ספיי קידס 4: כל הזמן שבעולם (באנגלית: Spy Kids: All the Time in the World) הוא הסרט הרביעי בסדרת סרטי ספיי קידס. הסרט יצא בשנת 2011.

אמם הביולוגית של ססיל ורבקה מתה אך אביהם מתחתן אם אמם החורגת מריסה שהיא מרגלת אך הוא לא יודע זאת. באחד מן הימים נולדה לה ילדה והיא מתפטרת מתפקידה כסוכנת. באותה העת סוכנות ה-O.S.S רודפת אחרי טיק טאק שמחזיק בכרונוס-ספיר אשר היא אבן שמונעת את גמר הזמן וצליחה לתפוס אותו ולתת אותו לשמירה לסוכנת מריסה ששומרת אותו בזמן שטיק-טאק בורח מO.S.S ומזהה את מיקומו של הכרונוס-ספיר הוא שולח לביתה של מריסה מספר חיילים שלו כדי שיקחו את הכרונוס-ספיר אך רק הילדים ססיל ורבקה נמצאים בבית.

כאשר החיילים עוברים את שכבת ההגנה שבנתה מריסה נפעלת אזעקה בבית והילדים טסים במן מכוניות טסות למטה הסוכנות O.S.S שם פוגשת אותם קרובת משפחה של מריסה שהיא קרמן קרטס ומספרת להם על מה שקורה ולמה החיילים התפרצו לביתם. בעקבות כן הם מחליטים לתפוס את טיק-טאק ואת שומר הזמן שניהל את טיק-טאק לקחת מהם את הכרונוס-ספיר ולמנוע מהם לעצור את הזמן בעולם. בינתיים הזמן הולך ונגמר והיום עובר מהר יותר.

לאחר שססיל ורבקה מגלים איפה נמצא הכרונוס-ספיר הם יוצאים מ-O.S.S לכיוון חנות חנות שעונים ישנה שאותה גילו, שמה הם פוגשים את טיק-טאק ומנסים להילחם בו בזמן הזה קרמן קורטס מריסה ואחיה של קרמן מגיעים לחנות השעונים ונלחמים ביחד איתם בטיק-טאק אך טיק-טאק בורח מהם עם הכרונוס-ספיר. לאחר שטיק-טאק בורח הילדים חוזרים לסוכנות ביחד עם מריסה, קרמן וגוני אחיה של קרמן.

הילדים מגלים שמנהל הסוכנות הוא שומר הזמן ושומר הזמן סוגר אותם בחדר המרגלים בסוכנות ומקפיא את כל העובדים ב O.S.S. לבסוף הילדים מצליחים לצאת מהחדר, אך החיילים של טיק-טאק תופסים אותם ומביאים אותם למקום בו יגרמו לעצירת הזמן בעולם כולו. בהמשך מתגלה שבין כל הסוכנים רק גוני, שהוא האח של קרמן, נשאר לא מוקפא בגלל שלא היה לו תג סוכן. גוני מוציא את תגיהם של קרמן ומריסה והם הולכים למקום בו נמצאים ססיל ורבקה, נלחמים בטיק-טאק ובשומר הזמן ומביסים אותם.

תוכן פוגע