שלום 3>,

אני מאיה ואני בעלת האתר: קיץ של אתר בנות,בקרוב אגלה מהם ההפתעות,אבל קודם אני אשים פה משחק שהוא מאוד מאוד מומלץ אם יש לכם בעיות..... אני אשים באתר את הדו"אל שלי.

3>,מקווה שתהנו מהאתר ותשחקו במשחק :)....

http://www.myfirsthomepage.co.il/games/dressup342.htm

אם יש לכם בעיות עם המשחק הנה הגימייל שלי:

sidaseran1@gmail.com

ועכשיו שיר שאני רשמתי, אה זו אחת מההפתעות אתם רושמים שירים שהמצאתם בגימייל שלי,ואני אולי יעלה אותם לאתר,ואולי תזכו בפרסים רק השירים הכי טובים. אז הנה שיר שלי:

אממממממממממ,אממממממממממממ,אמממממממממממממממממממ,אממממממממממ, אממממממממממממממ,אממממממממממממממממממממממ

יש עליות,ויש מורדות,אבל אני תמיד באמצע,מנסה להוכיח את עצמי,ולהיות מי שאני...

ואז זה תמיד קורה,ואז זה מתברר,שאני לא לבד פה פה פה פה,ואולי אני עוד לא אחד,ואולי אני מידדדדדדדדדדדדדדדדד,מידדדדדדדדדדדדדדדדדד,מידדדדד,מידדדדד,מידדדדדדדדדדד.

שוב הים סוער,ואני בוער, אין עוד מה לעשות,זה בא בטוב ואני לא ברע,זה ליד הרחוב,זה באהבההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה,ואז זה קורה,ואז זה מתברר,שאני לא לבד פה פה פה פה,ואולי אני עוד לא אחד,ואולי אני מידדדדדדדדדדדדדד,מידדדדדדדדדד, מידדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד...... וואו וואו,או או,וואו וואו או או או, כן,כן כן, אה אה אההההההההה,זה סוג של מבצע,לה לה לה,לה לה לה, מה רה רה,שה או אהה אהה,לה פה פה מה רה שה הה תה טה יה ההההה,נה סה לה מה גה אה בה רה שה מה וה הה אה עה חה לה פה קה דה כהיה אה טה והחה לה מה נה צה תה כה קה רה גה בה סה דה שה זה...........

רמי:

 שיר נורא ומביך (השופטים אומרים),זה היה שיר שמילותיו לא ממש אהבו והתחברו זו לזו, כן?,והסתם אותיות אם האות היי,כלומר:הה,עה,אה,פה,לה,מה,סה,כה,גה.......

תמר:

לא רוצה לשמוע עוד שירים כאלה,השירים האחרים שלך יהיו הרבה יותר יפים,מבטיחה,אני מסכימה עם רמי,ומקווה שלצופי האתר לא יהיו שירים כאלו.

אלון:

תמר ורמי צודקים ואני ארחיב, כן?,השירה הייתה יפה,אבל הכתיבה והשיר לא.

שקד:

זה כאילו,שתי בנות,ושני בנים שופטים, וכולנו באותו ראש.אז אני מסכימה איתם.מצטערת...

ומאיה מה יש לך להגיד על זה?

אני רוצה להגיד שאם זה מה שהם אומרים,הם צודקים.

מבטיחה להיות טובה יותר...

ביי צופי האתר, שופטים תאחלו להם בהצלחה...

בהצלחה...........

 

תוכן פוגע