דמויות של האנה מונטנה

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

מיילי ריי סטיוארט/האנה מונטנה- הדמות הראשית בסדרה. מיילי היא לכאורה נערה ממוצעת אשר בפועל חיה חיים כפולים בתור זמרת פופ מצליחה בשם האנה מונטנה, עובדה שהיא דואגת להסתיר. מיילי מסתירה את סודה מכיוון שחשבה שאם תגלה את סודה - היחס אליה ישתנה. סטיוארט חיה עם אחיה ג'קסון ואביה רובי. אימה של סטיוארט נפטרה כאשר הייתה ילדה קטנה. אימה מופיעה לעתים רבות בחלומותיה. מיילי ומשפחתה הם במקור מטנסי. בחטיבת הביניים "Seaview" היא מתידדת עם לילי ואוליבר, בין היחידים שיודעים את סודה. בעונה השנייה של הסדרה מיילי עולה לבית הספר התיכון, ובעונה הרביעית בני משפחת סטיוארט ולילי עוברים דירה.

ליליאן "לילי" טרסקוט/לולה לופטאנגל - חברתם הטובה ביותר של מיילי ושל אוליבר אוקן, אשר בהמשך נהיית בת זוגו. מכונה "לולה לופטאנגל" כאשר היא מסתובבת יחד עם האנה מונטנה. מעריצה גדולה של אורלנדו בלום. במהלך העונה הרביעית היא עוברת לגור עם מיילי ומשפחתה.

ג'קסון רוד סטיוארט - אחיה של מיילי עימו היא רבה לעתים תכופות. עם זאת, ובמיוחד בתקופות קשות הם גם עוזרים זה לזו. אוהב להשווייץ בעובדה שיש שני אגודלים. בעונה הרביעית יש לו חברה בשם סיאנה.

אוליבר אוסקר אוקן/מייק סטנדלי השלישי (שחקן ראשי בעונות 1-3 ובעונה 4 שחקן אורח) - חבר טוב של מיילי שבתחילה היה מאוהב בהאנה, עד אשר גילה כי היא למעשה מיילי. מכונה "מייק סטנדלי השלישי" כאשר הוא מסתובב עם האנה מונטנה. בעונה השלישית הוא ולילי נעשים זוג.באחד הפרקים התגלה שהוא חולה בסוכרת. בסוף העונה השלישית הוא מצליח כמוזיקאי ומצטרף ללהקה . בעונה הרביעית אוליבר נמצא בסיבוב הופעות ומופיע רק בשני פרקים בלבד כשחקן אורח .

רובי ריי סטיוארט - אביהם האלמן של ג'קסון ומיילי. בעברו היה זמר קאנטרי מפורסם בשם רובי ריי, אבל לאחר מותה של אשתו הוא החליט לוותר על הקריירה כזמר על מנת לגדל את ילדיו. רובי משמש כאמרגן, כמפיק וככותב השירים של מיילי.

ריקו סוואב-(עונות 2-4 ושחקן משני בעונה הראשונה) ילד קטן וחכם אשר קפץ הרבה כיתות והגיע לכיתתה של מיילי. מוצג כנער עשיר, מרושע, תאב בצע ואינטליגנטי למדי. הוא המנהל הצעיר של "חנות הגלישה של ריקו" בה ג'קסון עובד. והוא וג'קסון מתערבים הרבה פעמים

אמבר אדיסון ואשלי דוויט (עונות 1 עד 3) - חברות לכיתה של מיילי והנערות הפופולריות ביותר בתיכון. הן משמשות כיריבותיה של מיילי ולילי לאורך כל הסדרה. למרבה האירוניה, שתיהן מעריצות גדולות של האנה מונטנה. מופיעות בתפקיד אורח בעונה הרביעית.

טרייסי ואן הורן - בתו של המפיק המוזיקלי של האנה וחברה של האנה. היא איננה מודעת לעובדה שהאנה מנהלת חיים כפולים. היא ולולה לא סובלות אחת את השנייה. התאהבה בג'קסון בעבר. היא סובלת מבעיה בסינוסים שגורמת לה לקול ולרושם ראשוני לא מוצלח.

