באתר הזה תמצאו עידכונים על בקוגן מכל העונות :) 

קריאה מהננה♥

דן 
דן הוא גיבור הסדרה. בן ה-12 המגניב הזה מקבל את החוכמה שלו מהחיים ולא מהספרים, ותמיד נכון להרפתקאות ומוכן לעשות משהו שונה שישבור את השגרה. הוא לא מסתיר את הרגשות שלו, הוא חם מזג מגיב במהירות למצבים, לפעמים מהר מדי. החיים שלו נסובים סביב הבקוגן, והחלום שלו הוא להיות שחקן הבקוגן הכי טוב בעולם. הוא מומחה בסגנון משחקן אגרסיבי. ומשתמש בתכונות האש. 
בקוגן: דראגו

מארוצ'ו 
הוא רק בן 11, אבל מארוצ'ו הוא ילד חכם לגילו. הוא מומחה באסטרטגיה של בקוגן, יודע המון ומהווה סוג של אנציקלופדיה מהלכת. הוא בנו היחיד של מיליונר, אך הכסף הרב לא תמיד מבטיח לו חיים פשוטים. בהתאם למוחו החריף, אסטרטגיית המשחק של מארוצ'ו מבוססת על ניתוח עמוק, לפעמים אפילו מוגזם, של נתונים. כמו כן, מאורצ'ו עוזר לדן לבחור אילו לוחמי בקוגן להציב מול היריבים. הוא משחק בסגנון הקומבינציות ומשתמש בתכונות המים. 
בקוגן: פרייאס 

רונו 
רונו היא סוג של "טומבוי" –  ילדה שמעדיפה לשחק במשחקים של בנים במקום בברביות ובראץ. היא ממש לא בת 12 טיפוסית, ואוהבת לשחק בבקוגן עם הבנים. היא לא תמיד יודעת להפסיד בכבוד, ורמת המשחק שלה לא קבועה . לפעמים היא אפילו קצת מפריעה לחברי הקבוצה שלה. אבל את רונו לא מעניין רק משחק הבקוגן היא דלוקה על דן, אף שהיא לעולם לא תסכים להודות בזה, בנוסף לכך, היא מקנאה בג'ולי. בקרב היא משתמשת בתכונות האור. 
בקוגן: טייגררה. 

שון 
שון הוא הטיפוס החזק והשקט. ביחד עם דן הוא יוצר את החוקים והכללים של הבקוגן. הוא נחשב למומחה גדול במשחק, או לפחות, בעבר הוא נחשב לכזה, אבל אז הוא עזב. רק אחרי שמארוצ'ו ורונו שכנעו את שון, הוא הסכים לחזור ולהצטרף ל"ברולרס" במאבק נגד מסקוורדה. שון אוהב להתבודד ולא נוהג לדבר הרבה. עם זאת, הוא טוב לב, אכפתי ותמיד מוכן לסייע לחבריו. הוא משחק כמו נינג'ה ותמיד מחושב. הוא משתמש בתכונות הרוח במשחק. 
בקוגן: סקיירס. 

ג'ולי 
היא אולי נראית קצת מפוזרת, אבל ג'ולי יכולה להתחרות בכל אחד בבקוגן. ההגדרה הטובה ביותר שאפשר להעניק לה היא "נסיכה קטנה". ג'ולי מתנהגת כבת עדינה, ולפעמים היא אפילו נשמעת קצת ריקנית. היא קופצנית, מוחצנת ומעריצה את דן. היא גרה בעמק הבקוגן המבודד ומתמחית במתקפות ישירות. היא משתמשת בתכונות האדמה. 
בקוגן: גורם 

אליס 
אליס בת ב-14 היא נכדתו של ד"ר מיכאל. היא לא נלחמת בעצמה, אבל מייעצת לשאר הלוחמים. היא יודעת כל כך הרבה על תורת הקרב, עד שאפילו מאוריציו מתרשם ממנה. היא אמנם סיפרה לחבריה שסבא שלה קשור להרס של וסטוריה, אבל היא לא מודעת למשהו הרבה יותר גרוע – יש לה אישיות מפוצלת, והאישיות השנייה שלה היא מאסקוורדה! אוי ואבוי!

מאסקוורדה 
מאסקוורדה הוא שחקן הבקוגן הטוב ביותר בעולם ויריבו הגדול של דן. הוא לובש מסיכה ואף אחד לא יודע את זהותו האמיתית. הוא מומחה בשימוש בתכונות החושך ולוקח איתו לקרב את קלף האבדון. הוא טיפוס מסתורי ויש לו מטרה אחת: לשלוח את כל שחקני הבקוגן למימד האבדון. ביחד עם מיכאל הוא מנסה להבטיח שהצד האפל ינצח ולהפוך את נאגה לשליט וסטוריה והעולם כולו. מאסקוורדה הוא אישיותה השנייה של אליס, הבעיה היא שאליס עצמה לא יודעת זאת! 

מיכאל – האל ג'י 
מיכאל, חוקר בשנות החמישים לחייו, היה הראשון לגלות את הממשק שבין העולם של וטוריה לעולם שלנו. אחרי ששיגר את עצמו למימד האחר, הוא נשאב עד מהרה לצד האפל והפך למדען מגלומני – כזה שבטוח ביכולותיה הרבה יותר מדי וחושב שבכוחו לעשות הכל. כשחזר לכדור הארץ הוא גייס את מאסקוורדה כדי לעצור את כל הבקוגן  שעומדים בדרכה של נאגה. האם יצליח? צפו ותגלו! 

תוכן פוגע