משחקי אוכל

בדף זה אכתוב לכם על משחקי אוכל כמו שבשאר הדפים כתבתי לכם על סוגים שונים של משחקים. אם תדפדפו באתר תראו שישנם עוד דפים שכתבתי מלבד משחקי אוכל .יש גם על כל מיני סוגים אחרים של משחקים, ויש גם על פייסבוק וכל מיני דברים מגניבים. ישנם סוגים רבים של משחקי אוכל כמו שכמעט בכל קטגוריה יש הרבה סוגים של משחק ים מהקטגוריה הזאת. ישנם משחקי אוכל בהם אתם צריכים להכין את האכול ללקוחות שלכם כפי בקשתם [שבדרך כלל מופיעה בבועה כלשהיא עם ציור מגניב], וישנם משחקי אוכל בהם אתם מכינים את אותו סוג של מאכל ופשוט מוכרים לכולם אותו דבר. גם משחקים בהם אתם ממלצרים אפשר לקרוא להם משחקי אוכל כיוון שאתם ממלצרים לאנשים ומגישים להם אוכל. בגלל הדבר הזה אפשר להכליל בתוך הקטגוריה של משחקי אוכל המון סוגים שונים של משחקים.

 

משחקי אוכל


ל משחקי אוכל ישנו גם חיסרון מאוד גדול, הוא מפתח בדרך כל לילדים את התאבון ובעקבות ה משחקי אוכל ילדים מתחילים לאכל יותר ממה שהם צריכים ויותר ממה שכל ילד נורמאלי צריך לאכול וכך משחקי אוכל גורמים לילדים להשמין דבר שלא בריא בשום צורה אפשרית לגופינו.

משחקי אוכל הם משחקים מאוד כיפים ומאוד מהנים כיוון שאתה מרגיש שאתה יוצר דברים שאנשים נהנים ממנו, ובחלק מה משחקי אוכל גם מקבלים טיפים ושומעים קולות תענוג כשמישהו נהנה מהאוכל שהוא אוכל.

ל משחקי אוכל ישנו עוד יתרון בזה שבדרך כלל ההורים לא מסכימים לילדים להיות במטבח ולבשל ולאפות ולטגן וליצור אוכל שהילדים בעצמם הכינו, אז הפתרון המושלם הוא להביא לילדים לשחק ב משחקי אוכל ,ובכך שהם משחקים ב משחקי אוכל אז החוויה של להכין אוכל בעצמך לא נגרעה מהמם והם גם מכירים את ההרגשה. כמובן ש משחקי אוכל והמציאות שונים לחלוטין אחד מהשני בקטע של צורת ההכנה, וכיצד כל הדברים קורים כיוון שבמציאות צריכים יותר להתאמץ לקחת דברים, מחכים יותר זמן עד שהדברים מוכנים ועוד דברים כאלה, לעומת משחקי אוכל בהם אתה באופן פשוט ביותר לוחץ על המצרכים שאתה צריך, וב משחקי אוכל לא באמת מחכים למשל שעה בשביל עודה, כי אז לילדים לא תהיה סבלנות לשחק ב משחקי אוכל אלו, ולכן זמן ההמתנה עד שעוגה מוכנה ב משחקי אוכל או דברים דומים כאלה הוא במקסימום יהיה דקה שבעצם מדומה לשעה במציאות. משחקי אוכל והמציאות של הכנת אוכל גם שונים מאוד בקטע החוויתי, כי כמובן שאנו נרגיש שעשינו משהו במציאות מאשר נרגיש שעשינו משהו ב משחקי אוכל ומשחקים בכלל.

תודה שקראתם את הדף החופר הזה על משחקי אוכל ,היה לי קשה לכתוב אותו (:

תוכן פוגע