טיסות לילדים

בדף זה אני לא אכתוב לכם על סוג נוסף של משחקים אלא אכתוב לכם על טיסות לילדים וכל מיני דברים שקשורים לזה. גם בדפים הבאים כנראה אכתוב לכם על דברים שקשורים ל טיסות לילדים וכאלה אבל נראה כבר מה יהיה בדפים הבאים. קודם כל אסיים לכתוב את הדף הזה בהצלחה ונעבור לדף הבא.

טיסות לילדים זה בעצם כמו טיסה רגילה, כלומר ב טיסות לילדים זה לא שמביאים מטוס מיוחד לילדים אלא כשאני מדבר על טיסות לילדים אני מתכוון לדברים שבתוך הטיסה, עם כל האנשים הרגילים, שמיוחד וייחודי לילדים שבגללו זה נקרא טיסות לילדים שהם ייהנו מאוד במהלך הטיסה ולא יקרצצו להורים "מתי מגיעים" וכל מיני שאלות כאלה מציקות שיכולות להוציא הורים מדעתם.

ישנם כמה וכמה דברים ב טיסות לילדים בכל מיני חברות טיסה שונות בארץ ובעולם בחו"ל.יש חברות שאצלם טיסות לילדים זה כאילו שיש משחקים במטוס שיעסיקו את הילדים כמו כל מיני כדורים ובובות וכאלה, ישנם חברות טיסה ש טיסות לילדים אצלם זה בעצם להביא מן מפעיל או מפעילה כאלה שיעשו כיף ושמח לילדים בשקט ויגרמו להם לכיף בלי שיציקו להורים שלהם במהלך כל הטיסה ולפעמים זה רק בחלק מן הטיסה, ישנם חברות תעופה שונות שיש להם הרבה דברים אחרים שהם כאילו טיסות לילדים כמו למשל שמביאים נגיד אוכל מיוחד לילדים שזה כאילו רק אם קונים כרטיס שנכלל ב" טיסות לילדים "ואז מקבלים את ההטבה הזאת.

יש מקומות שיש בהם אפילו את כל אלו שהזכרתי ויש מקומות יש בהם דברים אחרים לגמרי ב טיסות לילדים ויש גם מקומות שיש חלק ממה שהזכרתי ועוד כמה דברים ובאמת יש הרבה דברים שאפשר לעשות ב טיסות לילדים וכל מיני כאלה מגניבים ושווים שאנשים שמבינים בילדים ולמדו מלא דברים שקשורים בטוח יודעים יותר טוב ממני ומביאים רעיונות חדשים כל הזמן לחברות בשביל טיסות לילדים וכל מיני אפשרויות והטבות שאפשר לשים למי שקונה כרטיס של טיסות לילדים .

בעבר לא היה דבר כזה בכלל טיסות לילדים וכאילו אף אחד לא התחשב בהורים ואפילו בילדים, שגם הילדים נהנים מ טיסות לילדים זה כמובן לא נועד רק להורים ו טיסות לילדים נועד אפילו בעיקר לילדים שייהנו וזמן הטיסה יעבור להם בכיף ולא בשעמום מוחלט. פעם לא היה מי שיחשוב לא על הילדים ולא על ההורים וכולם היו צריכים לשבור את הראש והרבה פעמים לא היה כיף בכלל לטוס אם זה הגיע למצבים כאלה של רעש והצקות כשלא היה את ה טיסות לילדים ואולי היה שווה יותר לא לטוס בכלל.

תודה שקראתם את  הדף הזה על טיסות לילדים דפים נוספים בהמשך (:

תוכן פוגע