♥האתר של אחינועם וניצן!!

מקוות מאווווד שתהנו!!!♥

היוש בנותוש!

מה ניש?

איתנו הכל ס22ה...

טוב אז כשאתם מסתכלות באתר אתן רואות דפים שווים וזה אבל אין לכם שמץ על מי שכתב את זה!אז עכשיו תדעו קצת עלינו!
אנחנו שתינו אוהבות פיניאס ופרב וקופיקו (חחחח...).

המוטו שלנו הוא: אל תחשוב אל משהו משהו רע לפני שראית את האתר הכי שווה שיש לו...

אז עם אתן חושבות אלינו דברים רעים בגלל שאנחנו רואות פיניאס ופרב וקופיקו תדעו שאנחנו אוהבות את הסדרות האלה בגלל שהן מצחיקות וחמודות.... אנחנו חושבות שאפשר לעשות דברים ביחד, לצחקק, ולעשות חיים משוגעים גם אם אנשים שלא כ"כ חברים שלהם....אנחנו שתינו עובדות ממש קשה על האתר הזה כדי שאתן תהנו ולא סתם תשתעממו. (חחח....) אנחנו בצופים ואנחנו צופיפניקיות נאמנות מהשבט הכי שווה!! כולם כבר יודעים איזה.... (כבוד...). אנחנו בנות 11 (ולא 13....). אנחנו אוהבות לבלות עם חברות ולפטפט, לעשות מסיבות פיג'מות, לצחקק בקול על שטויות, וליהיות במצב כפית (אם אתן יודעות מזה...). שתינו ילדות שאוהבות לארגן מסיבות וזה, ואנחנו ממש נהנות לכתוב לכם אתר!

המנהלות כותבות לכן:

                                                                                                        אני מאוד מאוד נהנית לכתוב באתר. אני וניצן נפגשות הרבה בשבילו.... אנחנו שמחות לדעת כשאתן ניכנסות לאתר ולכן כ"כ ביקשנו שתשלחו לנו במייל אל זה... אני עשיתי הרבה שינויים בחיים, לדוגמא קפצתי כיתה ועברתי לחברות חדשות ולחברות מאוד שונה... סגרתי את הפייסבוק פעמיים מסיבות אישיות ואני לא חושבת שבזמן הקרוב אני אפתח אותו שוב.... (אולי בעוד כמה שנים...) יש לי חברה שכל החברות שלי לא מכירות ואני לא רואה אותה הרבה הפעם האחרונה שפגשתי אותה הייתה לפני כמה שנים. אין לי כ"כ צבע אהוב ואני משוגעת אל פסטה ברוטב שמנת פיטריות! יש לי המון שמות חיבה: אחי, אחיק, פחי, פחיק, נומק'ה, נומקל'ה, נומקויה, אחוש, אחינומק'ה, אחינועמי, אחינומי, אחינומיק, נושנוש, מוקה, פוזי תפוזי ועוד נחסוך מיכן את השאר...  כשמשעמם לי אני משחקת במחשב, מעדכנת את האתר, רואה טלוויזיה, קוראת ספרים, משחקת עם חברות ורואה פיניאס ופרב או קופיקו. החברות מאוד חשובה לי ולדעתי חברה אמיתית שמה ♥ כשחברה צריכה עזרה: "חברה אמיתית תשים לב כשחברה צריכה עזרה" היה לי יום אחד שממש הייתי עצובה ובקושי עזרו לי ונורא הייתי צריכה עזרה, מזה קצת יותר הבנתי את המשפט כי גם החברות הכי טובות שלי לא היו שם בשבילי...       ......... טוב אני יעבור למשהו יותר שמח כי החיים שלי הם לא החיים שאתן חושבות כשאתן קוראות את המשפט האחרון שכתבתי.... יש לי ממש עוד קצת זמן יומולדת ואני ממש מחכה ליומולדת שלי כל שנה!:) אני רוצה ליומולדת שיעשו לי חורים באוזניים כי אומרים לי שרק בבת מצווה שלי יעשו לי ואמא שלי מרשה לי על ההתחלה לעשות שלוש חורים במקום שתיים. אני אוהבת להגיד התלבלבתי במקום התבלבלתי ופלפון במקום פלאפון. לאמא שלי יש פלאפון מגניב אז אני שואלת אותה: were is your flefon? כמו שאני אוהבת להגיד פלפון..  אני צוחקת כשאני רואה טעויות בסדרות כייייייי..... זה ממש מוזר לדעתי....

