שם לידה סלינה מארי גומז
תאריך לידה 22 ביולי 1992
מקום לידה גרנד פראיריי, טקסס
שנות פעילות 2002— היום

סוגה
פופ

פום רוק
אלקטרו פופ

עיסוק זמרת, שחקנית, מוזיקאית

כלי נגינה
גיטרה, תופים

חברת תקליטים
הוליווד רקורדס

סלינה מארי גומז באנגלית: Selena Marie Gomez;

היא שחקנית וזמרת אמריקאית. בנוסף היא שגרירה של קרן החירום הבינלאומית של האומות המאוחדות לילדים. ידועה בעיקר בשל גילום דמותה של אלכס רוסו בסדרה זוכת פרס האמי של ערוץ דיסני, המכשפים מוורלי פלייס ותכנית להגנת נסיכות. הופעת הביכורים שלה בקולנוע הייתה בשנת 2010, בתפקיד ביזוס קווימבי ברמונה וביסוז. וסרט קולנוע נוסף, מונטה קרלו. היא גם הסולנית של להקת הפופ רוק, selena gomes the scene.

לפני דיסני, גילמה ילדה בהחברים של ברני. ב-2008, חתמה על חוזה הקלטות עם Hollywood Records והקליטה שירים לפסקולים של טינקרבל, עוד סיפורסינדרלה והמכשפים מוורלי פלייס.

בשנת 2008, הקליטה גומז גרסת כיסוי לאלבום האוסף ”Disneymania 6“, לשיר ”Cruella de Vil“ מהסרט על כלבים וגנבים. גומז הקליטה שלושה שירים נוספים לפסקול הסרט עוד סיפור סינדרלה בו היא הופיעה. בנוסף, הקליטה גומז שיר בשם ”Fly to Your Heart“ לסרט טינקרבל(הסרט). ביולי 2008, חתמה גומז על חוזה עם חברת התקליטים הוליווד רקורדס.‏ בשנה שלאחר מכן, הקליטה גומז את השיר ”One and the Same“ עבור הסרט תוכנית להגנת נסיכות, יחד עם דמי לובאטו המשחקת עמה בסרט. גומז אף הקליטה ארבעה שירים, מתוכם גרסת כיסוי אחת לפסקול סדרת הטלוויזיההמכשפים מוורלי פלייס. במאי של אותה שנה, ביצעה גומז דואט לשיר ”Whoa Oh!‎“ של הלהקה ”Forever the Sickest Kids.


תוכן פוגע