'גוד לאק צ'ארלי (באנגלית Good Luck Charlie בתרגום לעברית "בהצלחה צ'ארלי") היא קומדיית מצבים אמריקאית לילדים המופקת על ידי ערוץ דיסני. הסדרה נוצרה על ידי פיל בייקר ודרו ואופן. ב-11 ביולי 2010 הודיע ערוץ דיסני שלסדרה יצא סרט המבוסס עליה.

העלילה

משפחת דנקן היא משפחה אמריקאית הגרה בעיר דנבר. במשפחה חמישה ילדים (החמישי נולד בעונה ה-3) אך הורי המשפחה מבוגרים ביותר, כיוון שקיים הבדל של 19 שנים בין הבן הקטן, טובי, לבין הבן הגדול, פי-ג'יי. בסדרה מסופר על נסיונות משפחת דנקן לחזור לשגרת חיים בהתחשב בעובדה של אנשי המשפחה הרבים. הסדרה מדברת על החיים של טדי דנקן שאותה משחקת ברידג'יט מנדלר. טדי (ברידג'יט מנדלר) מתעדת בעזרת מצלמה ביתית את חיי היומיום שלה, ועם זאת נותנת לאחותה צ'רלי הקטנה ממנה בחמש עשרה שנה עצות לחיים כאשר תהיה גדולה. (מיה טלריקו).

העונה השלישית

העונה השלישית שודרה לראשונה ב-6 במאי 2012 באמריקה, הסדרה עלתה ב 15.8.2012 לישראל העונה השלישית עוסקת בכך שבשבעת הפרקים הראשונים , איימי בהיריון , ועומדת להוליד תינוק. בשבעת הפרקים הראשונים בני המשפחה רוצים לדעת האם התינוק יהיה זכר או נקבה , אך איימי רוצה שזו תהיה הפתעה. בפרק השביעי , Special Delivery Part , פרק ספיישל של 45 דקות, נולד התינוק. הוא נקרא טובי ואן קנודי דנקן בשמו המלא,או בקיצור טובי דנקן.

לוגו התוכנית

תוכן פוגע