"עגילי האודם"

                        "הטיול"

 

שלום שמי ג'ני,ג'ני סידיקוב אני לומדת בבית-הספר שז"ר בכיתה ד-3.הכל עוד התחיל בתחילת

 שנה של כיתה ד',זה היה יום מרגש כי אכשו אני בין בוגרי בית הספר. הבנות בכיתתי תמיד היו לואגות לי על שהיתי לובשת "בנטיקי"שזה גומיות עם פרחים גדולים כי אני לא נולדתי בארץ אלה באוזבקיסטן.

אני גם לומדת בפרויקט מיצטינים ושם מתחיל הסיפור האמיתי:

באחד מהטיולים הלכנו ליער בלילה לא יכולתי להרדם אז היסתובבתי במקום ולפתע ראיתי דלת מכוסה עלים,ענפים וצמחים.פתחתי את הדלת ולעיני היה מרתף עם שולחן ושתי כיסאות.על השולחן היתה קופסה,ובקופסה דובי ועגילים בצבע אדום. הורדתי את האגילים שלי הכנסתי אותם לכיס ולבשתי את העגילים שמצאתי,לקחתי את הדובי ויצאתי.

שמתי את הדובי בטיק וחזרתי למרתף,אבל לא שמתי לב שעוקבים אחר שני בנים מהפרויקת כשהגעתי למרתף הבנתי שאין לי בררה אלה להיתחלק בסודי איתם.הילדים שמו לב לעוד חדר במרתף,החדר היה חשוך ולא היה לו מתג הפעלה אז ניחשתי שכדי להדליק את האור צריך להיכנס לחדר ואני פחדתי.

פיתאום נידלק האור "הלב שלי ירד לכף הרגל " לפתא ראיתי צל הורתי לילדים לרוץץץץץץץץ! מיד מהחדר יצאה איש לבוש שחור ופנו מכוסות התחלנו לרוץ במעלה המדרגות רצנו מיספר דקות עד שהגענו לחניה מאחורי מחונית הופיע עוד איש ואחרי כמה שניות הופיאה עוד אחד, האינו מוקפים התחלתי ליצעוק אחד מהם הוצי סכין מיד הבנתי שהוא רוצה שאשתוק הוא הראה לאבר העגילים שמצאתי ניזכרתי שיש לי את העגילים שלי בכיס הפלתי את האגילים שמצאתי לריצפה ואימתי לישבור אותם האנשים זרקו את הסכינים היתקופפתי הרמתי את העגילים והחלפתי אותם בשלי ואמרתי:אני אתן לכם את העגילים כשאסע הביתה".

קימתי את הבתחתי נתתי להם עגילים מי אמר שאלה אמורים ליהיות העגילים שמצאתי?

 

 

                           ההמשך יבוא...................... 


תוכן פוגע