בלופי - האתר שיש בו ה כ ו ל .     בלוווופ בלופי - האתר שיש בו ה כ ו ל .  בלוווופ בלופי - האתר שיש בו ה כ ו ל .                                     

 

 

בובספוג -

 

 

הוא ספוג צהוב ומופלא שגר בעיר ביקני בוטום. הוא והחית מחמד שלו, גארי החילזון, חולקים יחד בית קונכיה. בובספוג הוא חברותי, נדיב וחבר אמין. עם החיוך מלא שיניים שלו, והעיינים הגדולות והיפות שלו, הוא הספוג הימי שאהוב על כולם. בובספוג עובד במסעדת קראסטי קראב, וחולם להפוך למטגן 
ההמבורגרים הטובים ביותר בים. כשהוא לא בעבודה הוא נהנה לתפוס עם חבריו מדוזות בשדות המדוזות. 
בובספוג מוצא את עצמו פעמים רבות במצבים מוזרים, הוא אף פעם לא מתכוון לעשות רע לאף אחד. הוא פשוט תמיד נוחת במקום הלא נכון בזמן הלא נכון. האישיות החייכנית ובדרנית שלו והגישה הנותנת אמון שלו כלפי אחרים הופכים אותו לאהוב ונערץ. הם גם אלה שעוזרים לו להתגבר על הצרות שלו פעמים רבות. 
למרות שבובספוג מכיר כמה יצורים לא מנומסים ולא כל כך חבריים, בובספוג הוא היצור הכי חבר מכל יצורי הישם. הוא וחברו הטוב ביותר, פטריק הכוכב, מוצאים את עצמכם בכל מיני סוגים שונים של הרפתקות, תמיד יוצאים מנצחים וצוחקים אחרונים. 
ההתלהבות של בובספוג והאישיות המלאת חיים הם אלה שמכניסים אותו לצרות, אך בזכותם הוא כל כך נערץ. בובספוג אפילו אוהב את השכן שלו, התמנון סקווידויד, למרות שסקווידויד לא מביע אהבה כלפי בובספוג.
בובספוג הוא יצור כל כך מתוק ורוחש סיבה, שאפילו סקווידויד העצבני והחם מזג מראה לו לפעמים פרצים של אהבה והערכה. 
אז כן, בובספוג מכנס מרובע הוא יצור ימי אהוב, שחיי תחת קונכייה מתחת לים. יש לו חברים נהדרים, ויחד הם חווים הרפתקות מעניינות ומרתקות!

פטריק - 

 הוא חברו הטוב ביותר של בובספוג. פטריק הוא כוכב ים וורוד וחמוד, שפעמים רבות גורם לכך שהוא וחברו הטוב בוספוג יהיו בצרות צרורות. למרות זאת, פטריק לפעמים מאוד מבולבל. הוא פשוט לא היצור כל כך חכם, ולפעמים אין לי מושג מה קורה מסביבו. הוא חי מתחת לאבן, רק 2 בתים ליד חברו בובספוג, וממש ליד הבית של סקווידויד. למרות שפטריק מאוד אוהב, הוא גם מאוד נאיבי. הוא מאמין כמעט לכל דבר שאומרים לו, מה שמכניס אותו לבעיות וצרות פעמים רבות.
פטריק לא ממש עובד עבודה אמיתית, למרות שהוא מסתובב הרבה בקראסטי קרב עם בובספוג. הוא אוהב לתת עצות לכולם בקשר לכל דבר, למרות שהוא בהחלט היה יכול להיזער בעצמה טובה לעצמו.
פטריק לפעמים מקנא בבובספוג בגלל כל הפרסים שהוא זוכה. הוא אפילו ניסה פעם לחקות את בובספוג כשניסה להיות טבח מטגונים מוצלח, אבל הוא לא ממש הצליח.

סנדי -

היא חברה טובה של בובספוג. היא סנאי חמוד מהארץ הגדולה טקסס, עובדה שהיא לעולם לא תיתן לכם לשכוח. סנדי עברה לביקני בוטם בגלל שהיא מבצעת ניסויים ימיים. ברגע שהגיעה לביקיני בוטם היא החליטה שהיא פשוט לא יכולה לעזוב את המקום הנפלא הזה, ואת כל החברים החדשים שלה. היא מדברת עם מבטא בולט ומצחיק כדי שכולם ידעו שהיא באה מטקסט.

סנדי גרה בבית מעץ מתחת לים. בית העץ שלה נותן לה את האוויר שהיא צריכה, ובתוך הבית יש לה עצים, פרחים ויצורים אחרים שחיים איתה. בתוך בית העץ יש מזג אוויר מטורף – יורד גשם ושלג, העונות כל הזמן מתחלפות, הכל משתגע... כשהיא יוצאת מהבית שלה, היא לובשת חליפת חלל מוזרה, מה שתמיד נראה כמו חליפת אסטראונרטים. אסור לה לצעת מהבית שלה בלי החליפה, למרות שפעם אחת היא יצאה מהבית בלי החליפה בגלל התערבות.
סנדי היא מאוד תחרותית – היא מתחרה בכל סוגי הספורט, מקרה ועד להרמת משקל. למרות שלפעמים היא מתגעגעת מאוד לטקסס, היא נהנת לחיות מתחת לים, ואוהבת מאוד את בובספוג וחבריו.
בגלל שהיא מכרסמת, סנדי ישנה כל החורף. לפני החורף היא אוכלת כמות עצומה של אוכל, מה שמגדיל אותה לגודל של דב ענק! תיזהרו לא להעיר אותה כשהיא ישנה, היא יכולה להיות מאוד מאוד עצבנית ורעה כשמעירים אותה!

סנדי היא מאוד חכמה, בניגוד לפטריק, והיא אוהבת את כל סוגי החיות – אפילו תולעים! היא אחת היצרים הכי חזקים בביקני בוטום, וטוענת אפילו שהיא היצור הכי חזק בכל הים! היא ובובספוג נכנסים הרבה פעמים לצרות בגלל התחרויות וההתערבויות המוזרות שלהם..

פלנקטון -

הוא האויב הנצחי של מר קראב. הגוף שלו מעוצב כמו אפונה, עם עין ענקית אחת, מה שנראה מאוד מאיים ורשע. פלנקטון הוא בעל המסעדה של הצ'אם באקט, ממש ליד מסעדת הסרטנים של מר קראב. למרות שלפעמים הוא מנסה להיות נחמד, הוא פשוט רשע מבפנים! הוא מנסה בכל כוחו לגנוב את המתכונן של מרק הסרטנים של מר קראב כדי להשתמש בו במסעדה שלו, כי למסעדה שלו אף אחד כמעט ל אמגיע. אך בעזרתו של בובספוג, מר קראב תמיד מצליח למנוע מפלנקטון לגנוב את המתכון הסוי.
פלנקטון חי במסדעה שלו עם אשתו קרן – יצור חשמלי ומאוד מאוד חוזר. היא מרגיזה את פלנקטון, ותמיד צוחקת על שמו הראשון – שלדון. היא אפילו פעם אמרה לו שהוא עשוי "אחוז אחד של רשע ותשעים ותשע אחוז של גז חם"!.
יחסית לגופו הקטן של פלנקטון, יש לו קול חזק מאוד, ואפשר להגיד שהוא ממש חי כדי לעשות צרות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תוכן פוגע