ג'ואני פלומבו (עונות 2-4) - הייתה אויבת של לילי. אוליבר יצא איתה בעונה השנייה ובחלק מהשלישית. היא צמחונית וניסתה לגרום גם לאוליבר להיות צמחוני ולא הצליחה. הוא מנסה להיפרד ממנה אבל פוחד ולבסוף היא נפרדת ממנו. לאחר שאוליבר החל לצאת עם לילי היא ניסתה לחזור אליו, והאויבות שלה ושל לילי התחזקה.

דודה דולי - חברה ותיקה של משפחת סטיוארט. אמנם אין קשר דם בינה לבין חברי משפחת סטיוארט, אך הם מחשיבים אותה כחברת משפחתה וכסנדקית של מיילי. היא הייתה בעבר מסוכסכת עם סבתה של מיילי מכיוון ששתיהן יצאו עם אלביס פרסלי. בסופו של דבר, מיילי גורמת להן להשלים אחת עם השנייה. עברה בעברה מספר ניתוחים פלסטיים.

מֶמווּאָה רות'י ריי סטיוארט - סבתם של מיילי וג'קסון. מתגוררת בטנסי ומבקרת מדי פעם את משפחת סטיוארט בקליפורניה. אישה תובענית ודעתנית אשר לעתים קרובות נוהגת להקניט את רובי על כישורי ההורות שלו. בנערותה יצאה עם אלביס פרסלי אשר לטענתה זכה לכינוי "המלך" לאחר ששיחקה עימו דמקה. בשלב מסוים החל אלביס לצאת עם דודה דולי, וכתוצאה מכך החל סכסוך בין השתיים אשר נמשך במשך 30 שנה.

רוקסי רוקר - שומרת הראש של האנה ויודעת על חייה הכפולים. רוקסי לוקחת את העבודה שלה ברצינות רבה ולא תהסס לנקוט בכל אמצעי על מנת להגן על מיילי. נוהגת לדבר על עצמה בגוף שלישי. במספר פרקים היא מתלווה להאנה בדייטים והורסת אותם בנוכחותה.

לזלי "ג'ייק" ריאן - שחקן קולנוע נודע וחבר לשעבר של מיילי. זכה לעיקר תהילתו בשל התפקיד אותו גילם כמחסל זומבים בקומדיית מצבים בשם "תיכון הזומבים". לזלי ומיילי נשארו חברים טובים גם לאחר שמערכת היחסים ביניהם הסתיימה. השניים חזרו בעונה השנייה אומנם ונפרדו לאחר פרק אחד בלבד (בפרק בו הוא מגלה שלמיילי יש שתי זהויות).

מיקיילה - זמרת והיריבה הגדולה ביותר של האנה.

שרה - פעילה למען הסביבה אשר הייתה בעבר חברת כיתתם של אוליבר ומיילי. נוהגת לעזור לאנשים ולחולים ומכונה "שרה הקדושה". היא מאוהבת בג'קסון ויצאה בעברה עם אוליבר.

סוזן סטיוארט - אמם של מיילי וג'קסון. סוזן נפטרה שלוש שנים לפני העונה הראשונה אך מוזכרת פעמים רבות לאורך הסדרה על ידי חברי משפחת סטיוארט כשהיא מופיעה בתמונות המשפחתיות אשר תלויות בבית המשפחה.

סיינה (עונה רביעית) - חברתו של ג'קסון בעונה הרביעית, שמגלה בפרק השלישי של עונה זו את סודה של מיילי.

ג'סי (עונה שלישית ורביעית) - עבד עם האנה מונטנה על שיר והתאהב בה. הם היו ביחד כשמיילי יצאה בו זמנית גם עם ג'ייק. בעונה הרביעית יצא עם מיילי מבלי לדעת שהיא האנה מונטנה.

לורי (עונה רביעית) - אחות בבית הספר של מיילי ולילי שיוצאת עם רובי ריי.

תוכן פוגע