תקציר קטן! : שלום אני מור ואני ידריך אותכם לכל הדרך עד שתקירו את ניקי מינאג' כמוני אני מקווה שכל תיתענינו בה כי אני המון! אני היתכלתי לאהוב אותה מאז שחברה שלי היכירה אותה וכל פעם שמענו ביחד את 2 השירים שלה "סטארשיפ" ו-"סופר בייס" והיה ממש כיף ואז היכלתנו ביחד להיתחפס לניקי מינאג' בפורים 2013 שי!

 

 

 

אז.... בעצם זה לא חשוב אבל מה שכן חשוב זה שבאמת תואהבו אותה כי היא מהממת ויפה ומקסימה ויש לה בגדים יפים ויש לה חיוך מקסים וגם היא יודעת פשוט לירקוד על אמת אבל, לירקוד לירקוד!

בעמודים הבאים יהו לכם תמונות של ניקי מינאג' ויהיו לכם מידע על ניקי מינאג'             הקיצר יהיה שווה

 

 

אתם יודעים מה כן באמת מעניין בעמוד השיעמום תקציר הזה!. חידון קטן שתוכלו ליזכות בפרס אים אתם יודעים את התשבות לשאלות של כן או לא או ביכלל שאלות אמרקיות!!!.                                                             אתם יכולים ליכתוב אותן ולישלוח למייל שיופיע כאן בידיוק עכשיו!

lihilevi@delelkng.co

 והינה השאלות!  יש רק 3 שאלות!

1. האם הבן בקליפ של סופר בייס בבית השני כשהם בברכה ורודה. האם הבן שם הוא האבא של צ'יינה מהחרשנים            נכון או לא נכון!

2.כמה שירים יש לניקי מינאג'

א.11     ב.15

ג.205      ד.9

3. האם לניקי יש פאות אם כל הצבעים או שזה ביכלל השער האמיתי שלה?                                                            אים אתם לא יודעים תוכלו להעזר בויקיפדיה, ביוטיוב דברים משעממים כאלה

גיע

 

 

 

 

 

 

תוכן פוגע