באתר ערים וירטואליות יהיו חנויות, מועדונים, בתים ואזורי משחק בהם ניתן להרוויח כסף לקניות. באתר יש בלוני מילים כדי להביע את דעתכם. שחקן המקלל ואו מאיים יושעה מין האתר. בערים ווירטואלים יש משפחות הנוצרות מכך שיצור וירטואלי אומר אני רוצה להיתחתן איתך או איתך. בערים וירטואליותי יש חיות מחמד הניקראות שפון לשפונים יש מוצרים לטיפוחם כמו שמפו או סבון, מלונות, קערות מים, אוכל ובגדים.

חזרה ליצורים הוירטואלים קוראים מומונו. למומונו בתים, את הבתים ניתן לרכוש בכסף. בערים וירטואליות יש בתי ספר בבתי הספר לומדים על המדינה הוירטואלית. בערים וירטואליות יש שדה תעופה בו ניתן לטוס דוגמא לטוס לערים וירטואליות רוסיה או יוון.

בערים וירטואליות יש גם מסעדות בהן ניתן לעבוד וגם לקנות. בערים וירטואליות יש גם קיוסקים בהם ניתן לקנות סופרגול, הם קלפים של שחקני כדורגל מומינים. למומינים יש אפשרות לקנות בכרטיסי אשראי ולקבל הטבות. לכל מומיני יש יום הולדת בתאריך לידתו. תאריך הלידה כתוב בתעודת הזהות. בערים וירטואליות יש גם בתי חולים וגם ממשלה, את ראש הממשלה בוחרים כל 4 חודשים. בערים וירטואליות יש גם אולמפיאדה כל חודש. כמו כן, יש נבחרות בכדורגל, שחיה, שחיה אומנותית, כדורסל, כדור יד, התעמלות, קפיצה לגובה, קפיצה לרוחב, ריצת מרתון ועוד.

אז הבנתם? עכשיו תשאלו את ההורים אם מותר לכם להירשם. אם כן, תחשבו על שם סיסמה והתחילו לשחק. אין פריטים שרק למנוים כי אין דבר כזה מנוי.

טוב חברים התחילו לשחק טוב ניפגש בערים וירטואלים.

תוכן פוגע