אחי גונאס

הלהקה החלה את דרכה כפרויקט סולו של ניק ג'ונאס, הצעיר מבין האחים, הנשיא של חברת התקליטים Columbia Records, סטיב גרינבר, הקשיב לאלבום הסולו של ניק. גרינברג אהב את קולו של ניק, אך לא את האלבום. לאחר ששמע את ניק שר עם אחיו ג'ו וקווין החתים אותם על חוזה. מאז הלהקה הוציאה שלושה אלבומים: "It's About Time" יצא בשנת 2005, "Jonas brothers" יצא בשנת 2007 "A Little Bit Longer" יצא בשנת 2008.

פאול קווין השני (מכונה קווין): (נולד ב-5 בנובמבר 1987) הגיטריסט המוביל (מנגן בעיקר על גיטרת גיבסון לס פול) וקולות רקע. קווין הוא הבכור מבין האחים. ג'וזף אדם (מכונה ג'ו): (נולד ב-15 באוגוסט 1989) סולן הלהקה, כמו כן מנגן בתוף מרים ובגיטרה (כמו בשיר "A Little Bit Longer").ולפני כשנה צולם ג'ו כשהוא יוצא מהופעה יד ביד עם בת זוגתו החדשה כאשר שאלו אותו האם היא בת זוגתו הוא אמר שלא אך בתאריך ה-.21.11.2008סיפר לעיתונות שאכן זאת בת זוגתו [ששמה אנחנו לא יודעים כי לא פירסמו]והוא מתכוון לספר את שמה בחתונה שלהם לעתיד. ניקולס ג'רי (מכונה ניק) :(נולד ב-16 בספטמבר 1992) גיטרה (מנגן בעיקר על גיטרת גיבסון SG) וסולן ראשי כמו אחיו ג'ו, וכמו כן בפסנתר (למשל בשיר "When You Look Me in the Eyes" וב-"A Little Bit Longer") ותופים (בשיר "Australia") ניק הוא האח הצעיר מבין שלושת האחים. בשנת 2005 אובחן ניק כחולה סוכרת מסוג 1. לא מזמן נבחר לייצג את אחד הארגונים הגדולים לטיפול בסכרת. ניק הקים ארגון לחולי סוכרת צעירים.אחרי שניק נפרד ממיילי סיירוס הוא פגש בת בהופעה וכמו אחיו ג'ו שמר אותה בסוד מספר כך לעיתונות שהוא לא רצהש שמיילי סיירוס תקנא ולכן שמר אותה בסוד רק בתאריך 30.12.2008 סיפר זאת לעיתונות.

לאחים יש אח רביעי וצעיר יותר, פרנקי, בן ה-8, הידוע גם כ"Bonus Jonas" וכ"Frank the Tank". הוא ישתתף עם שאר אחיו בתוכנית הטלוויזיה "J.O.N.A.S!" שעתידה לעלות על המסכים. פרנקי אמור להצטרף ללהקה כאשר יהיה בגיל המתאים.תוכן פוגע