר לקרוא לך:"שירשרת", ואם שמך מאיה אתה יכולה ליהיות "ממה מאיה" אפשר גם להמציא שמות חיבה שקשורים לאישיות שלכן. למשל, אם יש לכן חברה שתמיד צוחקת, אפשר לקרואלה "צחקוקית". ואפשר גם ללכת על בילבולים: חברה גבוהה מאוד יכולה ליהיות "פיצית" ועוד...

שירות לחברות: אתן חייבות להגיע להסכמה בעניין השמות. מבאס לקרוא לחברה שלך בשם שהיא לא אוהבת. זה עלול להרגיז אותה ולפגוע בה, ולהשיג את התוצאות ההפוכות לגמרי ממה שרצית להשיג.....

בהצלחה!!!!

 

 

תוכן פוגע