אבריל לאבין

אבריל רמונה לאבין (באנגלית: Avril Ramona Lavigne ; נולדה ב-27 בספמבר 1984) היא זמרת-יוצרת, דוגמנית, מעצבת אופנה ושחקנית קנדית.

אלבומה Let Go הוכתר כארבע פעמים פלטינה בארצות הברית, והפך את לאבין לזמרת הצעירה ביותר שאלבומה הגיע למקום ראשון בבריטניהComplicated ומכר למעלה מ 16 מיליון עותקים ברחבי העולם. סינגל הבכורה שלה, Complicated, הגיע למקום ראשון במדינות רבות ברחבי העולם ולמקום השני בבילבורט הוט 100.

אלבומה השני, Under My Skin, יצא ב 2004, והיה לאלבומה הראשון שהגיע למקום הראשון במצעד בילבורד 200. בסופו של דבר האלבום מכר למעלה מ-10 מיליון עותקים ברחבי העולם. אלבומה השלישי, The Best Damn Thing, יצא ב 2007 והיה לאלבומה השלישי שמגיע למקום הראשון במצעד האלבומים הבריטי. כמו כן, הסינגל הראשון מהאלבום, "Girlfriend" היה לסינגל הראשון (וכרגע גם היחיד) שלה אי פעם שמגיע למקום הראשון במצעד בילבורד הוט 100. האלבום מכר למעלה מ- 6 מיליון עותקים. אלבומה הרביעי, Goodbye Lullaby יצא במרץ 2011. אלבום זה היה לאלבום הרביעי של לאבין שמגיע לטופ 10 במצעד האמריקאי בילבורד 200 ובמצעד האלבומים הבריטי, והאלבום השלישי שלה שמגיע למקום הראשון ביפן ואוסטרליה. שלושה חודשים בלבד אחרי יציאת אלבום זה, הודיעה לאבין שהיא התחילה לעבוד על אלבומה החמישי במספר שיהיה משוחרר על ידי חברת התקליטים אפיק רקורדס ולא על ידי חברת התקליטים הקודמת של לאבין (ששיחררה את שני אלבומיה האחרונים) תקליטי RCA.

בנוסף לקריירה המוזיקלית שלה, פיתחה לעצמה לאבין קריירות נוספות במשחק, עיצוב בגדים ובשמים. בשנת 2006 עשתה לאבין את הופעת הבכורה שלה בקולנוע, כשדובבה בסרט האנימציה מעבר ליער וכשהשתתפה בסרט הדרמה "Fast Food Nation". בשנת 2008 הציגה לאבין את קו האופנה החדש שלה "Abbey Dawn" ובשנים 2009, 2010 ו 2011 הוציאה לאבין שלושה בשמים, Forbidden Rose, Black Star ו Wild Rose בהתאמה. ביולי 2006 התחתנה לאבין עם החבר שלה בשנתיים האחרונות, דריק וויבלי, סולן להקת סאם 41. הנישואים נמשכו קצת יותר משלוש שנים ובאוקטובר 2009 הודיעו השניים על גירושים.ב-2012 הודיעה לאבין על אירוסיה לצ'אד קרוגר הסולן של להקת ניקלבאק.

תוכן פוגע