האתר של לינוי כהן!

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

היי כולם!!

הגעתם לאתר שלי,אני רק פתחתי אותו,אבל אתם תראו שאתם תהנו מ-א-ו-ד!!!

בקיצור יהיו פה דברים ממש כיפיים,חדשות מצחיקות ובעיקר דברים לבנות,אבל בנים,אם את תכנסו אני יעשה חדשות ודברים לבנים בפינה אחרת,אל תדאגו!

אז נתחיל!

קוראים לי לינוי כהן,ואני בת 12...

אני מאוד אוהבת לשחק במחשב וזה,ובעיקר,שיעמום!

טוב,לא משנה,אני יודעת שזה משעמם אז נתחיל עם כל הדברים!

האא,וכדאי שתדעו,אני מעדכנת כל יום,אז אתם לא תשתעממו!!

עכשיו זאת ההתחלה,ואני לא ממש טובה אז בינתיים ניתן לכם קצת בדיחות להתחלה:

 

1.חייל ודוס עומדים בטרמפיאדה בשעת לילה מאוחרת, התקופה הייתה תקופת חורף והקור בחוץ היה עז, גשם חזק התחיל וגם רוחות, לפתע הגיחה מכונית משום מקום ועצרה להם המסכנים, נהג המכונית, הסכים להעלות רק את החייל, הדוס הרטוב ניגש לאדן חלון אותה המכונית, ואמר לנהג : אבל למה אתה לוקח רק אותו ומשאיר אותי פה לבד בלילה ? ענה לו נהג המכונית : כי הוא משרת אותי ומשרת את המדינה שלי ! אז הדוס הסתכל עליו ואמר : נו, אבל אני משרת את השם ! אז הנהג אמר לו : אז שהשם ייקח אותך !
2.
  נשוי בן 30 שומע דפיקות בדלת, הוא ניגש, פותח את הדלת ורואה חבר שהיה לו בצבא ולא נפגשו כבר 10 שנים ואיתו כלב, שניהם ישבו וצחקו וסיפרו אחד לשני כל מה שעבר עליהם ובינתיים, הכלב הרס את כל הבית, קרע את הכורסאות, לכלך את הוילונות, שבר את המחשב, כשהחבר עמד ליד הדלת לפני שהלך, אמר לו, אני ממש שמח שבאת, אבל אם תוכל בפעם הבאה לא להביא איתך את הכלב שלך, אז ענה לו החבר : זה לא כלב שלי בכלל, הוא שכב פה בכניסה כשהגעתי, חשבתי שהוא שלך.
תוכן פוגע