משחקי סלבס

 

לפני שאני מתחיל לכתוב לכם  בדף זה על משחקי סלבס וכל מיני דברים שקשורים ל משחקי סלבס אני רוצה להודות לכם כי אם אתם קוראים את הדף הזה כנראה שקראתם את שאר הדפים שכתבתי על משחקים שונים ועל נושאים שונים ואחרים וכעת אתם הולכים לקרוא על משחקי סלבס וזה נורא כיף שיש מי שקורא את מה שאני כותב ומעלה לאינטרנט.

משחקי סלבס כמו שהשם נשמע אלו משחקים של סלבריטאים ומפורסמים.

משחקי סלבס אלו משחקים שאנשים מפורסמים מופיעים בהם בתור אלו שמשחקים בהם או שעוזרים להם לעשות דברים. ישנם משחקי סלבס שבהם פשוט יש דמות של מישהו מפורסם שצריך להלביש ולאפר ולעשות את הדמשחקי סלבסמות המפורסמת הכי יפה שרק אפשר. ישנם משחקי סלבס שהם לדוגמה כמו שאר משחקי מלצרות או דברים כאלה שפשוט המלצר הוא דמות מפורסמת, או להפך, ישנם משחקי סלבס שהם כמו שאר משחקי מלצרות וכאלה דברים לדוגמה שאתם המלצר [שהוא  בן אדם רגיל] ותפקידכם הוא למלצר דמות מפורסמת (כי הרי זה משחקי סלבס ) או דמויות מפורסמות כאלה ואחרות ולשרת אותם הכי טוב שאתם רק יכולים כי הם הרי מפורסמים ומקובלים ולא כדאי שהם יתרגזו.

ישנם משחקי סלבס מסוג שונה, לדוגמה אם ניקח סדרת טלוויזיה מסוימת, כל סדרת טלוויזיה, אז תמיד יש שתי דמויות שהם בעצם אחת נגד השנייה או במילים אחרות ופחות יפות שונאות אחת את השנייה, אז ישנם משחקי סלבס שבהם שתי דמויות שונאות מתחרות זו מול זו בכל מיני סוגים שונים אחרים של תחרויות בין אם זה איגרוף ובין אם זה משחק קליל ונחמד שהם פשוט מתחרות מי יוצאת מהמבוך ראשון או משהו כזה בסגנון של משחקי סלבס .

הרבה ילדים יעדיפו לשחק ב משחקי סלבס  מאשר במשחקים אחרים כיוון שב משחקי סלבס הם מכירים את הדמויות הכי טוב שהם יכולים וב משחקי סלבס יותר כיף להם לשחק כי הם משחקים עם דמויות שהם אוהבים עם דמויות מפורסמות ו משחקי סלבס הם לא כמו שאר המשחקים הרגילים שבהם יש סתם דמויות שמישהו צייר והחליט עליהם, אלו דמויות שכמו שאמרתי הילדים מכירים ואוהבים.

אני אישית לא אוהב את כל הרעיון של משחקי סלבס כי הילדים במילא יותר מידי עם כל המפורסמים שהם אוהבים והם יותר מידי "מכורים אליהם" וכל מיני כאלה דברים שאנו ההורים [לפחות רובם] לא אוהבים אז עכשיו גם כשהילדים יבואו לשחק במשחקים במחשב הם ישחקו ב משחקי סלבס האלה והם ימשיכו להיות ולהעריץ אותם יותר מידי בלי הפסקה.

אבל, כל אחד ותפיסת עולמו שלו, וכמובן יש הורים שכם יאהבו את ה משחקי סלבס ואני גם ממש לא התכוונתי להשמיץ אותם. בטוח יש להם גם הרבה יתרונות...

 

תודה על קריאתכם שוב (:

תוכן פוגע