דמויות של החרשנים

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

צ'יינה פארקס - ילדה מחוננת שעברה לתיכון דרך תוכנית "החרשנים", שם פגשה חברים חדשים. צ'יינה היא ילדה מוכשרת שמנגנת בכלים רבים כמו:גיטרה, פסנתר, כינור, חצוצרה, חליל, סקסופון, צ'לו, נבל, חמת חלילים, קרן יער, חצוצרה, רמין, תופים, מפוחית, מקלדת , בסון ועוד, כמו כן היא גם שרה, צ'יינה באופן אירוני לא יודעת לנגן במשולש.

אוליב דויל - החברה של צ'יינה מאז שצ'יינה הפכה להיות "חרשנית". היא "מחשב אנושי", בזכות הזיכרון החזותי שלה כל מה שהיא אי פעם קראה, שמעה או ראתה חקוק באופן קבוע במוחה. אוליב מפחדת מהרבה דברים, החל מרוחות ועד צ'יפס מסולסל.

פלטשר "פמפרניקל" קווימביי - פלטשר הוא גאון אמנותי, מוכשר בכל הקשור לאומנות - ציור, פיסול וצורות אחרות של אמנות. אבל בשבילו עבודת האומנות היפה ביותר היא צ'יינה. הוא היה מאוהב בה מהרגע הראשון שראה אותה, אם כי יש בעיה לשמור אהבתו בסוד כיוון שהוא כל הזמן מנציח אותה באמנות שלו. משיכתו אליה עלולה לגרום לו לאבד את דעתו לפעמים.

לקסי ריד - ילדה בבית הספר התיכון והכי יפה ופופולרית, מעודדת בנבחרת העידוד של בית הספר.היא מרשעת ומגעילה.חושבת שכולן רוצות להיות כמוה.שונאת את צ'יינה,משום שהיא גונבת לה את אור הזרקורים.רוצה להיות רקדנית וזמרת.

קמרון פארקס - אחיה הגדול של צ'יינה, לומד בתיכון בו צ'יינה לומדת. לא מוערך במיוחד על ידי אביו כמו אחותו.לפעמים מרגיש מיותר,אך בעל לב רחב,ותמיד מוכן לעזור לצ'יינה.

אנגוס באגייל - גאון מחשבים אשר לעתים קרובות מפעיל תוכניות בלתי חוקיות במחשבו במסווה של משחקי וידאו. הוא מאוהב באוליב. בגלל הזמן הרב שהוא מבלה על המחשב שלו, הוא עצלן למדי, ואינו מוכן לבצע משימות פיזיות בסיסיות, כגון הליכה בין הכיתות, עד לנקודה שבה הוא, בפרק "מגדת עתידות", רוכב על קטנוע קשיש כך שהוא לא צריך ללכת.

גיבסון - השומר של החרשנים, מבוגר אבל ילדותי שתמיד יש לו דברים מוזרים בשיער כמו: תירס חול ועוד הרבה מאוד דברים משונים המגעילים את כל בית הספר, יש לו חברה בכלא שהם היו חברים בגן ואז חזרו להיות חברים אחרי 25 שנה.גיבסון אוהב את סבתו אבל הוא לא אוהב את החבר החדש שלה: בוב.אוהב תחביבים של קשישים (לדוגמה: האכלת יונים).

פייזלי הוזדנסטוב - חברה של לקסי. כמו חברתה לקסי , גם מעודדת בנבחרת העידוד של בית הספר, טיפשה למדי.

דריל פארקס - אביהם השוטר של קמרון וצ'יינה שלאף אחד לא אכפת מה הוא חושב על כל מיני דברים.

סוזן סקידמור- מנהלת בית הספר, קשישה ולרוב חושבת על עצמה. היא חושבת שהיא נראית טוב, שהיא צעירה ויפה.

ווקי הזאב - ילד בתחפושת זאב. הוא הקמע של נבחרת העידוד של בית הספר. הוא תמיד בתחפושת. אוהב לעזור לצ'יינה, ולאחרים שמבקשים.

ונסה - ונסה היא דוגמנית. היא הייתה בקטלוג של לקסי וקמרון דמיין אותה כחברה החדשה שלו. צ'יינה מצאה אותה והפכה אותה לחברה של קמרון.

תוכן פוגע