האתר המעלף של כמעט מלאכים!!!

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

היה 10!

ראיון בלעדי של לאלי אספוסיטו על עשר שנים מרתקות בטלנובלות של כריס מורנה. מהאודישן הראשון ל"פינת אור" ועד לבמות הנוצצות בהופעות של הטינאנג'לס.

סיפורה של כוכבת...

פעם, כשטלוויזיה הייתה שמנה והאנשים היו קטנים,הייתה ילדה קטנה שחלמה להיות שחקנית. לפני עשר שנים כשהשתעממה בשיעור, דפדפה באחד מהעיתונים ומצאה מודעה הקוראת לילדים בני 16-8 להגיע לאודישנים. הצ'יקיטיטה לא בזבזה אף רגע, וללא ידיעת הוריה נרשמה לאודישנים. יום אחרי האודישנים היא קבלה טלפון מההפקה, ומצידה השני של השפופרת נשמע הקול הבא:"שלום, מדברים מההפקה של כריס מורנה, את צריכה להגיע אלינו שוב".מה שלא ידעה הצ'יקיטיטה שהיא לא נבחרה לשום פרסומת אלא לפיילוט לטלנובלה עתידית בשם "פינת אור". כשהגיעה הילדה לאודישנים היא שוב הגיעה ללא הוריה, אך למזלה, לפני עשר שנים לא היה פיקוח נוקשה הדורש את נוכחות ההורים. באודישנים היא כבשה את כל הבוחנים עד שהחליטו שחובה שכריס מורנה תגיע לאודישנים ותפגוש בילדה. כשכריס הגיעה אל האודישנים, היא התאהבה בילדה ממבט ראשון וידעה שהיא עוד תהיה הכוכבת שלה. לאחר כמה חודשים נקראה הילדה שוב להגיע לאודישנים נוספים, והפעם עם הוריה. הוריה של הילדה לא הסכימו בכלל שתלך לאודישנים ולא הסכימו שתהיה שחקנית. לאחר שהתעקשה, הוריה נכנעו והלכו איתה לאודישנים, ושם חיכתה להם כריס מורנה, עם חוזה שמן המחייב אותם להפקיד את ביתם הקטנה בידי אימא מורנה. לא, לא מדובר בעוד תסריט לטלנובלה של כריס מורנה, אלא בסיפורה האמיתי של מריאנה אספוסיטו- לאלי.

פשוט כוכבת!

בשנת 2002 החלו הצילומים של הטלנובלה החדשה "פינת אור", כביכול סדרת המשך ל"קטנטנות". אבל, כריס מורנה הסתכסכה עם בעלה, שהוא הבעלים של ערוץ טלפה, הערוץ ששידר את "קטנטנות". בעקבות זאת נלקחו ממנה הזכויות ל"קטנטנות", ובכל זאת כריס התעקשה ויצרה את אותה גברת בשינוי אדרת. ב"פינת אור" לאלי היתה הכוכבת הבולטת מבין כל הילדים. לאחר "פינת אור" ששודרה בין 2004 ל-2005, הצטרפה לאלי לטלנובלה האגדית "פלוריסיינטה". אמנם פלורנסיה ברטוטי הייתה הכוכבת הראשית, אבל לאלי הוכתרה לכוכבת המשנה. לאחר "פלוריסיינטה" קבלה לאלי תפקיד ראשי רשמי בעונה השמינית של הסדרה האלמותית "קטנטנות".במהלך השנים האלה צברה לאלי כמות מעריצים עצומה יותר מכל אמן בארגנטינה, ומיד לאחר "קטנטנות" היא קבלה תפקיד ראשי חדש בארבע העונות של "כמעט מלאכים". במסגרת הסדרה קמה להקת הטינאנג'לס , שהמשיכה את דרכה גם מחוץ למסכים. היום לאלי מככבת בטלנובלה חדשה לצד פקונדו ארנה, חולייטה דיאז ובנחמין רוחאס, ובמקביל משמשת כסולנית בלהקת הטינאנג'לס. לרגל ציון עשור לקריירה המרגשת שלה, תפסנו את לאלי לשיחה אישית והעלנו יחד איתה חוויות מעשר שנות הקריירה המרתקת עד כה.              

איך את מסכמת את עשר השנים האלה?                                                         

"וואו, אתה מכניס אותי עכשיו למחשבות, ועולות בי תמונות של כל השנים. אלה היו עשר שנים מרהיבות". מספרת בהתרגשות לאלי כשהיא נזכרת בכל השנים האחרונות ומוסיפה:"במהלך כל השנים האלה גדלתי להיות אדם הרבה יותר טוב וזכיתי להשתתף בפרוייקטים עם אנשים מיוחדים, שהיום הפכו לחברים הטובים ביותר שלי". 

בזמן הנכון, במקום הנכון!

מה את הכי זוכרת מכל השנים האלה?

"את העבודה הקשה והמהנה, את כל הטיולים שעשיתי בכל כך הרבה מדינות בעולם, את המתנות של המעריצים ואת המתנה הכי חשובה:האהבה של האנשים כל הזמן. עד היום אני מתרגשת מחדש מהאהבה של הקהל".

ספרי לנו על התהליך שדרכו הגעת לכריס מורנה.

"לכריס הגעתי ממש במקרה. כשהייתי בת עשר הגשתי בקשה להשתתף באודישנים לאיזושהי סדרה או פרסומת. לא ידעתי בכלל שמדובר בכריס מורנה, ואחרי שנרשמתי לאודישנים, התקשרה אליי מישהי שאמרה לי שהיא עובדת אצל כריס. היא ספרה לי שהתקבלתי לסדרה של כריס מורנה. התעקשתי ואמרתי לה שלא נבחנתי לשום סדרה של כריס ושהיא מתבלבלת... בסופו של דבר הסתבר שנכנסתי לחדר אודישנים לא נכון, והגעתי אל כריס מורנה."

ממש טלנובלה!

"האמת היא שזה נכון! אחר כך הבנתי שנפל בחלקי מזל גדול לעבוד לצד כריס מורנה. אם זו לא הייתה כריס מורנה, לא הייתי מצליחה כל כך ולא הייתי מכירה את ישראל."

 איך כריס?

"היא אישה מדהימה ומאוד מאוד מקצועית. חשובים לה מאוד סדר ומשמעת. היא יודעת מה היא עושה, אחרי כל אמירה שלה, גם אם היא לפעמים נשמעת לא הגיונית, תמיד בסוף מסתבר שהיא צודקת".

 

תוכן פוגע