הדבורה מאיה

היי לכםםםם (:

בדף זה אני לא אכתוב לכם על סוג של משחקים או על פסטיבלים ופסטיגלים אני אכתוב לכם על תוכנית טלוויזיה שכולם מכירים ואוהבים! הדבורה מאיה ! גם המבוגרים שבינינו מכירים את הדבורה מאיה כיוון שזוהי סדרה ששודרה בשנות השמונים בישראל בערוץ 1! הסדרה כיום משודרת שוב באופן חוזר בערוצים שילדים קטנים וחמודים מאוד אוהבים ואלה שמשדרים את התוכנית הדבורה מאיה יודעים שהילדים יראו אותה. ההורים פעמים רבות אוהבים מאוד לתת לילדים לצפות בתוכנית הדבורה מאיה כמו בהרבה תוכניות ישנות אחרות ולפעמים גם הם יושבים יחד עם הילדים וצופים בסדרה הדבורה מאיה כי כך הם נזכרים בילדותם היפה וגם בעוד הרבה דברים וחוץ מזה שהם אישית אוהבים את הדבורה מאיה אז הדבורה מאיה היא גם תוכנית די חינוכית שטוב שילדים יראו אותה מאשר כמה תוכניות אחרות שמשודרות היום בטלוויזיה שאולי הורים יעדיפו שילדיהם לא יראו וכן יראו את הדבורה מאיה.

אני אישית זוכר את עצמי בתור ילד הולך לשכנים וצופה יחד איתם בסדרה הדבורה מאיה ותמיד היינו נהנים ושותים ואוכלים כל מיני דברים טעימים בזמן שאנו רואים הדבורה מאיה שזוהי תוכנית נפלאה ומדהימה במיוחד שגם הילדים של היום יכולים מאוד לאהוב אותה ולהנות ממנה באם יצפו בה באופן קבוע או אפילו לא חייב קבוע ורק מידי פעם.

הדבורה מאיה היא דבורה שחיה בתחילת דרכה בתוך הכוורת כמו שאר הדבורים, אך השונה משאר הדבורים בדבורה מאיה הוא זה שהדבורה מאיה היא מאוד סקרנית והיא חייבת לדעת מה קורה גם מחוץ לכוורת ואיך חיות דבורות אחרים ובעלי חיים  אחרים ואפילו בני אדם. לכן, הדבורה מאיה בורחת מהכוורת אל מסע מלא בהרפתקאות מעניינות דבר המכעיס את מלכת הכוורת ששולחת את החבר של הדבורה מאיה שילך אחרי וישכנע אותה לחזור לכוורת ואילו (דבר הגורם גם לו לברוח מהכוורת ולא לחזור אבל זה תדעו רק כאשר תראו את הסדרה עצמה הדבורה מאיה ואי אפשר לפרט בפוסט אחד את כל מה שקרה ואת כל הפרקים) מסיבה זו, אני ממליץ מאוד לראות שוב את הדבורה מאיה ואם לא שוב אז אפילו לראות בפעם הראשונה יחד עם הילדים את הסדרה היפה הזאת שנקראת הדבורה מאיה.

לתוכנית הדבורה מאיה יש כחמישים וחמישה פרקים אך כיום רק עשרים ושישה מהפרים שלה משודרים בערוץ שמיוחד לילדים בארץ (ג'וניור) וגם זה לטעמי מספיק כי גם רק מספר פרקים של הדבורה מאיה יכולים להיות יפים וכיפיים במיוחד.

לקראת סיום הפוסט אני רוצה להגיד לכם כמו שכתבתי כמעט בכל הפרסום הזה שאת הדבורה מאיה אני אישית אוהב מאוד וממליץ לכולם לראות!

תודה שקראתם את הפוסט הזה שלי על הדבורה מאיה! J

תוכן פוגע