תאריך לידה:10.11.90

עיר מגורים נתניה

תחביבים שירה וריקוד,ג'אגלינג וקרקס אוירי,טיולים,בילוים עם המשפחה והחברים וקריאה.

אוכל אהוב פירות יבשים! אצלי כל השנה זה ט''ו בשבט!

 צבע אהוב צהוב וסגול

הסצנה האהובה עלי היא זו שבה דורי מתנצל בפני רונה,הוא מגיע עם מכסה של סיר על הראש ועם פרח ביד.הוא מניח בצד את התדמית המרשימה שלו ומרשה לעצמו להשתטות בשביל לגרום לרונה לסלוח לו-ומצליח.

מאוד התרגשתי מהסצנה שבה ליעם מנחם את רונה אחרי שהיא רבה עם אבא שלה.גם לי יש כמה חברים קרובים ומיוחדים במינם שברגעים של סערת רגשות מצליחים להרגיע אותי.

פדיחות... בזמן צילום של סצנה שבה רונה רבה עם אבא שלה בסקייפ ויוצאת החוצה בבכי,יצאתי מהחדר וטרקתי את הדלת אחרי כנראה שקצת נסחפתי כי קלטתי שהידית של הדלת נשארה אצלי ביד...

אני הכי נהנת לעבוד עם דניאל גד,כי יש לנו חיבור מצוין.איתו עשיתי את האודישן לסדרה ומהר מאוד הפכנו לחברים טובים.אבל כולם על הסט שחקנים מקצועיים ומוכשרים ואנשים מקסימים באופן מיוחד.

הזיכרון הכי טוב שלי מהלימודים הוא הזריחה.הייתי מאוד עסוקה בתיכון,אז מדי פעם בימים של מבחן,הייתי מתעוררת לפנות בוקר כדי לסיים ללמוד את מה שלא הספקתי.אחרי זה הייתי עולה לעליית הגג וצופה בזריחה.הבקרים האלה זכורים לי כרגעים יפים של שלווה ורגיעה.

הטיפ של מור להצלחה בלימודים:כתלמידה הייתי מדמיינת לעצמי איך הדמויות נראות,נשמעות,מה הן אומרות ומרגישות.הייתי גם ממציעה להם קול מצחיק והליכה משונה.וכך כשהוספתי לסיפורים חיים והומור הלמידה הפכה למהנה יותר והיה לי קל לזכור את כל פרטי הסיפר.☻☻☻

קצת תמונות:

 

תוכן פוגע