האתר שלי!

 זה האתר שלי ויש לי המון מה לספר לכולם. לכל מי שקורא אני מאד שמחה שאתם קוראים את זה ואשמח אם תמשיכו להכנס ולראות מה חדש ומה אני כותבת.

 

 

היום ב-24.10.12 אני התחלתי לבנות את האתר הזה ואני אמשיך לכתוב ולהכין עוד דפים ולהכניס תמונות שאני אוהבת ושל אנשים מיוחדים ולכתוב מה אני עושה משהו מיוחד ומתי סתם לספר על דברים מענינים. אני מאד אוהבת את הארי פוטר וקראתי את כל הספרים יותר מפעם אחת, ואם שאלתם את עצמכם אם אני חנונית על שרק קוראת ספרים אז שתדעו שאני גם ראיתי השמיניה,חצויה,האי,גאליס,החולמים ועוד משהו, אני מאד אוהבת את אליאנה תדהר המדהימה שיש לי שני פוסטרים שלה בחדר.

 

מה חדש היום? היום היה לי שעתיים אנגלית בבי"ס שזה אצלי באותה מידת הנאה של למות ביסורים רבים עם המורה הכי הכי רעה ביקום. אני רק בכיתה ה' והיא בקושי מדברת איתנו עיברית בכיתה ואני לא כל כך טובה באנגלית אבל במתמטיקה כן. היום יום שלישי למי שלא יודע אז היה לי צופים, השנה בצופים כיף נורא לעומת שנה שעברה שהיה חרא ומדריכה גרועה. בפעולה היום שיחקנו שלושה סוגים של תופסות ואני מאד אוהבת לרוץ וגם עשינו משחק נורא כיפי עם שוקולד שהיה מאד טעים. יש לי חברה מאד מאד טובה שלי ושמה אנה  ומחר יש לי איתה חוג היתעמלות קרקע, אני מאד גמישה והחוג הוא ברמה מאד גבוהה שעושים על מקבילים וקורות ופליקפלקים, לכל מי שרק רוצה החוג הוא רק עם חמש בנות מקסימות וטובות ברחוב אוסישקין ליד הירקון בניין הפועל של ג'ודו בקומה הראשונה הדלת הפתוחה תמיד בימי שני וחמישי בשעה שש ורבע בערב. אם אני יזכור אז מחר אני אכנס לאתר ויכתוב עוד ביי ביי וים טוב

                                          ממני-LOVE

 

תוכן פוגע