משחקי חיות

כמו שבשאר הדפים כתבתי לכם על כל מיני סוגים של משחקים וכל מיני דברים כאלה דומים ואחרים בדף זה אני רוצה לכתוב לכם על סוג נוסף של משחקים שקיים באינטרנט וזהו משחקי חיות . משחקי חיות זה משחקים שבהם יש דברים הקשורים לחיות ודברים דומים לזה. ישנם משחקי חיות בהם אתם צריכים לגדל חיות ולטפל בהן כמו שצריך ולהאכיל אותן ולקלח אותם והכל הכל. ישנם משחקי חיות בהם אתם צריכים גם כן לגדל חיות אבל בשלב כלשהוא למכור את החיות שגידלתם ב משחקי חיות אלו. משחקי חיות זה עוד קטגוריה מבין עוד המון קטגוריות שאתרים יכולים לשים בתור אחת מקטגוריות המשחקים שלהם. ישנם המון משחקי חיות ולכן שווה למנהלי האתרים לשים קטגוריה שלממשחקי חיותה של משחקי חיות כי גם יש המון ילדים ואנשים שגולשים באתר שאוהבים חיות במיוחד וירצו לשחק יותר ב משחקי חיות מאשר במשחקי בנות או משחקי חשיבה כאלה ואחרים או מאשר בכל סוג אחר של משחקים. משחקי חיות הם משחקים שיכולים לגרום לילדים שמשחקים בהם או אפילו למבוגרים שמשחקים ב משחקי חיות אלו לחבב יותר בעלי חיים כמו כלבים וחתולים ואפילו אוגרים. כאשר ילדים משחקים ב משחקי חיות והם מתחברים יותר ויותר לבעלי חיים בשלב כלשהוא הם ירצו גם שיהיה להם בעל חיים משלהם בזכות ה משחקי חיות האלו ודבר זה מאוד חינוכי שהרי מחקרים מוכיחים שעדיף שהילדים יגדלו עם בעל חיים כמו כלב או חתול בבית. דבר זה מראה את היתרון שיש ב משחקי חיות ואת הדבר שהם מועילים כי יש הרבה ילדים שלא אוהבים בעלי חיים במיוחד ואם הם משחקים ב משחקי חיות ומתחילים לאהוב חיות זה שווה את זה.

כעת הגענו לדעתי האישית ולסיפורים על ילדיי החביבים והאחיינים החמודים שלי.

אני אישית מאוד אוהב משחקי חיות ורוב ההסברים לזה כבר כתבתי קודם. משחקי חיות גרמו לילדים שלי לאהוב חיות וילדיי והאחיינים שלי באופן כללי אוהבים משחקי חיות ובעלי חיים ו משחקי חיות יכולים להעביר להם את הזמן במהירות רבה ולתת לי שקט נפשי כאשר אני מודע למה שילדיי עושים במחשב בעצם משחקים ב משחקי חיות ומשחקים חינוכיים אחרים.

אם אתם הורים ואתם לא רוצים להכניס בעלי חיים לבית מטעמי ניקיון או מ טעמי אלרגיה או מכל סיבה אחרת לא כדאי שתתנו לילדיכם לשחק בהרבה משחקי חיות כי הם עלולים לרצות חיות אמיתיות. מצד שני, אולי ה משחקי חיות הם התחליף לחיה אמיתית בבית וכן כדאי לכם להביא להם קצת לשחק ב משחקי חיות . לשיקולכם.

תודה שקראתם את הדף החופר הזה היה לי קשה לכתוב אותו!

מקווה שנהניתם (:

 

תוכן פוגע