אז ביוש....

♥♥♥

אחינועם

 

                                                                                                            אני מאוד ניהינית לכתוב לכם אתר עם אחינועם. זה דורש הרבה זמן, השקעה, חשיבה ועוד מלא דברים שבשבילם צריך קצת סבלנות. אני חושבת שזה אתר די שווה (עם קצת השתחצנות...) ושהוא מושקע ואולי זה רק בגלל שאני יושבת עם אחינועם ואנחנו עובדות עליו ממש קשה ומשקיעות את עצמנו כדי להביא לכם עמודים שווים וזה אבל בכל זאת תפרגנו ותודו שהוא אכן אחד האתרים... לדעתי החיים שלי די מעניינים אבל לפעמים באמת נורא משעממים... וזאת אחת הסיבות שהקמנו את האתר: יום אחד באתי אל אחינועם והשתעממנו ואז אמרנו 'וואי אנחנו בטח הילדות הכי מסכנות ומשועממות שיש...' ואז כשלחצנו על הכפתור הפעלה במוח אז קלטנו שאנחנו לא הילדות המשועממות והמסכנות היחידות שיש, ומה עם האחרות? אז החלטנו להתחשב ולבנות את אתר בשביל הילדות האחרות, אבל כשאני אומרת אתר למשועממות אני לא מתכוונת לאתר ממוצע כזה שאפשר למצוא בכל מקום, אני מתכוונת לצעקה האחרונה באתרי משועממות לבנות!!! אני טסה די הרבה, ואפשר לומר שזה לא הכי כיף בעולם לעזוב את כל החברות שלך לכמה זמן... אני מאוד אוהבת את החברות שלי והן נורא חשובות לי, הם החיים שלי, ואני אוהבת ליהיות איתם ולדעתי ילדה שלא מטפחת את החברות שלה - אז החברות שלהן לא שווה: "החברות היא כמו צמח-אם משקיעים בה אהבה ומשקים ומטפלים בה היא גדלה וניהיית יפהפיה  אבל אם חברים לא מטפלים בה (במקום לא לטפל בה אפשר טלפון או אימייל או משהו בסגנון) אז היא ניהיית עלובה ולא שווה" ואני מאוד מאמינה במשפט הזה ומנסה כמה שיותר לטפח אותו ואת המשמעות שלו. אני מאוד אוהבת את החברות שלי וחשוב לי שגם אותי יאהבו ויקבלו אותי ועל כן אני מתייחסת אליהן בכבוד ואוהבת אותן הכי הכי שאפשר! אז תמסרו לאחינועם ולנטע שהן החברות הכי טובות בעולם ושרק אפשר לבקש (הנה-ביקשתי...)!!!!!!!! -עוברים נושא- אמםםם... טוב אז איפה היינו? אה כן: אני אוהבת ורוד ושחור (ואת נטע ואחינועם) ומתעלפת משוקולד מכל הסוגים חוץ משוקולד ומלח או שוקולד ופלפל או משהו דוחה כזה... מעצבן אותי נורא שאנשים חושבים שמותר להם להגיד לי מה לעשות ואיך או זה (הידעתן?: מעצבן אותי גם שהמורה אומרת לי מה לעשות!!!!) וגם מעצבן אותי שגומרים לי את המים החמים למקלחת ושמעתיקים לי מהאתר רק את הדברים השווים! (אני כועסת!) ומעצבן אותי כשחופרים לי ועוד ועוד ועוד עד שזה יוצא מכל החורים! מעצבן אותי שאתן לא מבינות שאין לי עוד רעיונות מה לכתוב! (כן, אני ילדה עצבנית...) {(וכן,) (שמתן) (♥) (שאנחנו) (אוהבות) (לעשות) (סוגריים)}... טוב ואני לא יכולה לכתוב לכן עוד כדי שלא תתחרפנו ותכעסו כמוני!

♥♥♥

(מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא מלא)

ניצן

 

 

נשמח אם תכתבו לנו תגובות למייל

banot.xd@gmail.com

אוהבות ומצפות כבר עכשיו לתגובות

--

אחינועם וניצן

נ"ב: מקוות שאהבתן את האתר...(מי שאהבה בבקשה לשלוח לנו אליו מייל, אנחנו מאוד נשמח לדעת שאתן שותפות לאתר!...)

תוכן פוגע