האתר לילדים שאוהבים בזוקה!!

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

ברוכים הבאים לאתר שלי על בזוקהההה! עורכת האתר היא: בזוקית!!! זה אתר למעריצי בזוקה כאן יהיו לכם הפעלות משחקים וחדשות חמות מהתנור על בזוקה!! נכון מגניב? 

 

לפני השקת האתר תצתרכו לחכות קצת כי יש לי המוווווווןן דברים לעדכן אותכם אז אם האתר באמת מעניין אותכם תעקבו אחרינו ותראו מתי הוא נפתח...... אז בקרווווובבב האתר למעריצי בזוקה נפתח! באמת שהוא יהיה מעניין ומצחיק........אז יאללה ביי עד שהאתר יפתח :)

 

מקווה שתהנו מהאתר הכי מגניב בעווולם כולו! בזוקית :)

לפני שאתם יוצאים מהאתר תענו על השאלון הבא בבקשה!

 

בזוקיסטים יקריםםםם! אני שמחה להודיע שהאתר נפתח רשמית!!! :)

אאזזז...... כנסו כל יום ואתם תראו שיש המון דברים ממש מדליקייםם!

תראו מי עוד אוהב בזווווווקקהה::    

 

           פוקה ופו הדובבב!! <3 איזה מתוקייםם!

 

 

 

 

תראאווו איזה מתוקיים::::::::::::

    נכון ש- glee שולט?!?!!?!?!? ככןןן הם שולטים ואוהבים בזווקהה איזה צירוף מקרים מטטוורררףףףף ;) ~~.  קדימה תרשמו לי בבלוג אם אתם אוהבים  glee ואם כן אז איזו דמות אתם הכי אוהבייםם!!! 

תכנסו לפורום באתר: 2all שם תוכלו להגיב על כל השאלות והדברים באתר תרשמו לי את חוות הדעת שלכם בבקשה ;) רק תרשמו שההודעה מיועדת לבזוקית ושזה בקשר לאתר שלי אני יכנס כל יום לפורום אתם יכולים לעשות לי תגובות על ההודעות שאני שולחת לכם בפורום זה הולך להיות ממש מגנוובב!! 

מה המצב חבררריייםם?!?!?!? קדימה אני רוצה לראות שהאתר מוצףףף כניסותת אז יאאללללהההה תתחילו להכנס לפורום ולאתתרר שלי!!! אני מכניסה קישור לפורום למי שלא יכול להכנס אליו...... רק תקליקו עליו תלחצו הודעה חדשה תרשמו בשם\ כינוי "מעריץ האתר בזוקה" או "נכנס לאתר בזוקה", ואז תרשמו נושא ואת ההודעה תקלידו את הקוד אבטחה (למטה בורוד) ותקליקו שלח הודעהה!! פשוט לא?!? אתם אפילו לא צריכים להיות רשומים לאתר 2all כדי לרשום הודעות ותגובות בפורום אתם יכולים לעשות תגובות להודעות של אחד השני שרושמים לי וגם להודעות שלי!! אז בבקשהה תכנסו!! :) רק שתדעו זה לא פורום אישי שלי אז לא כל ההודעות ממני אז פשוט תחפשו הודעות מבזוקית או ממעריצי בזוקה ונכנסים לאתר של בזוקה.

הקישור לפורום: http://www.support2all.co.il/FORUM1.asp

השם שלי בפורום הוא : "בזוקהה".


תוכן פוגע