טיסות עם ילדים

בדף זה כמו שכתבתי לכם בדף קודם אכתוב גם על טיסות עם ילדים  ולא על סוגים שונים של משחקים כמו שאר הדפים. בדף קודם גם כתבתי על טיסות עם ילדים וגם בדף זה אפילו שכבר כתבתי על טיסות עם ילדים אכתוב לכם על כך שוב אבל בעיקרון זה נראה לי על אותו עיקרון,אבל בואו נראה מה יצא לי במהלך הכתיבה ואז נחליט אם זה אותו דבר או לא.לדעתי הדפים על ה טיסות עם ילדים זה דיי משעמם אז אני אבין אם לא תקראו אותם.אני בכל זאת אכתוב על טיסות עם ילדים כי זו העבודה שלי וזה מה שהתבקשתי לכתוב עליו.

אתחיל עכשיו לכתוב על טיסות עם ילדים וכל מיני דברים שקשורים לזה.

טיסות עם ילדים זה יכול להיות הסיוט הכי גדול שיש להורה ומצד שני לגמרי טיסות עם ילדים יכול להיות הדבר הכי כיף שיכול לקרות להורים לילדים,לקחת את הילדים שלהם ולטוס איתם לאנשהו לחופשה מה שנקרא טיסות עם ילדים . טיסות עם ילדים זה יכול בעצם להיות הסיוט הכי גדול של הורים כיוון שילדים הרבה פעמים הם, סלחו לי על הדימוי, פשוט קרציות. כלומר ילדים הרבה פעמים מציקים להורים,ויש בכי וקיטורים כל הזמן שהם רוצים לאכול ורוצים לישון ורוצים לשחק ורוצים את המיטה שלהם ואת הבובה שלהם וכל מיני דברים כאלה שיכולים לעבור רק בראש של תינוק ולצרוח עליהם. זו למשל סיבה אחת למה טיסות עם ילדים יכול להיות סבל נוראי להורים שלוקחים את הילדים שלו ל טיסות עם ילדים ויש גם את הסיבה שברגע שלוקחים את הילדים אתכם לחופשה צריכים לדאוג להם ואין לכם ראש שקט במהלך החופשה כשמדובר ב טיסות עם ילדים וכל מיני כאלה שלוקחים אתכם את הילדים יחד אתכם.

מצד שני כמובן זה יכול להיות החלום של כל הורה לעשות טיסות עם ילדים שלו כיוון שלא תמיד אפשר לקחת את הילדים ולהוציא אותם מהארץ, מהשגרה כקלות כל כך כיוון שהילדים מחוברים נורא למקום שלהם ולא רוצים ללכת לשום מקום אחר ואם הצלחתם לקחת את הילדים שלכם וליהנות איתם ולעשות איתם שופינג וקניות וכל מיני דברים מהנים בחו"ל וללכת ללונה פארק, אז בשבילכם טיסות עם ילדים יכול להיות באמת דבר מושלם מאוד שאתם יכולים לאהוב ממש בצורה גדולה ויפה.

טיסות עם ילדים זה דבר שבשנים האחרונות נהיה יותר קל כיוון שחברות התעופה הבינו שאנשים רוצים לעשות טיסות עם ילדים ולא רק לעצמם ובשביל זה יש מקומות שפשוט קונים כרטיסים ל טיסות עם ילדים ואז יש אטרקציות לילדים שככה יהיה לכם יותר קל איתם במה הטיסה ויהיה יותר כיף ונעים, גם להורים וגם לילדים ברגע שהם במטוס שיש אצלו דברים מיוחדים ל טיסות עם ילדים וכל מיני דברים כאלה.

אם קראתם את הדף הזה אז תודה שקראתם על טיסות לילדים ,ובסוף יצא שהוא לא אותו דבר כמו הקודם (:

תוכן פוגע