היי לכולם :)

יש פה סדרה מהממת ושולטת " אליפים"  מותחת ממש ומקרם בימים הראשונים לא צפוים בסדרה כל התלמידים חיים בפנימיית "גנות" בעונה 1 מגיעים האליפים החדשים:

רוני - הבו של ראש הממשלה ובאמצע השנה הדלידים חטפו אותו ולא היה לראש מועצת התלמידים . והתחיל עם ניץ ונפרד ממנה בסוף שנה . וחזר לאילנה בסוף שנה . האם נפרדו ? היסתכלו בעונה הבאה ( העונה השנייה ).

גדי- בתחילת שנה הצטרף לפנימיית גנות ושם למד אחיו צימבל שהיה בדלידים שהוא וחבריו עשו לו ולכל שכבתו הפתעת פתע שהם גילחו את כל שכבת האליפים. והם לא עברו על זה בשתיקה .

מיכה- חבר טוב של גדי והוא ממש חכם יודע לפתור משוואות ובסוף שנה מיכה והדלידית דנה נהיו זוג וגדי תפס אותם. מהו המתח ?

קטנצ'יק - ילד נמוך שלא הצליח לשים את התיק מעל הארון . וגדי ומיכל הקפיצו אותו אל המחסן להביא כדור וניסה להיחלץ מהמחסן ופתאום וחנה מצאה אותו שם והטילה לשפץ ולסדר את כל המחסן . ובעונה השניה קצת בסוף שנה הוא וקטי ניהיו זוג להרבה זמן . מעניין מה איתם ?

דוידי- בעונה הראשונה הוא היה עבריין הגנבים רצו ממנו כסף ובסוף שנה נשבע לא לפרוץ יותר לבתים .האם הוא לא פורץ יותר ?

אילנה- אילנה באה ,ילדה חרוצה ואורגנית שומרת על מוטב גנות ועוזרת לה וגילחו אותה בהפתעת הפתע ולאחר במועדון נאלצה לגלח או לספר את דוידי ועשתה זאת גם לעצמה ולכל השכבה חוץ מלניצה והדס כי הן פחדו ומהר הם ברחו ....

ניצה - ילדת  איפור  אוהבת את גנות ובאמצע שנה היא נהייתה סוכנת סמויה לדלידים וסיפרה את כל הדברים שהאליפים מתכננים לעשות לדלידים . ובסוף שנה היא עזבה את גנות וטסה לפריז .

הדס - היא עובדת בגן ירק ונהיה לה בעבודה חבר בשם שמוליק ואז ילד/ה מהאליפים ראה וסיפר לכולם וחנה נאלצה לפטר את שמוליק והוא עבר לכפר הירוק. ואחרי כמה חודשים היא באה לבקר את שמוליק בכפר הירוק !!!!!....

שירי- הצטרפה לגנות בעונה השנייה.  אחת מהחבורות הקשוחות בשם ה"סביחים ". הכינו תוכניות לבטיחים והכל נהרס הבטיחים העיפו אותם מהחדרים ונאלצו לעבור לישון במחלבה וכמעט סמדר וריבה תפסו אותם .

ברמן- הוא הצטרף בעונה השניה אחת מהחבורות הקשוחות ה"סביחים" . מבין במחשבים ,העיפו אותה מהחדר ונאלץ לישון במחלבה עם שירי ובסוף שנה קיבל יריה בזרוע מהורובה של שמוליק ונהיה בכלא וברמן בבית חולים ליומים וחזר בשלום ועשו הפגנה לגנות והצילו אותה לאחר שהציונים יהיו טובים ויעבדו הרבה והמנהלת אסרה עליהם לעשות חוקים חדשים לגנות .

קטי - באה בעונה שנייה  של האליפים . מחבורת הקשוחים בשם ה"סביחים". רק היא לא היתה קשוחה היא רצתה להשתלב לבטיחים אבל רק בסוף שנה השתלבו בגלל ניצה !!! שחזרה לגנות לביקור כמה ימים . והיא ושאולי ניהיו חברים והצילו שסמדר תעוף מגנות !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

מנהלת רוונוש !!!!

תוכן פוגע