♥האתר של אחינועם וניצן!!

מקוות מאווווד שתהנו!!!♥

היי בנווות!

כמו שכבר שמתם ♥זהירות חופרים כאן!!!

איזה אסון היסטרי! שמעתן מה קרה??? לא?! אז בואו ונספר לכן!

אמא אחת אמרה לבן שלה "בוא אלי! בוא! יש לי סוד לספר לך!:

אתמול אבא שניצל אתמול אתמול אכל את המצלמה אבל בטעות לא אהב את הפשטידה?! בושה וחרפה...? הלך לסופר וקנה לך שניצל דג: ואז הוא אכל את ה2ננה ולא רצה לשמור לך חלק ממנה ואז הוא אמר לקופאית בואי תאכלי את את החצי השני! ובואי אני אספר לך סיפור: היה היתה אמא שקראה לבן שלה "בוא אלי! יש חתונה ברחוב שולה הכרישה וברחוב הדובי בלי החולצה בוא! יש לי סוד לספר לך!:

אתמול אבא הלך חתולי בובי האסלה הטורפת! אויויוי שלי למה אתה עצוב  לסופר וקנה לך שניצל דג: ואז הוא אכל את ה2ננה ולא רצה לעד הלכתי כדי מאוד אני לא לאן ייתן לך לעולם שמור לך חלק ממנה ואז הוא אמר לקופאית בואי תכלי את החצי השני! ובואי אני אספר לך סיפור: שלי למה אתה עצוב 

אז תמשיכו לקרוא כי כאן זה באמת מצחיק! אל תתיאשו! רק מי שקראה את זה יודעת עד כמה החיים יפים! אתם תבינו כבר בהמשך למה... 

פעם היתה ילדה שקראו לה שולה. והיתה לה אני יודעת משפחה מאוד נחמדה. ההורים שלה הסכימו לה לעשות כל  דבר שהיא רצתה בגלל שאנחנו חופרות אני יודעת בובי עד כדי כלכם בשכל חוץ מדברים לא נחמדים. פעם אח שלה הלך לחבר לאכול שלו ושכח ללבוש פיגמה שהיא אוהבת ללבוש כי זה פיג'מה יפה עם דובי שאוכל במבה ובגלל שהבמבה הייתה עד כמה קשה לראות את אהרונצ'יק הביריון נורא עצובה הדובי שרצית  אכל אותה בלי חולצה וגם בלי מלח!. ואז שולה הלכה לבית של חבר של חבר של סבא של רותם שהוא ילד של הילדה העצובה ורותם והילדה העצובה הם בכלל עצובים: אתם יכולים לאח שלה להביא לאח שלה את החולצה. ואז פתאום אח שלה פיצה הרביץ לה וחיבוק ולא בובישי? היא בכתה ואז היא הלכה הביתה ובטעות שהיא בכתה היא העירה את הבובה ואז הילדה שולה נעלבה מהבובה יסמינה או אולי חפרנו לכם מספיק? לא נראה לי! כי היא הלכה לבית של משהו  שלא ידעת לאחר שפחות דואג לה ובגלל זה שולה צרחה אל הבובה כלים! יסמינה והבובה יסמינה נעלבה עשירה והלכה  עד מללכת אוד לבובה שושנה והם הלכו לבית של ילדים אחרים שאוהבים. אנחנו יודעים לרקוד טנגו! שיער קצר והם הסכימו להיתבייש!!! לה אתם זוכרים את הכרישים מהאמבטיה? אז הם טורפים לשחק עם בובה רותי שלהם כל היום. ואז הם סיפרו להם סיפור: אתן יודעות שאני באמת עם שיער ארוך כי הוא אוהב את שולה הגננת הארוכה עד מאוד,מאוד ואז הן הלכו לבית חולים לבקש תרופה נגד מי שמטפל בהם! ואז הם הלכו לשושנה ששונאת את קופיקו והם כעסו עליה מאוד כי היא גם לא האבה את אברום וגם אברום לא אהב כרישים ופחד מהם מאוד וכעס עליהם כי. 

תוכן פוגע