טיפים למסיבת הפתעה !

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

היושים  : O

היום נלמד להכין מסיבה מפתיעה וחמודה , מסיבת הפתעה ! הפעם , תמצאו טיפים למסיבת הפתעה מדהימה , ולעומת זאת , גם זולה , ולא עולה הון  , שבה כל אדם ישמח להשתתף !

 

 

 

טיפים חשובים :

1) חשוב לשאול את החוגג (מבלי שיתחיל לחשוד) מי החברים הכי טובים שלו . טלפנו אליהם , או תתנו להם הזמנות ממוחשבות . אסור הזמנה רגילה . כי אוליי הסוד יתגלה במהירות יתר .....

 

 

 

2)בחרו מקום שהוא ה - טיפוס של החבר . לדוגמא : אפשר לבחור את היער - לאלה שאוהבים חיות וחרקים , בית - לצנועים , מועדון - לגיימרים (אלה שאוהבים משחקי מחשב / וידיאו) וכך תבחרו מקום טיפוסי .

 

 

 

3)תשכחו מכל מה שראיתם בסרטים ! שכולם מתחבאים , ועושים "הפתעה !" זה הזוי ! צריכים פשוט שהחבר הכי טוב שלו ידאג שהוא יהיה במקום בשעה מדויקת , ללא ידיעה על המסיבה (למשל - תגידו לו שבא לכם לדבר איתו ביער , וזה ....) ואז החבר והחוגג יבואו , אתם מחבקים אותו ואמרים לו שארגנתם לו מסיבה . (במקרים הכי פתטיים , תצעקו הפתעה בלי להתחבא)

 

 

 

4)פעילות . תעשו תחרויות , או משחקי משימות שבהם צריכים לברך את החוגג , לשיר לו שיר , לחבק אותו ... כך הוא ירגיש שאתם באמת רוצים להפתיע אותו ולשמח אותו ככל האפשר . במקרה של חשמל, אפשר לשים מעט מוזיקה ולרקוד מעט . זה ממש כיף !

 

 

 

5)אוכל . ארגנו שולחן / מחצלת פיקניק עם : למנת יום הולדת עיקרית פיצה או לחמנייה עם נקניקיה (לא פיתות עם שוקולד וחומוס !!!) ואחרי זהה שולחן עם חטיפים קלאסיים , כגון : במבה , ביסלי , תפוצ'יפס , טופי , ופלים , ולמי שרוצה עוד צ'ופר אז תכינו לחמניות ומעט מממרחים . שתוכלו למרוח לבד ולאכול . (רק מתוקים ! שוקולד , שוקולד לבן , חמאת בוטנים , חלבה ...) וכמובן לסיום : עוגה שכל החברים יאפו ביחד ! זה הכי משמח ! (חוץ מהחוגג כמובן ...)

 

 

 

6) וטיפ אחרון , אל תריבו במסיבה ! זה יעליב ויגרום לפגיעה בחוגג . הוא יחשוב "למה רבים דווקא ביומולדת שלי ?!" ובטח יסמיק וינסה להפריד ביניכם במקום להנות . אז ריבים תשמרו לאחרי זה ....

 

 

זהו , תהנו !

תוכן פוגע