באבלס - משחקי באבלס

לחצו פה והוסיפו את האתר שלי ל

ברוכים הבאים לאתר החדש שלי משחקי באבלס שמדבר על הנושא באבלס וכל מה שקשור למשחק. אם הגעתם לפה, סימן שאתם בדיוק כמוני! אוהבים לשחק בבאבלס, ומשחקי בועות בסגנון.. לשם כך חברים יקרים, הקמתי את האתר הזה כדי לספק לכם המון מידע בנושא וגם כמובן איך לא, לספק לכם המון משחקי באבלס ובועות בחינם להנאתכם בלבד! אז קודם כל ברוכים הבאים, ואם אתם כבר כאן אתם מוזמנים לקרוא מעט תוכן איכותי ומקורי על הנושא האתר שהוא המשחק באבלס, מה המשחק הזה בעצם איך הוא בא ולמה אנחנו כל כך אוהבים אותו!

באבלס

טוב אז קודם כל נתחיל בזה שכולנו אוהבים את המשחק באבלס, לכן האתר הוקם במטרה לספק לכם את כל מה שקשור במשחק, אז בכדי להתחיל בצורה היפה אנחנו נפרסם קצת מידע ומפרט על המשחק באבלס שיעזור לכם להבין את מהות האתר.

ראשית קודם כל חשוב לציין, שמו האמיתי של משחק הבאבלס שאנו מכירים ואוהבים, הוא בעצם "באבל". כן כן, באבל, לאחר שנים של עיוות השם הפך ל"באבלס".

המשחק הינו בעצם משחק בועות פשוט, שהומצא בשנת 1986 על ידי החברה TATO. המשחק היה מיועד תחילה למכונות משחקים, מכונות משחקים ישנות ענקיות ופרימיטיביות שהיו מוצבים באיזורי משחקים בקניונים. אם אתם מספיק מבוגרים, אתם בוודאי זוכרים את הבאבלס ממכונות המשחקים בקניון, שם רובנו גילינו את הבאבלס לראשונה. המשחק באבלס בעקרון שלו הוא משחק מאוד מאוד פשוט וביחס למשחקים שקיימים בימנו, הוא ממש משחק זול ולא מרשים. אז מה הפך את באבלס למשחק כל כך פופולארי? במילה אחת? התמכרות. המשחק באבלס ממכר ועל זה אין וויכוח כלל.

פופולאריות באבלס - באבלס ממכר?

כן אין ספק בכך, אם ישאלו אותנו את זה ברחוב, כולנו נגיד פה אחד שהמשחק באבלס הוא משחק ממכר שאין כדוגמתו. אז איך זה שזה בעצם ככה ממכר? המשחק באבלס הוא משחק בועות, אמנם למרות שהוא משחק פשוט הוא מבוסס על רעיון ממכר של פיצוץ בועות בהתאמה לצבע שלהם. במשחק באבלס עליכם בסכך הכל זה לפוצץ בועות (לכן גם קוראים לו במקום באבלס "משחק פיצוץ בועות") על פי הצבע שלהם, ומדי פעם לפעם נוספות עוד בועות למסך במטרה להקשות את המשחק, עליכם לשגר את כדורי הבאבלס שלכם אל הצבע המתאים עבורכם ולאחר התאמה של שלושה כדורים לפחות, כל השלושה יתפוצצו ויעלמו מהמסך ובכך תתקדמו אל עבר הנצחון שלכם. הרעיון דומה גם במשחק בועות בצרורות 2 למרות ששם הממשק הוא דומה, במשחק בועות בצרורות 2 אתם משחקים עם שחקן בעצמכם והמטרה היא לחצות בועות ושמתפוצצות לאלפי חלקים.

 

באבלס - מידע שימושי

כחלק מהיותנו אתר שעוסק בנושא באבלס ומשחקי בועות, אנו מצרפים לכם מידע איכותי בנושא וקישורים שימושיים בנושא הבאבלס, להלן:

  • באבלס להורדה - הורידו את המשחק באבלס האהוב עליכם ישירות אל המחשב שלכם בחינם! חוקי לגמרי!
  • בועות בצרורות 2 - משחק ההמשך ל"באבלס", בועות בצרורות, משחק נפוץ פופולארי וממכר במיוחד!
  • באבלס חיות - משחק באבלס מדהים וחמוד במיוחד שמשלב חיות חמודות ופרוותיות.
  • באבלס כדורגל - משחק באבלס כדורגל משחק באבלס עבור הגברים וחובבי הספורט שרוצים לשלב את באבלס עם הספורט האהוב עליהם, כדורגל. 

 

 

באבלס

ctckx

תוכן פוגע